pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

VooCash

VooCash

Ostatnie 10 wpisów
W pierwszym komentarzu od góry na stronie kampanii kickstarter autorzy piszą o przesunięciu premiery tej gry, więc nie będzie jej w marcu 2017 ale ogólnie dobry news :]

Właśnie dlatego wydaje mi się że powinna być możliwość ubiegania się o zwrot "nadpłaconego" podatku powyżej stopy 15%

IKZE mam w BOŚu a akcje trzymam od debiutu. Stawka podatku spora ale pokrywa się z tym co można znaleźć w necie na temat wysokości podatku od dywidendy w Niemczech. Czekam na informację od kogoś posiadającego normalny rachunek maklerski kto dostał dywidendę, jaki podatek w takiej sytuacji jest naliczony.

Ja dostałem dywidendę, w piątek 20 maja była już na koncie. 1.65 EUR/akcje pomniejszone o podatek wypłacone w PLN. Tytuł operacji na koncie: Wypłata dywidendy netto UNIWHEELS 73,63%. Wychodzi więc ponad 26% podatku ale za to dywidenda nie została odcięta od kursu.
Ja akcje UNW mam na koncie IKZE, nie wiem jak by było na normalnym rachunku maklerskim, czy był by pobrany jeszcze jakiś inny "polski" podatek? Zastanawia mnie tez czy była by jakaś możliwość ubiegania się o zwrot podatku na podstawie umów międzynarodowych o unikaniu podwójnego opodatkowania??

Witam,

czy ktoś wie w jaki sposób na tym walorze rozliczana jest dywidenda?

Jak wiemy, walne zgromadzenie uchwaliło w dniu 19.05 dywidende 1.65 eur na akcje. Dniem dywidendy jest dzień uchwalenia czyli 19.05, dniem wypłaty jest dzień po uchwaleniu czyli 20.05. Niejasne dla mnie jest to czy będzie odcięcie dywidendy od kursu czy nie? Czy jest w ogóle możliwe i zgodne z zasadami rynku żeby takiego odcięcia nie było?

"Polskie gry komputerowe i mobilne. Gośćmi programu byli Agata Kozak i Karol Zajączkowski"

audycje.tokfm.pl/odcinek/25690...

Wywiad w radiu TokFM wyemitowany 09.10.2015

w studio Agata Kozak (Next is great) i Karol Zajączkowski (11 bit studios)

Można usłyszeć ogólnie o polskim GameDevie oraz szczególnie to co nas tutaj interesuje czyli sukces TWOM oraz trochę o planach 11B na przyszłość. thumbright

No własnie ja też jeszcze nie potrafię powiedzieć jak mały inwestor może na tym zarobić ale widzę w tym jakiś potencjał. Myślę że zwiększone wydatki na obronność zaobserwujemy nie tylko w Polsce ale będzie to trend odczuwany w całej Europie - im bardziej konflikt na wschodzie będzie się rozwijał tym większe prawdopodobieństwo że NATO będzie stopniowo odrabiać zaległości...

A co myślicie o szeroko pojętej branży obronności? W kontekście wydarzeń na Ukrainie i tego że teraz będzie nacisk na zwiększanie wydatków na obronność widzę szansę na rozwój tej branży, tylko podstawowe pytanie brzmi, jakie polskie firmy mogą na tym zyskać?

Czyli komunikat powinien pojawić się już dzisiaj?? pierwszy pakiet był przehandlowany 10.12 - licząc 6 dni roboczych wychodzi 18.12. Dobrze myślę ?

a kiedy komunikat może się pojawić, są jakieś regulacje które to określają?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 24 lutego 2017 22:57:10
Liczba wpisów: 12
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,424 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d