pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

FC Barczewo

FC Barczewo

Ostatnie 10 wpisów
Drodzy Inwestorzy,
obserwujecie Maxcom? Co sądzicie o tej spółce i jak widzicie jej najbliższą przyszłość? ;)
Dzięki!

W kontekście jednej z nóg biznesu BIK:

www.money.pl/gospodarka/wiadom...

Spółka mało znana, stabilna, można powiedzieć trochę nudna, ale w tym jest metoda-idzie powoli swoją drogą, jak patrzę spełnia założenia z okresu oferty.

Przydałyby się wyższe dynamiki zysków, pewnie byłaby szybciej zauważona przez fundy, ale te inwestycje teraz realizowane powinno przynieść atrakcyjne wzrosty w wynikach, na to trzeba liczyć!

I właśnie pojawiają się kolejne konkretne informacje!!! Wydaje się, że rząd pracuje nad waloryzacją kontraktów, co oznacza zdjęcie głównego kłopotu Trakcji i całej branży :)))

https://www.pb.pl/adamczyk-szybkie-tempo-prac-ws-waloryzacji-kontraktow-930908?smclient=88cb382f-7d90-11e6-874d-0cc47a1256ac

W grudniu zakończyła się transza skupu akcji własnych, a kolejny być może przed nami (niedługo będzie WZA w tej sprawie) - co o tym sądzicie?

Sądzę, że HRS jest w dobrej kondycji gotówkowej i może sobie na to pozwolić (sprzedaż starego majątku, dobry cash operacyjny),a potem umorzenie tych akcji, to niepisana dywidenda dla wszystkich.

Z drugiej strony, cena akcji myślę, że nie musi taki odbiegać od obecnego kursu, bo pewnie znalazłyby się pomysłu na jej rozdysponowanie wewnątrz firmy ;)

Forte wchodzi na rynek indyjski ;-)

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

"Zarząd FABRYK MEBLI "FORTE" S.A. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej _dalej: Spółka lub FORTE_ informuje, że w dniu 18.01.2017 r. Spółka zawarła z Indian Furniture Products Limited z siedzibą w Chennai, Indie _dalej: IFPL_, tj. podmiotem należącym do Grupy Kapitałowej ADVENTZ, umowę joint venture, dotyczącą produkcji i sprzedaży mebli na rynku indyjskim. Elementem umowy joint venture jest utworzenie podmiotu o nazwie FORTE FURNITURE PRODUCTS INDIA PVT. LTD z siedzibą w Chennai, Indie _dalej: FFPI_, w którym każdy z udziałowców, tj. FORTE i IFPL, posiada po 50% udziałów. Wkład pieniężny wniesiony do kapitału zakładowego FFPI przez każdego z udziałowców wyniesie równowartość ok. 2 mln. EUR, a zasadniczym przedmiotem działalności FFPI będzie produkcja i sprzedaż mebli."

Kod:
mod:zmieniono link na wewnętrzny

Rozmawiają z bankami o refinansowaniu:

biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

"Zarząd Pfleiderer Group S.A. _"Spółka"_ niniejszym informuje o otrzymaniu oraz o podpisaniu przez Spółkę w dniu 8 grudnia 2016 r. z grupą banków promes w sprawie udostępnienia finansowania _ang. commitment letters_, zgodnie z treścią których banki zobowiązały się do udostępnienia Spółce i jej podmiotom zależnym zabezpieczonego finansowania kredytowego w celu refinansowania: _i_ niepodporządkowanych zabezpieczonych obligacji _ang. Senior Secured Notes_ o oprocentowaniu 7,875%, wyemitowanych przez Pfleiderer GmbH w dniu 7 lipca 2014 r. w łącznej kwocie 321.684.000,00 EUR _"Obligacje HY"_ oraz _ii_ kredytów udzielonych na podstawie umowy kredytów odnawialnych z dnia 4 lipca 2014 r. do kwoty 60 milionów EUR oraz 200 milionów PLN _z późniejszymi zmianami _"Promesy dot. Finansowania"_"

Jak przymusowy wykup to przymusowo sprzedajesz swoją część;-) Po wskazanej cenie

Zatem to już koniec historii Pekaesu na giełdzie...:

biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

"Treść raportu:
Zarząd PEKAES spółka akcyjna z siedzibą w Błoniu _"Spółka"_ przekazuje do publicznej wiadomości, że Spółka powzięła informację o podjęciu przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. _"Zarząd Giełdy"_ w dniu 9 listopada 2016 r. uchwały nr 1172 w sprawie zawieszenia obrotu na Głównym Rynku GPW akcjami Spółki.
Zgodnie z informacją zawartą w uchwale Zarządu Giełdy zawieszenie obrotu akcjami jest wynikiem otrzymania przez Zarząd Giełdy zawiadomienia o zamiarze ogłoszenia przymusowego wykupu akcji Spółki.
Zarząd Giełdy we wskazanej uchwale postanowił zawiesić obrót akcjami Spółki oznaczonymi kodem "PLPEKAES00017" począwszy od dnia 10 listopada 2016 r. W dalszej części uchwały Zarząd Giełdy postanowił, że zlecenia maklerskie na akcje Spółki przekazane na giełdę, a nie zrealizowane do dnia 9 listopada 2016 r. _włącznie_, tracą ważność po zakończeniu sesji giełdowej w dniu 9 listopada 2016 r. oraz że zlecenia maklerskie na akcje Spółki począwszy od dnia 10 listopada 2016 r. nie będą przyjmowane.
Jednocześnie Spółka przekazuje do publicznej wiadomości, że informacja o zamiarze nabycia akcji Spółki w drodze przymusowego wykupu przez KH Logistyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. do której odwoływał się Zarząd Giełdy i która została w dniu dzisiejszym przekazana do publicznej wiadomości za pośrednictwem Polskiej Agencji Prasowej, została w formie pisemnej również w dniu dzisiejszym doręczona Spółce. "

biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

Dobre wyniki - W okresie I-III kw. 2016 r. spółka miała 16,55 mln euro skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w porównaniu z 19,83 mln euro zysku rok wcześniej.:)


Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 15 września 2016
Ostatnia wizyta: 6 września 2019 13:57:52
Liczba wpisów: 24
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,275 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +106,64% +21 328,00 zł 41 328,00 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d