Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bukos4

bukos4

Ostatnie 10 wpisów
Te 100 osob ktore wzielyby akcje to nie jest taka waska grupa.i na pewno ma wiekszy mandat do kontroli zarzadu ale tez kontroli wynagrodzen niz abris.bo sa oni utrzymywani z naszych a nie abrisu pieniedzy.abris nie ma tu juz nic do gadania

Mheavydrumm napisał(a):
Szanowni Obligatariusze,
teraz jest płacz i lament ale na ZW większości tu piszącym nie chciało się przyjechać i w praktyce tylko bukos4 i ja walczyliśmy o konwersję. Nie udało się... Nie mieliśmy żadnego wsparcia ze strony nadzorcy (absolutne zero kompetencji a dodatkowo był ułożony z zarządem) i sędziego. Pewnie trzeba było mieć ze sobą kompetentnego prawnika... Zostaliśmy załatwieni na cacy.
Teraz pozostaje tylko zaskarżenie tego pseudo-układu.

Tylko ze ja caly czas nie przyjmuje tego tlumaczenia ktorego wlasciwie nie ma ze nadzorca nie moze policzyc liczby akcji po konwersji.wg propozycji ktore spolka zlozyla do pon tez nie mozna bylo wiedziec kto zrezygnuje z akcji na zgromadzeniu.nie trudno wykazac tu zla wole spółki

cbie1 napisał(a):
jesli tak nagle wszyscy w ostatniej chwili byli przeciw konwersji to pewnie jest ona istotna

No wlasnie.abris za wszelka cene nie chce oddac spolki.to znaczy ze cos tam jest...

Okradziona napisał(a):
Słyszałam. Pytam, czy można wytyczyć proces cywilny, że nie chcemy, aby kurator reprezentował poszkodowanych. Kurator i NS nikomu z poszkodowanych nie pomógł, więc dlaczego on ma taka moc?

Nie.to wynika z mocy samego prawa.zadne pozwy nic nie pomoga.pewnie mozna zmienic kuratora na innnego ale ten jest taki dosc spoko.tylko nie mial jaj zeby zagłosować na nie. Tu nawalil nadzorca i rw

Mysle ze zaskarza.niektorzy juz deklarowali.ja nie wiem...bede w domu o 6 rano i musze isc do pracy

Nadzorca powiedzial ze nie moze wpisac konwersji w uklad bo nie wie ile to stworzyloby akcji.na pytanie co sie zmienilo od wczoraj ze wczoraj jeszce wiedzial nie potrafil racjonalnie odpowiedzieć. Pozniej dostal drugie pytanie co sie zmienilo od otstanich propozycji i tez nie odpowiedzial.ta baba skonieczna to samo.zapytana czemu nie maja wersji ukladu najpierw mowila ze nie wie ile to da akcji uklad z Konwersja a pozniej ze nie wierza w wykonanie ukladu wiec nie daja propozycji. Gwneralnie tam nikt nie odpowiadal na pytania racjonalnie

Oczywiscie ze mafia.ja tak niekoniecznie bylem pasjonatem tej konwersji.wylaczylem sie ostatniego mozliwego dnia.ale dzisiejszy dzien pokazal mi ze ona byla niezbedna.bez niej beda robic co chca.nocne propozycje, numer z uokik.teraz kupia systemy i wyplaca sobie premie za to ze tak tanio kupili.stracilem nadzieje.przez te 8 lat pozbawilismy sie kontroli.to koniec

Chodzi o fraudy? Byla oj byla.... 2 razy po 50 mln jest w propozycjach w srodku.zapytalem p.pietkiewicz ile pozwow cywilnych wystosowala w ciagu swojej pracy.najpierw nie wiedziala pozniej powiedziala ze 0. Ale powiedziala ze dzielnie pracuje z prokuratura i prokutura juz zajela 225mln. Spuentowalem ze gdyby nie wspolpracowala to by siedziala...no ale 'tani' radca wynajety za nasze pieniadze przeciw nam bronil ze pani nie musiala robic doniesien do prokuratury a zrobila wiec jest taka wspaniala

A rw wszystkiemu co powiedza przyklaskuje.nikt nie zabral dzis glosu w naszej obronie.znaja sie z zarzadem, rada nadzorcza, smieja sie zartuja.slyszalem tez ze sa na 'Ty'

Jestem jak najbardziej za odwolaniem rady wierzycieli

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 23 stycznia 2019 06:25:35
Liczba wpisów: 334
[0,10% wszystkich postów / 1,34 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,208 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d