Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bukos4

bukos4

Ostatnie 10 wpisów
Ale ja już jestem w RW, to trzeba bezposrednio pytać kandydatów. pamiętam, że ja coś tam pisałem krótkiego...

pinw poprosze o rozwinięcie i bardziej szczegółowe opisanie tego wątku

@LUK123ASZ
@anty_teresa

dziękuję za poprawkę dotyczącą solidarności. to akurat jest dobra wiadomość:)

maciej_61 napisał(a):
Jest to jednak postęp:

gospodarka.dziennik.pl/finanse...

To jest pierwszy pozew zespołu prokuratorów cywilnych. A ja właśnie wczoraj wysłałem odpowiedź na pismo jakie skierował do mnie ten zespół, po pierwszym piśmie jakie do nich wystosowałem jakieś 1,5 miesiąca temu. No niestety, tyle trwało zebranie wszystkich dokumentów wymaganych przez ten zespół. W sumie było tego prawie 1 kg !!! A IB teraz jakoś nie rychliwy. I wykorzystując fakt że według nowych regulacji na ostateczną odpowiedź mają de facto 35 dni roboczych to odpowiedź przychodzi po 35 dniach roboczych.

solidarnie IB i PDM, to by znaczylo, ze do odzyskania tylko polowa...

Miło mi Państwa poinformować, iż w dniu 15 maja 2019 r. "Ogólnopolskie Stowarzyszenie Obligatariuszy GetBack S.A." zostało wpisane do ewidencji stowarzyszeń zwykłych nadzorowanych przez Prezydenta m.st. Warszawy, pod numerem 545

Teraz wystąpi o nadanie NIP i REGON.

ja przez ostatni rok spotkalem tylko jedna osobe ktora ma klauzule...i to wydana zaraz na poczatku. musi ich byc bardzo malo...

PS: ja ani nikt z mojej rodziny nie mamy...

na pewno jest tu sporo racji. i co do kosztow i co do czasu.
ale jest jeszcze druga strona medalu...na ZW mowilo sie o kosztach funkcjonowania ok. 15mln na mc. po zwolnieniach niby maja dojsc do 7. jednak poki co funkcjonowanie getback to jest 180mln rocznie, moze po restrukturyzacji bedzie 84...czy oni naprawde o tyle wiecej dla nas odzyskaja z tych pakietow lub za tyle wiecej je sprzedadza niz syndyk, ze oplaca nam sie ich utrzymywac? no bo chyba syndyk nawet z kolegami nie kosztowaliby kilka milionow miesiecznie...

wielu prawników wypowiada się źle o upadłości. twierdzą że dużo czasu zajmie sporządzenie pełnego spisu wierzytelności. Myślę, że rok temu to miałoby sens. dziś to już nie wiem...nie ma tu dobrego rozwiązania. jest tylko złe i bardzo złe...

Cytat:
sprzedaż części wierzytelnościowych aktywów do szwedzkiego Hoista i dalsza restrukturyzacja kosztowa mają pozwolić spółce na co najmniej dwa lata realizacji – jeszcze niezatwierdzonego – układu.

haha tylko że po 2 latach to ma być pierwsza spłata (1,5 roku po zatwierdzeniu układu) i to ma być 2% układu czyli 0,5% naszych należności, czyli 500 zł z każdych 100.000

moze tak byc ze odzyski znacznie spadna. teoretycznie powinny tez spasc koszty w zwiazku ze zwolnieniami grupowymi i restrukturyzacja, ale to bedzie widoczne za kilka miesiecy.odzyski nie wplywaja do GBK tylko do funduszy i tu jest cale bagno...

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 25 maja 2019 07:43:49
Liczba wpisów: 574
[0,18% wszystkich postów / 1,54 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,191 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d