pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Seba_stian

Seba_stian

Ostatnie 10 wpisów
Ja też poprosiłbym analizę finansową nowego sprawozdania. Z góry dziękuję

Jeszcze link: www.bankier.pl/wiadomosc/Work-...

Czy wiadomo jakie zadłużenie ma Prohuman?

Pozdrawiam

Zarząd wycenia Prohuman na 300 mln zł. To chyba starczy na spłatę 150 mln zobowiązań?

Poproszę o analizę Vivid Games. Z góry dziękuję.

Panowie, nie do końca mogę się zgodzić. Co do zasady macie rację, ale weźmy też pod uwagę, że w dołku wyszedł jeden większy akcjonariusz (posiadający powyżej 5% akcji) i wszedł nowy - CFI. Natąpiła więc spora wymiana akcji. CFI do dziś zakupiło kolejne 7% akcji, żaden inny akcjonariusz nie poinformował o zmniejszeniu posiadanego pakietu. Więc ff się zmniejsza, jakby nie patrzeć, i jest akumulacja papieru przez większych graczy. A to, że papier jest spekulacyjny, tzn. obroty są niewspółmierne do ff to i lepiej - jest większa płynność. Ja też np przedwczoraj 3 razy wchodziłem i wychodziłem i sam zrobiłem kilkaset. tyś. obrotu.. i o czym to świadczy? Ano o tym, że jestem skłonny to zainwestowania tu większego kapitału, bo wierzę we wzrosty, ale nie pozwalam sobie na ryzyko jego straty, więc ustawiam stop lossy i staram się sprzedawać po znacznym wzroście i odkupić na spadku. Postępuję tak samo w przypadku inwestycji w każdą spółkę, WSE nie jest tu jakimś wyjątkiem, jednak tu mogę sobie pozwolić na większe kwoty ze względu na większą płynność. Czy przez to spółka ma gorsze perspektywy a analiza techniczna ma nie działać? Myślę, że jest wręcz przeciwnie..

Kolego, CFI to ma 6% akcji WSE..., więc co ma jedno do drugiego? Dobrze, że obrót robią. Jeśli ja biorę kredyt i inwestuje w spółkę, tzn, że spółka jest słaba, bo inwestor (ja) jestem słaby? Bo to taka logika trochę..

Panie Krewa, poprosimy o aktualizację analizy :)

Z góry dziękuję!

Dziękuję,

Pozdrawiam

A czy scenariusz dalszych wzrostów, po przekroczeniu średniej, jest prawdopodobny?

Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Witam,

czy wczorajsza analiza po dzisiejszej sesji jest nadal aktualna?

Dziękuję,

Pozdrawiam

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 11 stycznia 2020 12:50:10
Liczba wpisów: 12
[0,00% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,307 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +126,51% +25 301,42 zł 45 301,42 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d