pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

czeskigluz

czeskigluz

Ostatnie 10 wpisów
04.01. Warszawa (PAP) - Kurs odniesienia dla akcji spółki Getin Holding w dniu 5 stycznia 2012 r wyniesie 2,93 zł - poinformowała Giełda Papierów Wartościowych w środowym komunikacie.

Akcje Getinu 5 stycznia nie będą uwzględniane przy obliczaniu indeksu WIG 20. Operacja ta jest związana z pierwszym dniem notowania akcji spółki Getin po przeniesieniu części jej majątku do spółki Get Bank SA i wynikającą z tej operacji różnicą pomiędzy kursem zamknięcia na sesji 4 stycznia 2012 r. i kursem odniesienia na sesję następną.

4 stycznia był ostatnim dniem, w którym na sesji można było kupować akcje Getin Holdingu uprawniające do objęcia akcji emisji podziałowej.

W poniedziałek Getin Holding podał, że Sąd Rejonowy zarejestrował podwyższenie kapitału zakładowego Get Banku o kwotę 2.142.465.631 zł, co rozpoczyna procedurę podziału spółki.

Parytet wymiany akcji Getin Holdingu na akcje Get Banku został ustalony na 2,926.

Od 5 stycznia 2012 r. będą notowane akcje Getin Holding, które nie będą uprawniały do objęcia akcji emisji podziałowej.

Dniem referencyjnym dla celów dokonania przydziału jest 10 stycznia 2012 r, a 20 stycznia nastąpić ma pierwsze notowanie na GPW akcji emisji podziałowej. (PAP)

jow/jtt/

Kurs odniesienia dla akcji Getinu 5 I wyniesie 2,93 zł

no tak ale pbg tez jakos po informacji nie szaleje na polnoc,
przypuzczam ze sa obawy o to czy ta oferta bedzie do zaakceptowania

ja bede czekal na stooq:)

11.12.2008 - OPTIMUS podpisal znaczaca umowe na dostawe sprzetu komputerowego za łączną cenę sprzedaży netto 2 774 220 PLN powiększona o należny podatek VAT

Ostatnio korzystny wstepny wyrok sadu, teraz ta umowa z ABC Data oraz Minix, w polaczeniu z korekta ostatnich spadkow mysle ze mozna sie spodziewac dosc znacznego wzrostu w najblizszym terminie
co o tym sadzicie?

tego to nie wiem bo nowy jestem ale z tego co na tv biznes mowia to wlasnie dlatego tak teraz ida ich akcje do gory

podobno spolka sie przymierza do wykupo swoich akcji

Witam wszystkich
jestem świeży na forum i w zasadzie to moj pierwszy post.
Mam pytanie co myslicie o kupno papierow IZNS w ofercie publicznej?
Jutro mija termin zapisów i szczerze nie wiem co sie z tym moze stac w dobie kryzysu.
Wydaje mi sie ze dzisiejsze wejscie ENEA na rynek moze troche nakierunkowac.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 30 kwietnia 2015 14:11:45
Liczba wpisów: 6
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,447 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d