pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

filolof

filolof

Ostatnie 10 wpisów
Co to za gra ta "Together", ktoś ją kiedyś widział? Bo ja ani na ich stronie, ani na yt nic nie mogę znaleźć. O inkwizytorze coś wiadomo poza tym, że planują go zrobić? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wyjdzie z tego nowy Wiedźmin...

Tylko jeśli Ghostrunner okaże się bublem, ale chyba się nie zapowiada? Ludzie demem byli zachwyceni, followersów na steamie dużo, filmiki oglądają setki tysięcy. A gra sam w sobie też wygląda świetnie, to nie jakiś tam "bum simulator" dla gimbazy.

Z tego co czytałem, to przed debiutem powinni cię spytać o twój rachunek i tam przypiąć twoje akcje. Więc nie powinieneś musieć zakładać nowego.

Pierwsza recenzja jest fantastyczna:

Cytat:
I expected some rushed cash-grab type of game especially in this price but i must say im shocked.
Game is very very solid with lots of statistics, graphs and options. I haven't seen any bugs yet.

I would describe it as grand strategy-ish reverse plague inc.

I recommend it for all Paradox games fans as fun game to chill in the evening. Also its good because devs support cure research with 20% of earings from sales!

If i had to point out cons i would say that some things might be a bit illegible and confusing at the begining but after 30 mins its not a problem.


Ale to niewiele zmienia, grą muszą zainteresować media żeby cokolwiek się rozkręciło.

Temat numer jeden – możliwe (sam coś tam pamiętam przecież), ale na jak długo? Kilka dni, tydzień maksymalnie? Co do szrotu: jednak Outbreak wygląda z tego wszystkiego zdecydowanie najlepiej, poza tym ma otoczkę szlachetności: walor edukacyjny plus przekazanie części dochodów na walkę z wirusem. To może mu zjednać dużo zwolenników. Ale wiadomo że to tylko gdybanie, już niedługo się okaże co z tego wyjdzie.

A jakie znaczenie ma tutaj Kursk? Nikogo jakiś tam stary zatopiony okręt podwodny nie obchodzi, bo mało kto nawet o nim słyszał, a o covidzie słyszeli wszyscy. Pytanie jak będzie wyglądał marketing – jeśli o grze w dniu premiery napiszą serwisy branżowe i jacyś youtuberzy puszczą filmy, ergo jeśli o grze w ogóle będzie słychać – to może być ciekawie. Jeśli nic takiego się nie stanie to oczywście nie, bo trudno kupić coś, o czym się nie wie.

20% idzie na walkę z COVID-em, jest to pierwsza gra o tej tematyce, tematyce, dodajmy, która dotyczy KAŻDEGO, poza tym wygląda dość casualowo, tak że będzie mógł grać każdy. Przewiduję pierwsze miejsce na Steam.

To chyba jest tak, że rośnie jak ogłoszą coś obiecującego (w tym przypadku: nowe gry, film) a potem emocje opadają i spada. Trzeba poczekać na jakiś lokalny dołek i wtedy kupić. Na premierę PS5 (chyba mają jakąś grę wydać na start) się zacznie szaleństwo.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Dołączył: 12 maja 2020
Ostatnia wizyta: 30 października 2020 14:20:45
Liczba wpisów: 8
[0,00% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,356 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,22% +26 443,67 zł 46 443,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d