pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Egzekutor

Egzekutor

Ostatnie 10 wpisów
Szutnik napisał(a):
OK. Słowo się rzekło....Skoro już obiecałem analizę CLE, to jest.
Mam dobre i złe wiadomości.
...
Ja też nie wiem, ale na podstawie swojego doświadczenia z podobnymi wykresami uważam, że ryzyko takiego zachowania (długotrwały, nudny i męczący trend boczny, odbierający nadzieję inwestorom) jest tu bardzo duże. Szanse na wariant optymistyczny (spadki "tylko" do 0,424) są tu wg mnie zdecydowanie mniejsze....

Szutnik miałeś racje kształtowanie ORGR zostało trochę odwleczone za to teraz twój scenariusz w 100 % zaczyna się spełniać jednocześnie publikuje tu układ ORGR, w którym to znajdujemy się na prawym jego ramieniu w załączniku wykres w inter. tygodniowym obrazujący obecna sytuacje AT spółki oraz kanał w którym spółka się znajduje od 2019. Drodzy Państwo teraz bardzo jest wolumen obrotu ! I może jakaś informacje ze spółki się pojawi

kliknij, aby powiększyć

Zgodnie z regulaminem tego forum nie można naganiać ja publikuje wykresy wraz z opisami . KREW tu nie chodzi o produkcje ale restrukturyzacje całej firmy, spółka pozbyła się pod koniec 2019 roku aktywów które przynosiły straty wraz z zadłużeniem ich. Proszę poczytaj najpierw zanim cos napiszesz. Pozbycie się tych aktywów to fakty .. oto link do raportu ze spółki odnośnie sprzedażny aktywów która miała miejsce w dniu 24.12.2019

link w załączniku

biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

Z ciekawostek dodam że kontrakty na dostawę węgla Rotterdam właśnie tworzą ORGR łamiąc linie trendu spadkowego co tworzy podobny układ jaki jest na COAL ENERGY. Poniżej wykres kontraktów Rotterdam Coal gdzie tworzy sie formacja pro wzrostowa ORGR.

kliknij, aby powiększyć

Zgodnie z technika gry która opisywałem tydzień temu mamy po wczorajszej sesji potwierdzenie tworzenia na wykresie na inter. W1 formacji trójki hossy, której dopełnienie będą dwa kolejne dni handlu czartek 17.09.2020 oraz piatek 18.09.2020

kliknij, aby powiększyć

Coal Energy po sesji w dniu 18.09.2020 zostanie dodany do indeksu GPW WIG UKRAINA

"......"Po rewizji kwartalnej do portfela indeksu WIG-Ukraine zostaną dodane spółki KSGAGRO oraz COALENERG, a udział spółki KERNEL zostanie ograniczony do 40 proc..."

oto link do artykułu
biznes.pap.pl/pl/news/all/info...:-rewizja-kwartalna-portfeli-indeksow

Moderator:
Usunięto fragment wpisu. Nalegam na zapoznaniu się z regulaminem.

Zgodnie z moimi spostrzeżenie na wykresie w inter. W1 kształtuje nam się trójka HOSSY (tzn przeczekanie) które finał będzie miało w następnym tygodniu tj 14-18.09.2020 dodatkowo należny nadmienić iz takie formacje miały już miejsce na niższych poziomach kiedy to wycena akcji odbiła się od ceny 0,071 zł w załączniku wykres. Dodatkowo trend wzrostowy oznaczony czerwona linia został nienaruszony :)

kliknij, aby powiększyć

Moniko sprzedali aktywa które był na terenach niektrolowanych przez UKRAINĘ tylko przez prorosyjskich Separatystów w DONBASIE. Myślę że kluczowe dla spółki jest:

- wprowadzeniem wysokich ceł na import węgla z Rosji przez Ukrainę link do strony
energetyka24.com/ukraina-wprow...

- pozytywne prognozy cen węgla na najbliższe lata nettg.pl/news/168478/gornictwo...

krewa napisał(a):
I to ma być usprawiedliwienie?
Groszówka, niepłynna na dodatek, a Wy wyjeżdżacie z narzędziami. W historii notowań spółki byczy cross SMA100/200 miał miejsce czterokrotnie. Skoro w pierwszych trzech przypadkach nie doszło do zmiany trendu, dlaczego to miałoby nastąpić teraz? Bo tym razem będzie inaczej?

Z rachunku prawdobobienstwo wynika że wzrasta możliwość prawidłowego sygnału złotego krzyża dodatkowo jak SZUTNIK zauważył nastąpiło przełamanie trendu spadkowego! Co się zdążyło pierwszy raz na spółce przez niemal 10 lat.

Spolka była na podwójnym fixingu ze względu na cenę akcji poniżej 1 zł zgodnie ze starym regulaminem GPW dlatego takie zachowanie kursu w miejscach które KREWA oznaczyłeś.

Krewa chodziło mi w analizie ze nowa ilośc byków pojawiła się o punktu g do utworzenia prawego ramienia r nie chodziło mi tu o. miesiąc sierpień

]Zgodzę się z Szutnikiem ale tylko w pierwszej części jego analizy a mianowicie że trend spadkowy został przełamany, który trwał od praktycznie debiutu !

kliknij, aby powiększyć

charts.stockwatch.pl/chart/Uxg...

Moja analiza zakłada ostatnie zmiany w układzie sił na spółce oraz pojawienie się dużej ilości byków na spółce. Zakładany układ ORGR przez Szutnika umieściłem w dwóch nowych kanałach wzrostowych oznaczonych na wykresie w których to pojawiły się pobyt broniący ich. Dolna linia kanał wzrostowego przechodzi przez lewę ramię oraz prawę ramię , druga dolna linia trendu (zółta) (szybkiego wzrostowego) przechodzi przez głowę oraz prawię ramię w którym też nastąpiło odbicie od górnego ograniczenia trendu spadkowego zapoczątkowanego praktycznie od debiutu. Wycena akcji spółki znajduje się w tym pobliżu w dolnego ograniczenia trendu wzrostowego oznaczonego linią złotą jak. Wycena akcji zbliżyła się również do średniej kroczącej SMA50 będącej miejscem do odbicia zgodnie z wcześniejszą taktyka gry.

Dodatkowo wszystkie SMA 50 , SMA100 i SMA 200 wskazują na trend wzrostowy.

Myślę że podstawową różnicą miedzy naszymi analizami jest czas reakcji na ponowny test poziomu 0,95 zł. Zważywszy na fakt iż zgodnie z informacja dwa posty wyżej w niedalekiej przyszłości dojdzie do spotkania 4 Normandzkiej oraz bliskością sezonu grzewczego moim zdaniem ponownego testu 0,95 zł może się spodziewać wcześniej niz uważa Szutnik. Dodatkowo ORGR pojawia się w kluczowych momentach zmiany trendu na wzrostowy. Również duży wpływ na przyspieszenie testu 0,95 zł ma fakt małego ff oraz niskiej wyceny spółki która oscyluje teraz w granicach 30 mln zł.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 27 października 2020 06:15:25
Liczba wpisów: 18
[0,01% wszystkich postów / 0,23 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,323 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,22% +26 443,67 zł 46 443,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d