pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

plotka_z_ambicjami

plotka_z_ambicjami

Ostatnie 10 wpisów
[moderator: Usunięto informację o transakcjach Użytkownika]

Potencjał tej spółki jak widzę jest niezrozumiały dla wielu Inwestorów i być może obecnie obawiają się oni "płacenia za plakat". Dla tych osób chciałbym wytłumaczyć, że zamysł ukrywania produkcji ma głębokie uzasadnienie biznesowe - w tej branży przywłaszczanie sobie czyichś pomysłów jest nagminne i niezmiernie łatwe w stosowaniu. Wystarczy zrobić niskiej jakości grę która powstanie szybciej niż produkt wysokiej jakości, aby w głowach niezorientowanych odbiorców uchodzić za pionierów. Z szacunku do polskich producentów wstrzymam się z przykładami .

---

... Macie tu surową moderację ;-)

Tak czy owak witam się z Akcjonariuszami - tym razem jako jeden z Was :-)

Wydźwięk wypowiedzi @sasky jest taki, że gra to kompletny niewypał. Otóż nieprawda, to po prostu produkt nie dla każdego - bo raz, że jest obecnie dość drogi jak na czas zabawy, a dwa że stylistyka graficzna produktu jest wyjątkowa i potrzeba określonej wrażliwości żeby to docenić.

Z mojej strony zarzutami byłby choćby brak rozbudowanych mechanik walki (przyjemnej bądź co bądź w grach) czy niewystarczające możliwości eksploracyjne (śmierć po upadku na podłogę na przykład). Ale - bez wątpienia jest to ambitny projekt wysokiej jakości który Ovid poprowadziło od początku do końca i dla mnie jest to zapowiedź ciekawej przyszłości studia.

Jako ciekawostka załączam przykładowe recenzje ostatniej gry:
thirdcoastreview.com/2020/08/1...
pizzafria.com.br/analises/meta...
konsolowe.info/2020/08/recenzj...

I opinie zbiorcze:
www.metacritic.com/game/pc/met...
store.steampowered.com/app/102...

Jako akcjonariusz nie ukrywam, że wejście przed premierą Metamorphosis okazało się chybioną strategią d'oh! Natomiast wydaje mi się, że redukcja udziałów przez Tomasza Milasa niestety nadała trend notowaniom OVI. Mam nadzieję na jakieś pozytywne impulsy po opubliowaniu danych o poziomie sprzedaży Metamorphosis (lub ewentualnie zajawek z obecnych produkcji studia)...

Zrozumiałym jest, że część osób chciałoby w tym hypie na SI szybko spieniężyć akcje z IPO (z godnym zresztą pozazdroszczenia zyskiem Whistle ), ale zastanawiam się czy ta regulacja ze strony giełdy nie wyjdzie spółce na dobre... Przecież jakby się otworzyło od razu zobaczylibyśmy kilka setek na wykresie sprzedaży i wcześniej czy później zjazd po najeździe spekulantów (pomimo niewielkiej ilości akcji w obiegu). Ale łatka spółki na której dorabia się spekuła do SI wybitnie nie pasuje...

Bergman napisał(a):
Kojarzę jedynie (nie licząc ekranizacji powieści autora) jeden film science fiction oparty na pomysłach Lema, który zyskał popularność, a mianowicie rzecz tyczy filmu "Kula" z 1998 roku. Film ewidentnie zawiera bardzo wiele odniesień do "Solaris".

Z tym że (za PL Wikipedią): Kula (ang. Sphere) – amerykański film science fiction, oparty na powieści Michaela Crichtona pt. Kula z 1987.

Cześć duckie

Obserwuje wątek więc postanowiłem się odezwać. Jako nowicjusz giełdowy, ale i pasjonat gier uważam, że rację mają Użytkownicy forum wskazujący na odrealnioną "wycenę" obecnie sugerowaną przez TKO. Z największym szacunkiem dla zespołu SI, produkt jako taki na dobrą sprawę nie istnieje. Więc nie jest to tylko kwestia zrobienia dobrej gry, czy wstrzelenia się w czyjeś oczekiwania aby za tą grę zapłacił, ale i w ogóle jej powstania. Bynajmniej nie sugeruję (jak na konkurencyjnym forum czytałem) że inwestorzy mogą zostać oszukani, ale życie jest nieprzewidywalne i na dobrą sprawę najzwyklejsza choroba prezesa może odroczyć czy nawet położyć całe przedsięwzięcie. Rozumiem, że na giełdzie płacimy za wycenę przyszłości ale kalkulując ją nie powinniśmy zapominać o ryzyku. Co innego inwestorzy z IPO którzy płacili maksymalnie 41 PLN, a co innego gdy rozmawiamy o kwotach jakie obecnie są w TKO.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 16 września 2020 10:33:56
Liczba wpisów: 7
[0,00% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,527 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,64% +26 527,87 zł 46 527,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d