pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Arturw2

Arturw2

Ostatnie 10 wpisów
W piatek artykuł w PB w którym wymieniono Polrest w gronie kilku spółek które jeszcze nie wzrosły. Efekt - dziś najwiekszy z nich wzrost na duzym obrocie i zblizenie do arcyważnego oporu 5 - 5,2.
PRASA TO POTĘGA.
W następnym tygodniu prosimy pozytywny artykuł w Parkiecie i wybicie z kilkuletniego dna stanie sie faktem - a co wtedy - pomyślcie sami -myślenie to przyszłość.salute

Odkurzę wątek - podobno pojawiła sie rekomendacja z DM BOŚ. Obiecuje 55% wzrostu. Chyba w 1 etapie ;-)

pawul0n napisał(a):
wszedłem dzisiaj konkretnym pakietem, zobaczymy co sie zadzieje... nie zapeszajmy - kapucha lubi ciszę jak to ktoś napisał...

Cieszymy się i trzymamy z Tobą...

Bosman napisał(a):
Ktoś skupuje. Technicznie kurs sunie po średniej 45. Dziś sygnał kupna na MAC. Wygląda to na wyjście górą z konsolidacji od kwietnia tego roku.

Dokładnie i ustawiono na końcu kurs na 2,80zł na maks dzienny.

Obroty dzienne 2-ie w historii spółki. Duży kapitał dziś wszedł - pierwszy mały opór to ok 3,05zł.

Zobaczymy - na razie Shhh

Alexey napisał(a):
Jest to kolejny ogromnie ciekawy moment. To znaczy chwilami wyglada to na realizacje zyskow (byl taki moment jak jednym duzym zleceniem rozbito batonik K 20k na 7,60), a chwilami jak dalsza akumulacja... Think
ubieranie czy odleszczanie - odwieczne pytanie blah5
niewatpliwie koncowka pokaze... przy utrzymaniu takich obrotow dzis idziemy na rekord.

PS ja nie mam pewnosci ze nowy grubas sie oglosi. podobnie bylo na Immo, ze odwolam sie do swego skromnego doswiadczenia, gigantyczne obroty wiele razy sugerowaly z ktos gruby wsiada, ale ostatecznie nigdy sie o tym nie dowiedzielismy

Pamietam czytałem kiedyś Twoje posty na Immo.

Co skłania Cie do Techmexu - oprócz duzego spadku do dawnych szczytów? Nawet na wątku jest wielu piszacych negatywnie.
wave

Ładnie to napisałeś. To ja dodam że pewnie analitycy napiszą po dzisiejszej sesji, że była to realizacja zysków z duzego wczorajszego wzrostu.

Bardzo istotny bedzie poziom 8 - 8,2 gdy go przeskoczymy powinno sie pojawić wiecej przynajmniej średnioterminowych inwestorów.

Witam

Nie wiem czy było juz ale Amerbrokers rekomendują w ostatnich dniach kupuj dla tej spólki.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 22 sierpnia 2009 00:41:44
Liczba wpisów: 7
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,405 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,47% +30 293,47 zł 50 293,47 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d