pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Super

Super

Ostatnie 10 wpisów
Rekomendacje
Spółka Data wydania Cena z dnia wydania Cena docelowa Rodzaj Instytucja
AMBRA 2010-06-08 7.47 8.39 Akumuluj BM BPH

Może jeszcze jest szansa na wzrost kursu....
Dzisiejszy Puls Biznesu:
Duda wstaje z kolan. Choć wyniki spółki za 2009 r. wyglądają koszmarnie, to w tym roku ma ona widoki na zysk.
I link do artykułu: www.pb.pl/2/a/2010/03/02/Duda_...

stefanek napisał(a):
Skoro prawa sa juz przyznane, to myslicie, ze warto sprzedac przy tej euforii o kolicach 1,70 obecnie posiadane akcje?

Ja osobiscie zaluje, ze nie usrednilem na dole, bo kupilem przecietnie za ponad 7pln. Ale na szczescie lub na nieszczescie teraz duzo tego nie mialem.

Ja ze sprzedażą poczekalbym aż popyt zacznie sie wyczerpywać. Skoro masz niewiele akcji to zdążysz uciec w każdej chwili. Na razie rosnie wiec trzeba pozwolic zyskom rosnąć Dancing
konkomp.pl/wgpw/index.php?page...

Jak dalej bedzie roslo w takim tempie to bedzie mnie nawet stac zeby abonament na StockWatch oplacic Dancing

Hej nie wierze wlasnym oczom chyba sie nie obudzilem jeszcze. Wzrost o prawie 50% czy ktos moze to jakos racjonalnie skomentowac? Jakos nie wierze ze Ci co kupuja nie wiedzieli o odcieciu PP dzisiaj. Nie to zebym sie nie cieszyl ale taki wzrost jest co najmniej dziwny.

Straszna cisza na wątku. Czyżby nikt nic nie wiedział? Wróciłem z pracy i patrze a tu +25% hello1 Oby tak dalej.... Wie ktoś dla czego aż tak urosło, może jakieś domysły chociaż

No nic ja tez nie wiem skad te spadki. Nie było zadnych negatywnych informacji. Poza wezwaniem nie bylo ZADNYCH informacji wogole.
Pozostaje mi to przeczekac. Wkoncu odbije. Ja tam nie wpadam w panike.

Pawellos1 napisał(a):
co sie dzisiaj dzieje na chemosie?

Spada dzisiaj

OK ide kupić sobie spadochron. Angel

Wszystko dla tego ze zwlekaja z info do ostatniej chwili mimmo zapewnien ze nie beda tego robic na ostatnia chwile no nic wyskoczylem prz 1.6 kupilem za 0.9 jak info bedzie ok to wsiadam znowu pozdrowienia i spokojnego weekendu dla tych co sprzedali

co sie stalo czemu taka zwała?

carringtontomas napisał(a):
babibabu napisał(a):
Dzis swoje wyniki opublikują Bank of America Corp. oraz Citigroup Inc. Duzo bedzie od tego zalezalo. Jak dotad pojawiaja sie dobre raporty z bankow amerykanskich, wiec licze ze wyjdzie dobry raport i rynek wystrzeli juz dzis. A za nim oczywiscie takze DudaAngel

Dokupiłem dośc sporo dzisiaj: ryzyk-fizyk jak to mówią - wyjeżdżam zaraz na cały weekend więc umknie mi koniec sesji.....

Spoko ja tak zrobilem w 2007 i umknal mi poczatek zalamania na akcjach tylko ze wyjechalem na 3 tygodnieWhistle

Belcik napisał(a):
Super napisał(a):
Dzisiaj bedzie wlasnie TEN dzien od ktorego sygnity zacznie wzrost (po wzrostach za oceanem)

Już zaczął. 4% na plusie.

Jakbym mial jeszcze jakies srodki to bym dokupil zapowiada sie bardzo dobrze juz 5% ciekawe czy zobaczymy dzisiaj dwie cyferki na zielono.
I wogole wszystko mi dzisiaj rosnie hehe i duda i techmex nawet polnord

Dzisiaj bedzie wlasnie TEN dzien od ktorego sygnity zacznie wzrost (po wzrostach za oceanem)

Ja kupiłem stałem sie posiadaczem 1250 akcji Od jutra wzrosty (mam naszieje) hehe

Ale wystrzelilo Ktoś wie dla czego? Ja tam sie ciesze fajnie 20% up ! hello1

Hasło przewodnie informatyka Ja "wynalazlem" SYGNITY jezeli za oceanem sie nie popsuje to spolka powinna urosnac jest przy minimach cen bez zadnego wyrażnego powodu osuneła sie Kupilem po 15,2 i zobaczymy

NO to może ktoś wie kiedy w końcu podadzą to info w sprawie negocjacji z bankami bo powoli tracę już cierpliwość Mam nadzieję że nie zrobią tego na ostatnią chwilę

OK dzisiaj kupuję chyba się już naspadało Zobaczymy za 2-3 tygodnie czy trafłem

To już chyba dobry moment na kupno Co myślicie?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 7 lipca 2014 16:18:59
Liczba wpisów: 20
[0,01% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,222 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,30% +33 660,31 zł 53 660,31 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło