pixelg
Szkolenia Forex - Pierwsze kroki na foreksie - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2

Szkolenia Forex

marcin_mierzejewski
0
Wpisów: 4

bborowka
0
Wpisów: 6
Wysłane: 15 października 2010 16:08:02
W Polsce nie ma zbyt dużo sensownych stron... Oprócz globtrexa na pewno warto zajrzeć na learnforex.pl i szkola-forex.pl. Na stronach jest sporo teoretycznej wiedzy, można się też zapisać na stacjonarne szkolenia. Program to analiza techniczna (dow, fibo, świece), swing trading...

daniel23651
0
Wpisów: 250
Wysłane: 26 października 2010 00:29:53
witam mam pytanie odnośnie szkoleń „Jeśli Forex, to GO4X”organizowanych przez GO4X deklarują że takie szkolenie jest darmowe Think ( a wiem że za darmo to i ciężko w mordę na ulicy dostać Whistle ) organizują je w wielu miastach w Polsce oferują materiały edukacyjne itd. Oferta ciekawa bo jeżeli to prawda co piszą to warto posłuchać co mają do powiedzenia chociażby w celu przypomnienia bądź też w celu zadawania niewygodnych a czasami trudnych d'oh! zagadnień z dziedziny FOREX, i tu mam pytanie czy ktoś już brał w nich udział, czy warto ich słuchać , czy naprawdę są one darmowe itd.. Dziękuje za ewentualne szybkie odpowiedziPray Pray ponieważ za kilka tygodni takie szkolenie będzie w Miom mieście. www.go4x.pl/szkolenia/szkoleni...
Pozdrawiam.salute

Dapi
0
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 1 002
Wysłane: 26 października 2010 09:18:18
Jest bardzo duzo szkoleń darmowych organizowanych przez DM lub brokerów fx.
Robi to m.in. Bre, bossa, xtb, city itd.

To nie jest nic dziwnego. Promują w ten sposób swoje platformy po prostu.
Rynki mogą pozostać irracjonalne dłużej niż ty możesz pozostać wypłacalny.

Rozbudowane wykresy: http://www.atcharts.pl
Centrum analizy technicznej: http://www.attrader.pl

Kamil Gemra
0
Wpisów: 3 001
Wysłane: 26 października 2010 09:43:39
daniel23651 napisał(a):
witam mam pytanie odnośnie szkoleń „Jeśli Forex, to GO4X”organizowanych przez GO4X deklarują że takie szkolenie jest darmowe Think ( a wiem że za darmo to i ciężko w mordę na ulicy dostać Whistle ) organizują je w wielu miastach w Polsce oferują materiały edukacyjne itd. Oferta ciekawa bo jeżeli to prawda co piszą to warto posłuchać co mają do powiedzenia chociażby w celu przypomnienia bądź też w celu zadawania niewygodnych a czasami trudnych d'oh! zagadnień z dziedziny FOREX, i tu mam pytanie czy ktoś już brał w nich udział, czy warto ich słuchać , czy naprawdę są one darmowe itd.. Dziękuje za ewentualne szybkie odpowiedziPray Pray ponieważ za kilka tygodni takie szkolenie będzie w Miom mieście. www.go4x.pl/szkolenia/szkoleni...
Pozdrawiam.salute

Byłem na kilku takich szkoleniach. Są one rzeczywiście darmowe. Oczywiście naganiają aby założyć rachunek, jednak nie musisz tego robić. Problem z nimi jest taki, że są to szkolenia podstawowe. Coś bardziej konkretnego i już zaawansowanego jest zazwyczaj organizowane tylko dla klientów. Tak robi np. XTB.

daniel23651
0
Wysłane: 26 października 2010 10:10:00
salute Dziękuje Kamilu i Dapi za odpowiedźthumbright
rozumiem że jeżeli za darmo to nie wyłożą całego kompendium wiedzy o forex tylko jak Kamil napisał podstawy, warto przypominać postawy bo przecież od nich się wszystko zaczyna a chodzący na takie szkolenia myślę że co nieco już wiedzą o forex, z tym założeniem rachunku to bym własnie nie chciał u nich tylko po to aby dostać się na szkolenie ( konto mam u innego )znajomy założył u nich konto, dostał jakiegoś opiekuna wszysto ładnie pięknie tylko za często dzwonipuke_l do niego z " niby radą " a wiadomo o co chodzi o KASE.
Jeszcze raz dziękiApplause za odp. zabieram się za wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Pozdrawiamsalute

Kamil Gemra
0
Wysłane: 26 października 2010 10:32:28
Ja wypowiadałem się trochę ze swojej perspektywy. Byłem na kilku szkoleniach różnych firm w Warszawie. Znudziło mi się słuchanie po raz dziesiąty o tym co to jest trend. Niemniej jednak wiedzy nigdy za dużo Dancing

Jeżeli miałbyś możliwość to polecam te szkolenia http://www.satrf.org/ . Zazwyczaj to trzy wykłady o różnym stopniu zaawansowania. Sa płatne ale na prawdę warto! Tutaj masz film z Warszawy: www.jaguartrend.com/?page_id=5... (trochę reklama Jaguar Trend ale jak chcesz coś za darmo to trzeba się zgodzić na marketing king )

bborowka
0
Wysłane: 27 października 2010 15:14:23
Kamilu jeśli to były darmowe szkolenia to trudno się dziwić... Jak się ma pojęcie o inwestowaniu, to takie szkolenia dla początkujących z reguły są mroczne. Ja próbowałem kilka tygodni grać samodzielnie, poczytałem książki i dopiero wtedy poszedłem na szkolenie (Power Forex - szkolenie dla średnio-zaawansowanych). Wtedy to ma jakiś sens... Bo faktycznie słuchanie pięć razy o tym co to jest trend albo definicję pipsów nie ma sensu :)

Kamil Gemra
0
Wysłane: 27 października 2010 17:12:03
Podzielam Twój pogląd. Jak się chce coś konkretnego nauczyć to lepiej wydać jednak pieniądze. Książki też nie zaszkodzą. Moim zdaniem trzeba też uważać na pseudo ekspertów, którzy grają na demach a Tobie pokazują screeny z super transakcjami.
Edytowany: 27 października 2010 20:21

bborowka
0
Wysłane: 29 października 2010 15:57:22
No i dochodzimy do sedna, czyli żeby wskazać te szkolenia, które wydają się sensowne :) Już pal licho czy płatne czy nie, ale skupmy się na jakości. Ja zaliczyłem, jak już wspominałem, Power Forex dla średniozaawansowanych i się nie rozczarowałem. Czy tam były pokazywane screeny z kont demo? Cóż, powiem tak: nie zwróciłem nawet na to uwagi. Ale dla mnie wiedzę prowadzącego w jakimś tam stopniu uwiarygodnia oferta inwestowania na żywo, gdzie po prostu nie da się zakombinować...

TomekP
0
Wpisów: 202
Wysłane: 28 listopada 2010 08:47:58
Skoro jest taki temat o szkoleniach to również się wypowiem.

Byłem na dwóch takich szkoleniach:

1.XTB w Białymstoku- szkolenie zorganizowane bardziej pod konkurs XTB Race 2010, trwało ok 3 godziny, ale było całkiem ciekawie i śmiesznie zarazem. Czasem były ciekawe dyskusje, a nie tylko nawijanie o teorii. Oceniam na 7/10. Może zwykłe szkolenie XTB nie dotyczące tylko i wyłącznie konkursu jest ciekawsze.

2.TMS w Warszawie- szkolenie było tak profesjonalnie przygotowane, że byłem zaskoczony. Trwało cały dzień, od 10.00 do 18.00. Do tego świetny catering- do tej pory śmieję się, że gdyby szkolenie mi się nie spodobało to przynajmniej nie wyjdę głodny, ale tak jak wspominałem szkolenie było podzielone na konkretne tematy. Dostaliśmy wszystkie materiały na papierze. Zależy co kogo interesuje, ale tematy które wydawały się być nudne okazywały się tak ciekawe, że czas płynął szybciej. Oceniam je 10/10

Na szkoleniach najważniejsze jest chyba to, że można zadawać pytania jak się ma wątpliwości, ale na drugim szkoleniu (TMS) trafiła się taka osoba, która notorycznie zadawała pytania, nawet te wynikające z przedstawionych materiałów, bo chciała się upewnić czy dobrze rozumuje. To było męczące, ale cóż... był zafascynowany tym wszystkim jak dziecko. binky

Jeszcze chcę zaznaczyć, że na szkolenia przyszedłem mając już całkiem solidne podstawy zarówno działania platform transakcyjnych, jak i AT, a mimo wszystko było bardzo ciekawie. Polecam każdemu.
Ulubione cytaty :::

- „Możesz postawić wszystko na jedną kartę, ale uważnie obserwuj, co się z nią dzieje.” /Warren Buffett
- „Jeżeli Twoja rzeczywistość zaczyna się od Twoich marzeń, to Twoje marzenia staną się Twoją rzeczywistością.” /Donald Trump
- „Bez pasji nie ma energii, a bez energii nie ma nic.”

Edytowany: 28 listopada 2010 08:48

slazak
0
Wpisów: 1
Wysłane: 29 listopada 2010 13:25:29

sporo informacji, dzieki

daniel23651
0
Wysłane: 1 grudnia 2010 13:38:11
podzielę się moimi wrażeniami z szkolenia „Jeśli Forex, to GO4X”. w skrócie jedna wielka klapacrybaby . Jak pisałem wcześniej było ono darmowe i być może tu jest przyczyna słabego poziomu tegoż szkoleniasleepy2 sleepy2 sleepy2 sleepy2 , trwało ono 3,5 h, pisałem również że „ warto przypominać postawy bo przecież od nich się wszystko zaczyna” ok niby racja tylko prowadzący zapomniał że nie wszyscy wiedzą o co chodzi z tym forex, co niektórzy przecież przyszli się tego właśnie dowiedzieć, dowiedzieli się że należy zająć pozycję wynikającą z np. świec japońskichtard a co to jest opór, wsparcie świeca japońska, itd. . Należy przeczytać kilka pozycji książkowych o tematyce tych zagadnień wtedy wszystko będzie jasne d'oh! ( dał propozycje kilku książekread2 ) przez kolejne 2 h nawija a 80% ludzi siedzących na szkoleniu zastanawiając się, o czym on mówiThink , oczywiście otwarł pozycję na demie, która w czasie trwania szkolenia ( niestety) przynosiła zysk ( kilkaset dolarów) piszę niestety, ponieważ kilka osób ( dawców) nie mająca pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi napaliła się na to, aby założyć u nich rachunek real co pozwoli stać się im bogatymi. To są moje spostrzeżenia dotyczące tego szkolenia, następnym razem, jeżeli będę chciał się wybrać na jakieś szkolenie to zdecydowanie wybiorę te płatne gdzie podstawy będą pominięte.

Finn
0
Wpisów: 3
Wysłane: 19 stycznia 2011 11:01:12
sporo info dzieks ludziska, a jakie tematy przykładowe szkoleń są? jak patrzę to trochę ich jest, jakie są warte polecenia?

Kamil Gemra
0
Wysłane: 19 stycznia 2011 11:30:06
Wszystko zależy od tego jaki jest poziom Twojej wiedzy. Jeżeli jesteś zielony i nie wiesz co to kurs walutowy oraz czym jest AT to polecam szkolenia podstawowe. Jak jesteś bardziej zaawansowany to już sam się orientujesz czego chciałbyś się dowiedzieć.

Finn
0
Wpisów: 3
Wysłane: 19 stycznia 2011 11:43:56
Bardziej interesują mnie strategie, tworzenie prostych robotów, które by sprzedawały i kupowały w odpowiednich momentach po spełnieniu się określonych warunków.

krewa
krewa PREMIUM
390
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 7 943
Wysłane: 19 stycznia 2011 11:58:28
Tia... piękna wizja, Kolega pod palmą na hamaku, z kolorowym drinkiem w jednej dłoni i pośladkiem Tubylczyni w drugiej, a robot tylko sell i buy, sell i buy.

Utopia.

Kamil Gemra
0
Wysłane: 19 stycznia 2011 12:13:50
Finn napisał(a):
Bardziej interesują mnie strategie, tworzenie prostych robotów, które by sprzedawały i kupowały w odpowiednich momentach po spełnieniu się określonych warunków.

Nie jestem pewien ale XTB robi(ło) szkolenia na ten temat. Jednak krewa trafnie wyjaśnił co to takiego... wave

Alchemia Inwestowania
0
Wpisów: 4
Wysłane: 2 lutego 2011 12:32:11
Witamy,

Zapraszamy Państwa na darmowe szkolenia przez internet.
Najbliższe terminy:

7 luty (poniedziałek) 17:00 - Analiza Fundamentalna

8 luty (wtorek) 17:00 - Świece Japońskie - podstawy

9 luty (środa) 17:00 - Psychologia Inwestowania - podstawy

10 luty (czwartek) 17:00 - Obsługa platformy MT4

Więcej szczegółów pod adresem www.alchemia-inwestowania.pl/s...

Pozdrawiamy,
Zespół Alchemii Inwestowania

John_Majewski
0
Wpisów: 8
Wysłane: 18 lutego 2011 15:49:23
Alchemia... amatorka straszna jak patrzę

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2