pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

daniel23651

daniel23651

Ostatnie 10 wpisów
Nie narzekam. Zastanawiające Szybkie te wzrosty? Najważniejsze że w właściwym kierunku kurs podąża

konris napisał(a):
a tu jeszcze inaczej...
https://stooq.pl/q/h/?s=gtn

gdzie jest prawda?

Nie wyjaśnię wszystkich twoich wątpliwości, sądzę że to zwykły błąd systemu, wiem jedno że link który zamieściłeś wyżej dotyczy Getin Holding SA (GTN), a nie Getin Noble Bank SA (GNB) https://stooq.pl/q/h/?s=gnb, i tu twoje rozbieżności w liczbie FF podawanej na bankierze a stooq.

O i takie przedstawienie swojej opinii jest zadawalające gdyż poparte na danych, a nie na podstawie widzimisie, ja dałem przykład jak można odbierać czytać opinie innych osób które nie są poparte faktami.
Pozdrawiamsalute

hmm. Czyli osobiście uważasz że spółka jest zbyt droga d'oh! dzięki to napisz kiedy osobiście bedzie zbyt taniablackeye widzisz pojęcie wysokości ceny jest względne ponieważ jako posiadacz papierka wciąż uważam że cena jest za niskaWhistle a ty jako że nie posiadasz papierka to uważasz że jest drogo, jak widzisz ja i ty możemy mieć rację i zarazem ja i ty możemy się mylić.

Football Manager 2013 ogłoszony! Grę wyda CD Projekt!
Football Manager 2013 zostanie wydany w polskiej wersji językowej na komputery PC i Mac jesienią 2012 r. Wiele z ponad 900 nowości i ulepszeń zostanie pokazanych w serii wideo blogów, które pojawią się w najbliższych tygodniach. Więcej informacji na www.footballmanager.com
www.cdprojekt.pl/news/6141/Foo...

Pragma Inkaso w imieniu RM Logistics złożyła wniosek o upadłość DSS
23.02. Warszawa (PAP) - Pragma Inkaso w imieniu RM Logistics złożyła wniosek o upadłość DSS w trybie likwidacyjnym.
www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm... Eh?

enthusiast napisał(a):
Działają u was dzisiaj notowania w mbanku?

U mnie również wszystko działa, wiem że ostatnio mają lub mieli problem z zawieszaniem się notowań na niektórych rachunkach również i u mnie tak było wtedy należało się wylogować i od nowa uruchomić notowania, od tygodnia wszystko działa więc jak sądzę problem rozwiązany, miałem również problem z opcja automatycznego wylogowania bo gdy ją wyłączałem to i tak mnie za kilka sekund wywalało jak chciałem dokonać transakcji po kilkunastu prośbach na mlinii o usuniecie problemu ktoś się w końcu zlitował i usunął awarię jak to nazwali GLOBALNĄ AWARIĘ .

Jak zapewnia prezes Sobolewski rok 2012 będzie rokiem wielkich zmian dotyczących NC. szczegóły w linku. blogi.bossa.pl/2012/02/14/nadc...
Jeżeli prezes wprowadzi te zmiany w obieg to niektóre VIRTUALnie VISIONerskie spółki charakteryzujące się dobrym bajerem mogą stracić jedyne źródło pozyskiwania kapitału z własnej nimby działalności, poprzez usunięciu ich z NC.
salute

Witam po dłużej przerwie na SWsalute . Odbijając od waszego tematu chcę się podzielić informacją usłyszaną dzisiaj od Rostowskiego na antenie TVPINFO w programie minęła 20, zapytany przez prowadzającą dlaczego ceny idą w górę głównie paliwo odpowiedział że to wymóg Unii ok. to rozumieniem faktycznie czasami musimy dorównać do norm zawartych w dyrektywach, ale nie rozumiem tego co odpowiedział prowadzącej na pytanie i zarazem stwierdzenie że przecież u nas w Polsce zarabia się dużo mniej niż w całej unii a ceny mamy takie same , to ten geniusz który to od samego początku mi nie pasujepuke_l odpowiedział że winą niskich zarobków je bycie 40 lat w komunizmieheadbang , i to właśnie przez komunizm tak mało Polacy zarabiająangryfire angry5 Genialny specjaslista nic dodać nic ująć tylko szkoda że o moich pieniądzach taki specjalista decyduje !!!

Mostostal Zabrze poprawi schody na Narodowym
Zarząd Mostostalu Zabrze-Holding otrzymał zlecenie od konsorcjum Hydrobudowy Polskiej i Alpine Construction Polska na montaż konstrukcji wsporczej schodów kaskadowych na Stadionie Narodowym w Warszawie
www.pb.pl/2/a/2011/07/14/Mosto...

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 15 czerwca 2019 07:34:59
Liczba wpisów: 250
[0,07% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,342 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +149,96% +29 991,36 zł 49 991,36 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d