pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

daniel23651

daniel23651

Ostatnie 10 wpisów
Nie narzekam. Zastanawiające Szybkie te wzrosty? Najważniejsze że w właściwym kierunku kurs podąża

konris napisał(a):
a tu jeszcze inaczej...
https://stooq.pl/q/h/?s=gtn

gdzie jest prawda?

Nie wyjaśnię wszystkich twoich wątpliwości, sądzę że to zwykły błąd systemu, wiem jedno że link który zamieściłeś wyżej dotyczy Getin Holding SA (GTN), a nie Getin Noble Bank SA (GNB) https://stooq.pl/q/h/?s=gnb, i tu twoje rozbieżności w liczbie FF podawanej na bankierze a stooq.

O i takie przedstawienie swojej opinii jest zadawalające gdyż poparte na danych, a nie na podstawie widzimisie, ja dałem przykład jak można odbierać czytać opinie innych osób które nie są poparte faktami.
Pozdrawiamsalute

hmm. Czyli osobiście uważasz że spółka jest zbyt droga d'oh! dzięki to napisz kiedy osobiście bedzie zbyt taniablackeye widzisz pojęcie wysokości ceny jest względne ponieważ jako posiadacz papierka wciąż uważam że cena jest za niskaWhistle a ty jako że nie posiadasz papierka to uważasz że jest drogo, jak widzisz ja i ty możemy mieć rację i zarazem ja i ty możemy się mylić.

Football Manager 2013 ogłoszony! Grę wyda CD Projekt!
Football Manager 2013 zostanie wydany w polskiej wersji językowej na komputery PC i Mac jesienią 2012 r. Wiele z ponad 900 nowości i ulepszeń zostanie pokazanych w serii wideo blogów, które pojawią się w najbliższych tygodniach. Więcej informacji na www.footballmanager.com
www.cdprojekt.pl/news/6141/Foo...

Pragma Inkaso w imieniu RM Logistics złożyła wniosek o upadłość DSS
23.02. Warszawa (PAP) - Pragma Inkaso w imieniu RM Logistics złożyła wniosek o upadłość DSS w trybie likwidacyjnym.
www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm... Eh?

enthusiast napisał(a):
Działają u was dzisiaj notowania w mbanku?

U mnie również wszystko działa, wiem że ostatnio mają lub mieli problem z zawieszaniem się notowań na niektórych rachunkach również i u mnie tak było wtedy należało się wylogować i od nowa uruchomić notowania, od tygodnia wszystko działa więc jak sądzę problem rozwiązany, miałem również problem z opcja automatycznego wylogowania bo gdy ją wyłączałem to i tak mnie za kilka sekund wywalało jak chciałem dokonać transakcji po kilkunastu prośbach na mlinii o usuniecie problemu ktoś się w końcu zlitował i usunął awarię jak to nazwali GLOBALNĄ AWARIĘ .

Jak zapewnia prezes Sobolewski rok 2012 będzie rokiem wielkich zmian dotyczących NC. szczegóły w linku. blogi.bossa.pl/2012/02/14/nadc...
Jeżeli prezes wprowadzi te zmiany w obieg to niektóre VIRTUALnie VISIONerskie spółki charakteryzujące się dobrym bajerem mogą stracić jedyne źródło pozyskiwania kapitału z własnej nimby działalności, poprzez usunięciu ich z NC.
salute

Witam po dłużej przerwie na SWsalute . Odbijając od waszego tematu chcę się podzielić informacją usłyszaną dzisiaj od Rostowskiego na antenie TVPINFO w programie minęła 20, zapytany przez prowadzającą dlaczego ceny idą w górę głównie paliwo odpowiedział że to wymóg Unii ok. to rozumieniem faktycznie czasami musimy dorównać do norm zawartych w dyrektywach, ale nie rozumiem tego co odpowiedział prowadzącej na pytanie i zarazem stwierdzenie że przecież u nas w Polsce zarabia się dużo mniej niż w całej unii a ceny mamy takie same , to ten geniusz który to od samego początku mi nie pasujepuke_l odpowiedział że winą niskich zarobków je bycie 40 lat w komunizmieheadbang , i to właśnie przez komunizm tak mało Polacy zarabiająangryfire angry5 Genialny specjaslista nic dodać nic ująć tylko szkoda że o moich pieniądzach taki specjalista decyduje !!!

Mostostal Zabrze poprawi schody na Narodowym
Zarząd Mostostalu Zabrze-Holding otrzymał zlecenie od konsorcjum Hydrobudowy Polskiej i Alpine Construction Polska na montaż konstrukcji wsporczej schodów kaskadowych na Stadionie Narodowym w Warszawie
www.pb.pl/2/a/2011/07/14/Mosto...

Grupa Żywiec przejęła dystrybucję Guinness i Kilkenny

finanse.wp.pl/kat,104128,title...

Szczerze to się nie spotkałem z takim udogodnieniem, więc pozostaje praca dla mnicha.

Zawarcie ugody z Narodowym Centrum Sportu w związku z budową Stadionu Narodowego w Warszawie
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Zarząd Spółki HYDROBUDOWA POLSKA SA informuje o podpisaniu w dniu 14 czerwca 2011 roku ugody pomiędzy Narodowym Centrum Sportu działającym na rzecz oraz w imieniu Skarbu Państwa a Konsorcjum spółek realizujących budowę wielofunkcyjnego Stadionu Narodowego w Warszawie wraz z infrastrukturą towarzyszącą tj.:

• ALPINE BAU DEUTSCHLAND AG – Lider Konsorcjum,
• ALPINE BAU GmbH – Partner Konsorcjum,
• ALPINE Construction Polska Sp. z o.o. – Partner Konsorcjum,
• HYDROBUDOWA POLSKA S.A – Partner Konsorcjum,
• PBG S.A. – Partner Konsorcjum

Na mocy zawartej ugody funkcję lidera konsorcjum Wykonawcy przejęła HYDROBUDOWA POLSKA SA. thumbright Strony podkreślają, że zmiana lidera konsorcjum Wykonawcy nie będzie skutkować modyfikacją relacji pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym w pozostałym zakresie, w szczególności wszyscy członkowie konsorcjum Wykonawcy pozostaną solidarnie odpowiedzialni za wykonanie umowy.

Nowy, uzgodniony harmonogram wykonania umowy, przewiduje termin zakończenia prac na dzień 29 listopada 2011 roku.
www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...

Zgadza się, gdy sam składasz zlecenia przez Internet to jesteś tak jakby sam w sobie MAKLEREMsalute

AD a1. w większości biurach wystarczy dowód osobisty, wypełniony formularz oraz jak sadzę we wszystkich posiadać ROR oczywiści jeżeli rachunek będzie zakładany w banku, co nie które wymagają początkowego kapitału np. 3 tyś zł na prowadzenie rachunku maklerskiego.
AD a2. Prowizja zawsze jest pobierana nie ważne czy masz zysk czy stratę, prowizja jest z góry określona ewentualne może być niższa jeżeli grasz DT.
AD b1. Masa tego jest każdy będzie polecał co innego ja mam mbank i DMBOŚ z tego drugiego jestem bardziej zadowolony.
AD b2. Ja unikam rekomendacji a analizy robie samking .
ADb3. To ty chcesz być maklerem czy korzystać z pomocy maklera któremu powierzysz swój kapitał??? Internet daje ci tą przewagę że sam możesz bezpośrednio decydować co zrobić z własną gotówką czy akcjami, pamiętaj pośrednicy najwięcej zarabiają i gdy będziesz korzystać z ich pomocy to ci doliczą dodatkowe prowizje.

Nagonka medialna na Habete , zaczerpnięte z Parkietu
www.zw.com.pl/artykul/148,6041...
Szkoda może nie nas akcjonariuszy chociaż to oni w razie stwierdzenia winy HB dostaną najbardziej po tyłku najbardziej szkoda Polski która kolejny raz udowodni jak jest ułomna jeżeli chodzi o kluczowe ( sztandarowe) inwestycje.

Media i to nie tylko polskie już od dłuższego czasu interesują się tym wynalazkiem. Zastanawia mnie co się kryje pod magicznym zdanie umieszczonym w tym artykule cytat"w czerwcu 2011 roku odbędzie się jego prezentacja dla zamkniętego grona inwestorów - ogłosił Łukasz Tomkiewicz, prezes Arrinera Automotive”
Czyli co lub kto będzie miał zaszczyt obejrzeć to niby auto, czy czasem nie będzie tak że premiera odbędzie się dla leoooo, Arka,Tymka a pozostali obejrzą za rok oczywiście wraz z mediamiThink , no nic czekamy do czerwca, mało czasu zostało do PREMIERY.

A o jakie znawstwo ci chodzi?Think Bo jeżeli chcesz się dowiedzieć, czym się firma zajmuje, lub jakie kontrakty realizuje wystarczy spoglądnąć do chociażby raportu, lub na ich stronę internetową

Rewelka Kamilu Applause Applause Applause Applause Applause

fruity napisał(a):
@daniel23651
myślisz ze 3 spółki byłyby ok jak na taką wartość portfela? co jakiś czas będę pewnie dopłacał.

Jeżeli chodzi o zasilanie konta to rzecz normalna, ja gdy zaczynałem przygodę z giełdą to co miesiąc min 10% a czasami jeżeli zostało więcej % wpłacałem z wynagrodzenia za prace na rachunek maklerski w celu systematycznego zwiększenia kapitału inwestycyjnego o wybieraniu kasy z rachunku nie było mowyShame on you . Na starcie powiedziałem sobie, że tak ok. 5lat bez wypłaty i zobaczę czy z tego chleb będzie. A jeżeli chodzi o ilość spółek to nic dodać nic ująć, co napisał owner z malutkim, ALE może nie koniecznie inwestycje w spółki spekulacyjne które mogą doprowadzić niedoświadczonego inwestora w duże straty finansowe bo co jak co ale inwestycja w takie spółki wymaga wiedzy AT a przede wszystkim psychologii tłumu, lub fatycznie liczyć na szczęściePray w podejmowanym wyborze .

Cytat:
wielkośc nie ma znaczenia a zwrot np po roku.

owner ma racje I tego się trzymaj.

Tomek84 napisał(a):
Hey Fruity . nie jestem wygą giełdowym .

Po twoich sugestiach trudno się z tym nie zgodzić Whistle
fruity może faktycznie masz za bardzo podzielony portfel w stosunku do kasy, jaką posiadasz na inwestycje, ale pamiętaj fruity dywersyfikacja to podstawa I nie ważne czy masz kilka czy kilkadziesiąt k na inwestycje, a to żeby inwestować w jedną spółkę 100% portfela to sorry ale jeżeli tak zrobisz długo możesz nie pojechać na tym wózku, więc się nie sugeruj „dobrą” radą Tomka. Fruity również mam odmienne zdanie na temat wchodzenia i wychodzenia z inwestycji, ponieważ nie możesz się nastawić tylko krótkoterminowo, a to żeby wchodzić max na 3-7 dni świadczy o niecierpliwości i braku poszanowania swojego kapitału, skakanie z jednej na drugą spółkę, ( bo właśnie Minoł 7 dzień) nie zwiększy ci szans odniesienia sukcesu inwestycyjnego, wręcz przeciwnie może doprowadzić do straty kapitału. Jeżeli chodzi o dt to ok. fajna sprawa tylko często niebezpieczna, śmiem sądzić fruity, że jesteś niedoświadczonym inwestorem, więc nie baw się dt. Jak sugeruje Tomek, ja, gdy zaczynałembinky przygodę na giełdzie to również myślałem, że, dzięki dt. Zarobię dużo kasy teraz się z tego śmiejęblackeye ,
Teraz fruity podstawową sprawą dla ciebie jest zdobywać doświadczenie doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie, uczyć się na własnych błędach, a czas w którym zaczniesz zarabiać pojawi się sam, od razu nie oczekuj kokosów z inwestycji bo to przybliży cię do końca początku przygody z giełdą.

Hydrobudowa zapowiada podpisanie umów
Na przełomie maja i czerwca Hydrobudowa Polska planuje podpisać umowy o wartości brutto 978,9 mln zł. Właściciel spółki, PBG, liczy na powrót wyceny tej spółki do poziomów z lipca 2010 r. - poinformowali na piątkowej konferencji przedstawiciele spółek

www.pb.pl/2/a/2011/05/13/Hydro...

Sprzedaż piwa Żywiec po odświeżeniu marki rośnie dwucyfrowo
finanse.wp.pl/kat,104128,title...

Osobiscie uwarzam że masz za niskie stopyWhistle a jeżeli chodzi o getin to pilnuj spodziewałbym się prędzej korekty niż wzrostów, ale to jest tylko moje zdaniebinky

fajne masz te akcjeking a jakbyś rozszerzył wątek o nazwy tych papierów byłoby mile widzianebinky

Tak na szybkiego to o ile pamiętam skup akcji własnych przeprowadzały międzyinnymi
Nowa gala , Mostostal Zabrze, PROCAD. Świerzy temat to Jutrzenka, Amica, Magellan,
Dużo jest takich spółek poszukaj w necie.

Forg a to dlaczego przyjdzie ci oglądać powtórkę na YT czy dlatego że będziesz w głębokim śniesleepy2 czy dlatego że nie masz po prostu dostępu do Polsat sport extra jeżeli tak to żaden problem ponieważ w sieci masz wiele możliwości oglądnięcia za free transmisji np. tu www.soccer-live.pl/transmisje.... a dokładnie to http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html jakość pewnie nie będzie wyśmienita ( sporadycznie zdarza się że w ogóle nie odpali ) ale zawsze lepsze to niż nic. salute

Piłka nożna na wesoło
Według mnie najbardziej wyczesane są sekundy 0,55 2,36 2,47 3,08 oraz 3,48

Może głupie pytanie ale dlaczego nie można kupić aer finance po prawej stronie wielkie ZERO tak jakby FF wynosił 0 % może ma ktoś jakiś link do tej sytuacji. generation podeślij linka z tą informacją dotyczącą problemów z przelaniem papierów.
salute

Co niektórzy na parkiecie marzenia sprzedawane przez Veno wyceniają na 50 gr. cussing A potem będzie słychać skamlanie, że to wszystko wina jak się okaże znienawidzonej spekuły

Dzisiaj jest rekordowy wolumen który robi wrażenie, jeszcze kilka takich sesji i Veno jak dotąd opluwane stanie się „porządną”Liar ( ironia ) spółką które będzie chwalone na lewo i prawo.
Ciśnienie na tego typu spółki jest ogromne i nie chodzi tylko oto że są to spółki groszowe ale oto że nic sobą nie reprezentują , to jest główna przyczyna która powoduje takie wzrosty. Dziwne ale prawdziwe aby zarobić nie należy szukać spółek które mają mocne fundamenty tylko te które wciąż żyją marzeniami sprzedawanymi akcjonariuszom, jakoś nie wierzę że Veno zmieni swoją politykę sex akcjonariuszy, prywatnie jutro będę się przyglądał spółce być może wskoczę spekulacyjnie.

A to Informacja z Veno Automotive S.A. dotycząca przeprowadzonego NWZ

www.newconnect.pl/?page=1045&a...

A to pierwsze nieoficjalne zdjęcie Venocar iroc laughing6

Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do XTB nigdy nie założyłbym u nich konta forex, a tu masz babo placek zaskoczyli mnie nową ofertą ściągnięcia na swoją platformę dawców kapitału zachętą jest „ zabawa „ konkurs w którym można wygrać realne 1 000 000 EURO, 3 Mercedesy SLK , codziennie iPady 2 a dla najlepszej uczestniczki markowy zegarek z diamentami Tag Heuer. Wygrać można inwestując na 3 rynkach: forex, akcji, opcji. Do dyspozycji jest wirtualne 30 000 EURO (10 000 EURO do inwestowania na każdym rynku). Wygrywa ten, kto będzie miał najwyższą średnią arytmetyczną stopę zwrotu na wszystkich rynkach.
http://www.tradingcup2011.xtb.pl/
HmmThink lubię brać udział w takich konkursach szanse na wygraną marneblackeye ale doświadczenie zagwarantowane.

Wszystko ładnie pięknie tylko czy zarobią na tej inwestycji jeżeli tak to z znikomą marżą patrząc na kosztorysy złożonych ofert Habeta pojechała po bandzie bijąc Hochtief Polska S.A prawie dwukrotnieSick wiem że Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka, każdy wygrany przetarg jest na korzyść HB ( niech tak trzymają ) ale rewelacji to w wynikach nie będzie patrząc za jakie ceny wygrywają przetargi.

Grunt to aby kurs przebij znaczący opór na 0,65 który jest najbliższym oporem opór ten wynika wprost z dzisiejszej świeczki oraz z poprzedniego wsparcia które to właśnie przebicie sprowadziło kurs na dno tworząc zarazem opór.

Cytat:
Pewnie Jago wchodzi.
angel4

Największy wolumen przy dużym zjeździe może oznaczać tylko kłopoty, jakby nie było spółka jest fantastyczna dla DTlove4 można ugrać w kilka dni blisko 100%king . mrk również uważam że wysypali do końca tylko po co aż taką ilość w jedną sesjęThink Think Think .

andy_dufresne Jeżeli jeszcze posiadasz VIRTUAL VISION to dzisiaj masz powody do zadowolenia duże obroty 10 gr. prawie łyknięte a wszystko związane z infem.

Z tego co się orientuje to nie ma znaczenia czy linia szyi jest pozioma czy ukośna a zasięg wyznacza się zawsze tak samo czyli długość między głową a szyją przenieść na zrealizowane prawe ramię i od poziomu szyi w przypadku orgra nanieść tą właśnie długość w górę ten poziom będzie wyznaczał ewentualny zasięg.

Wypełniłem w myśl "subsydium"binky ale również jak doncarlos uważam że za dużo gdybania. Martin Wynik przeprowadzonego badania co ma przedstawić???Think

W końcu udało się ogłosić wyrok
Mostostal Zabrze -Holding S.A. ("Emitent", "Mostostal") informuje, iż w dniu 13 marca 2011 r. o godzinie 12.00 przed Sądem Apelacyjnym w Katowicach ("Sąd") odbyła się rozprawa z powództwa Mostostalu przeciwko Reliz Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ("Reliz") (sygn. akt V ACa 468/10), której zapowiedź znalazła się w raporcie bieżącym nr 44/2011.
Sąd zamknął rozprawę i ogłosił wyrok oddalając w całości apelację wnoszoną przez Reliz .
Powyższe oznacza, iż został utrzymany wyrok Sądu Okręgowego w Katowicach z dnia 16 czerwca 2010 r., który w całości uwzględnił powództwo Mostostalu i uznał za bezskuteczną w stosunku do Emitenta umowę sprzedaży nieruchomości budynku "ALTUS" (dawniej "UNI Centrum") zawartą w dniu 10 lipca 2003 r. pomiędzy Business Center 2000 Sp. z o.o. oraz Reliz (raport bieżący nr 42/2010).

O ile mnie pamięć nie myli stawką w tym sporze było 40 mln plus odsetkithumbright

jeżeli przejdzie opór na 2,49 będzie dobrze obecne dwu krotnie sie od niego odbiło.

Mimo że już jutro ma nastąpić ostateczna decyzja w sprawie tzw. skargi pauliańskej czyli żądanie uznania umowy sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem "ALTUS" (dawniej "UNI Centrum") zawartej w dniu 10 lipca 2003 r. pomiędzy Business Center 2000 Sp. z o.o. oraz Reliz za bezskuteczną w stosunku do Mostostalu Zabrze-Holding S.A. Wartość przedmiotu sporu wynosi 45.980.561 PLN. Emitent spodziewa się, iż w dniu 13 kwietnia 2011 r. nastąpi zakończenie postępowania dowodowego, zamknięcia rozprawy oraz w konsekwencji wydania wyroku. Jak sądziłem do tej pory wyroku ma być na korzyść MSZ. Ale po nawet dzisiejszej sesji to już sam nie wiem co o tym myśleć może kolejne odroczenie się szykuje chociaż rzekomo jutro ma być ostateczny wyrok, no nić czekam na korzystne jutrzejsze rozstrzygnięciePray .

Od dłuższego czasu nastąpiła ciszShhh odnośnie Stoczni Tczew
Mimo że na jej temat klika dni temu był istotny komunikat a mianowicie Zarząd "ZREMB-CHOJNICE" S.A. informuje, iż w dniu 06 kwietnia 2011 roku otrzymał Postanowienie Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy KRS z dnia 29 marca 2011 roku, o wpisaniu likwidacji spółki zależnej tj. STOCZNI TCZEW S.A. i wpisaniu firmy pod którą spółka działa tj. STOCZNIA TCZEW Spółka Akcyjna w likwidacji, oraz o wpisaniu Likwidatora w osobie Pana Jana Gąsowskiego.

Cytat:
nigdy tez nie zwiekszam stratnej pozycji a ewentualnie dokupuje na wzrostach

fachowe podejściethumbright ja wciąż się tego uczę, ale niestety często robię na odwrót.d'oh!

Właśnie PGNIG jest pewniakiem a z tym pertolem, to różne może byćbinky jeżeli inwestycja to na pewno dłuuugo terminowo ale za to zbiory gwarantowane sądzę że jeszcze nie jedna firma (szanująca się ) będzie zainteresowana tą polską żyłą złota ja wciąż wypatruję jakieś okazji zarówno z samego przemysłu wydobywczego jak spokrewnione dziedziny czytaj np. same odwierty, jak coś znajdę odezwę się na pewnosalute

Masa dobre pytanie z tym gazem łupkowymThink . Ja również chciałem znaleźć jakąś polską firmę, która uczestniczy bądź też będzie uczestniczyć w wydobyciu tego gazu jak na razie jest jeden pewniak, czyli Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, które stałoby się pierwszą firmą w Polsce eksploatującą złoża gazu łupkowego jak na razie badania przeprowadzane wypadają pomyślnie produkcja oraz wydobycie może ruszyć w 2014 r. na Pomorzu. Drugą firmą, która być może będzie uczestniczyć w wydobyciu jest spółka wiertnicza Silurian, która należy w 60% do petrolinvestu Celem Siluriana jest poszukiwanie w Polsce, wspólnie z partnerami z USA, gazu łupkowego nic pewnegoEh? . Więcej nie znalazłem prócz MASYblackeye spółek zagranicznych, Masa myślę, że warto by było zainteresować się chociażby spółkami, które dokonują wierceń w głąb ziemi nie wiem czy akurat takie są na GPW, ale warto poszukać jakiś powiązań, bo rzekomo w Polsce są dwu krotnie droższe wiercenia niż np. w USA.
Zawsze można (możemy) stworzyć taką firmę wprowadzić na NC rozgłos wraz z sukcesem murowanyWhistle wydrukować sporo papieru puścić w obieg a później ulotnić się wraz z tym naszym gazemking .

Pozwólcie, że jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze do tych AT jakby nie było to wszystkie są na niekorzyść kursu.

kliknij, aby powiększyć

Najprawdopodobniej cena przebije kanał zniżkujący dołem o czym może świadczyć chociażby sam wzrost wol. Przy wsparciu który to nie wystarczył do obrony dolnej lini tegoż kanału może to oznaczać że niedźwiedzie przejęły pałeczkę

Polski Koncern Mięsny Duda S.A. według strony internetowej http://www.mojpracodawca.pl/ jest w czołówce najbardziej nie lubianych firm przez pracowników którzy to jakby nie było są sercem ich działalności ponadto kto jak kto ale pracownik wie najlepiej co się dzieje w ich firmieThink . www.mojpracodawca.pl/index.php...

kliknij, aby powiększyć

Zakres 9M interwał Dzienny. Obecnie kurs ATM porusza się w konsolidacji zbliżając się do wsparcia z cenna ok 12.12 zauważalna jest również dywergencja RSI, która może świadczyć o możliwości wybicia dołem z konsolidacji

Misza jakby nie było to i tak Masa w tej całej dyskusji jest najbardziej poszkodowanyd'oh! , nie ma nic gorszego jak być wysłany na przymusowy urlop w miesiącach zimnych zamiast lipiec,sierpień sunny kiedy to można by było wykorzystać taki przymusowy urlop na wakacje.

Różna interpretacja jest tego przepisuEh?
Misza z tym wszystkim się zgadzam o czy piszesz ale można zinterpretować również w inny sposób.
Porady prawne PIP
www.pip.gov.pl/html/pl/porady/...
W jakim terminie pracownik powinien wykorzystać zaległy urlop na żądanie?W myśl przepisów prawa pracy obowiązkiem pracodawcy jest udzielanie pracownikowi urlopu w tym roku kalendarzowym, w którym uzyskał on do niego prawo (art.152 Kodeksu pracy). Odstępstwa od tej zasady dopuszczalne są tylko wyjątkowo i są ściśle określone w przepisach. Urlop wypoczynkowy udzielany pracownikowi w terminie późniejszym niż rok kalendarzowy, w którym pracownik nabył do niego prawo – jest urlopem zaległym. Granicą czasową udzielenia urlopu zaległego – zgodnie z przepisem art.168 Kodeksu pracy - jest koniec pierwszego kwartału następnego roku kalendarzowego, niezależnie od tego czy przyczyny powodujące to przesunięcie leżą po stronie pracodawcy czy pracownika.
Omawiany obowiązek nie dotyczy udzielanych zgodnie z art.1672 Kodeksu pracy czterech dni urlopu na żądanie pracownika. Uprawnienie do tego urlopu przysługuje bowiem na dany rok kalendarzowy i w razie niewykorzystania go przez pracownika w danym roku, nie przechodzi na rok następny. Zatem, nieudzielanie pozostawionych poza inicjatywą pracodawcy i planem urlopów oraz porozumieniem w sprawie terminu wykorzystywania urlopu dni urlopu na żądanie, które wraz z końcem roku tracą swój specyficzny charakter, nie uważa się za naruszenie obowiązku wynikającego z art.168.
Tak więc, przykładowo, w sytuacji kiedy pracownik uprawniony do 26 dni urlopu wypoczynkowego nie wykorzystał w 2008 roku 6 dni urlopu, w tym 4 dni urlopu na żądanie, w 2009 roku pracownik będzie miał 6 dni urlopu zaległego. Jednakże obowiązek wykorzystania zaległego urlopu do 31 marca 2009 roku, będzie dotyczył tylko 2 dni urlopu wypoczynkowego, gdyż pozostałe 4 dni urlopu zaległego były niewykorzystanym w 2008 roku urlopem na żądanie.Ponadto stosownie do przepisów art.1672 Kodeksu pracy w danym roku kalendarzowym pracownikowi przysługują tylko 4 dni urlopu na żądanie i w sytuacji, kiedy pracownik a danym roku kalendarzowym pracownik nie wykorzystał 4 dni urlopu na żądanie – 4 dni urlopu „przechodzą” na rok następny, ale już jako „normalne” dni urlopu.

Wiec opierając się na tej poradzie smiemAnxious sądzić że pracodawca może wysłać na nowy urlop nie ruszając zaległego który w ubiegłym roku był tzw. KACOWYM który może udzielić w późniejszym terminie niż do 31 marca pozostałe dni które były zwykłym urlopem muszą być wykorzystane przed udzieleniem nowego urlopu

O spółce
Emitent świadczy usługi telekomunikacyjne:
Od początku działalności w zakresie telefonii internetowej VoIP (pod marką easyCALL – www.easycall.pl) - kompleksowa oferta realizacji połączeń poprzez różne kanały dostępu (w ramach jednego konta abonenckiego) - połączenia realizowane poprzez dedykowaną aplikację instalowaną na komputerze (komunikator Multikontakt – www.multikontakt.pl), połączenia poprzez numery dostępowe dla telefonów komórkowych oraz stacjonarnych (dla tych drugich również dla osób podróżujących za granicę, co pozwala im w sposób znaczący ograniczać koszty roamingu: www.easycall.pl/telefon, www.easycall.pl/podroznik), dedykowane aplikacje dla telefonów komórkowych (www.easycall.pl/mobile), zestawienie połączeń poprzez stronę internetową (www.easycall.pl/kliktel), usługi transmisji faksów oraz wirtualnego faksu (fax2mail – www.easycall.pl/fax2mail). Ponadto easyCALL oferuje usługę CheapCalls dla obcokrajowców podróżujących do Polski, w ramach którego pozwala w ramach automatycznego, serwisu dokonać płatności kartą kredytową, a następnie wykonać połączenie międzynarodowe).
Od 2008 roku również w zakresie telefonii stacjonarnej w modelu WLR (pod marką ekotel – www.ekotel.pl) w pakiecie z szerokopasmowym dostępem do sieci Internet w modelu BSA (usługa polega na hurtowej dzierżawie łączy abonenckich od Telekomunikacji Polskiej SA
i realizacji na nich usług telekomunikacyjnych dla abonenta końcowego).

Papiery wartościowe debiutujące na NewConnect:
- 1.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A,
- 60.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B,
- 151.300 akcji zwykłych na okaziciela serii C.

easyCALL.pl zadebuituje 11 kwietnia na NC

Ciekawa spółka patrząc pod kątem telefonii internetowej VoIP która rozwija się w przeciwieństwie do tradycyjnych Telefonów stacjonarnych z których masowo rezygnują abonenci na rzecz np. telefonii internetowej

Masa a ile ci zostało zaległego urlop i czy ten zaległy urlop był ( jest) zwykłym urlopem czy może na żądanie wbrew pozorom ma to istotne znaczenie.
Masa z tego co się orientuje to pracodawca musi wpierw wykorzystać twój stary urlop aby muc udzielić lub jak w twoim przypadku zmusić do wykorzystania nowego urlopu, CHYBA ŻE ( pewien trik ) nie cały w pierwszej kolejność musi być wykorzystany zaległy urlop w sytuacji gdy pracownik nie wykorzystał w ubiegłym roku urlopu na żądanie nie ważne czy wykorzystał 0,1,2,3 dni przysługuje ich w sumie cztery, tyle ile zostało dni tzw. urlopu na żądanie przechodzi na następny rok już jak zwykły zaległ urlop (którego udzielanie uzgadnia się między pracodawcą a pracownikiem) uznaje się, że te np. 4 dni, które były urlopem na żądanie nie muszą być udzielone do końca pierwszego kwartału danego roku kalendarzowego, lecz można ich udzielić w terminie późniejszym, uzgodnionym z pracownikiem. Możemy przyjąć że nie wybierałeś urlopu na żądanie w ubiegłym roku i zostało ci cztery, przyjmijmy że twój pracodawca z tego korzysta i w myśl tej zasady wysyła cię na nowy urlop Eh? .
Mam nadzieję, że nie sknociłem Liar tego jeżeli tak to niech mnie ktoś poprawiviolent1

O firmie
Makora jest hutą, która w pełni wpisuje się w tradycyjne rozumienie kunsztu mistrzów szklarskich, jednocześnie będąc zakładem wiodącym w myśleniu o nowoczesnym designie, jakości i oczekiwaniach rynku. Kolorowe szkło zostało zmienione przez wysokiej klasy rzemieślników w wyjątkowe wazony, misy, patery, dzbanki, flakony, donice, kompotierki, świeczniki, kielichy oraz inne wyroby ozdobne i użytkowe. Makora to średniej wielkości huta produkująca szkło dekoracyjne.
Spółka jest kontynuatorem tradycji i doświadczeń hut szkła ręcznie formowanego Makora Huta Pięknego Szkła S.A. oraz Huty Szkła Artystycznego i Unikatowego Jabłoński spółka jawna.
Emitent wykorzystuje w swojej działalności moce produkcyjne spółki zależnej - Huta Szkła Tarnowiec Sp. z o.o., mającej siedzibę w Tarnowcu k. Jasła.
Emitent nie wyklucza nabycia w przyszłości również innych zakładów produkcyjnych działających w branży wyrobów dekoracyjnych ze szkła ręcznie formowanego.
Makora Krośnieńska Huta Szkła S.A. działa głównie jako podwykonawca wyrobów ze szkła dla renomowanych producentów światowych
Papiery wartościowe debiutujące na NewConnect:
20.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A,
22.900.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B
http://www.makora.com/

Wasko spodziewa się dwucyfrowego zysku netto w 2011 r. (wywiad)
Obecny portfel zamówień Wasko ma wartość około 110 mln zł i jest 40 proc. wyższy r/r. Spółka spodziewa się wypracowania dwucyfrowego (w mln zł) zysku netto w 2011 r. Poprawa wyników powinna być już widoczna w rezultatach I kw., który może zakończyć się z dodatnim wynikiem netto - poinformował w wywiadzie dla PAP Wojciech Wajda, prezes Wasko i największy akcjonariusz spółki.
www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm... 47, 48&_CheckSum=2138488985

sufcio napisał(a):
Witam

Skoro zarobili około 3 miliona, a akcji jest około 2 miliona do dywidenda wyjdzie około 1,5zł. :( Więc skąd im się wzięło 2 zł zaliczkowej dywidendy?

i tu masz odp. na swoje pytanie.
"Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki postanawia przenieść kwotę 1.340.074,15 zł z kapitału zapasowego Spółki, która pochodzi z zysków Spółki za ubiegłe lata obrotowe i przeznaczyć ją do podziału pomiędzy akcjonariuszy". - "Łączna kwota przeznaczona na wypłatę dywidendy, w której będą uczestniczyły akcje Spółki wszystkich emisji, wynosi 4.052.000 zł, co oznacza, że kwota dywidendy przypadająca na jedną akcję wynosi 2,00 zł" - dodano.
Proponowany dzień dywidendy to 19 kwietnia, a dzień wypłaty dywidendy 10 maja.
biznes.pap.pl/NSE2/pl/index/ne...

U mnie wszystko wróciło do normy ok 11d'oh!. W innym postcie postaram się opisać sprawę nieprzyjemną jaką miałem z emaklerem poruszoną ok 3 miechów temu tylko teraz czekam na wyrok lub ugodę. więc póki co siedzę cichWhistle

Nie wiem jak u innych ale u mnie prawdopodobnie znowu nawalił emaklerbandhead nie mogę wystawić zleceń bo gdy to zrobię wywala mnie z systemu współczucie dla tych co wystawili sobie zlecenia i teraz nie mogą ich anulować przed otwarcie sesji.

Od 120 złotych musisz odliczyć podatek belki w wysokości 19% czyli oddać musisz 22,80salute

jak dzienniki podają interwencja wojskowa właśnie się rozpoczęła poprzez ostrzelanie czołgu wojska Libii przez myśliwce francuskie, według mnie operacja Bunga bunga na pewno wpłynie na giełdy światowe, Syn Kadafiego zapewniał w którymś z wywiadów że jeżeli będzie interwencja wojskowa ze strony europy to Europa tego pożałuje nie wiem co on miał na myśli ale na pewno nic dobrego, coś obiło mi się o uszy że groził jakimś zjednoczeniem z Al-Kaidą w celu walczenia z Europą, taka ewentualna współpraca na pewno wniesie strach w rynki finansowe.

Canneled To ciekawe fora czytasz, jeżeli większość ludzi piszących na forach mówi żeby nie bawić się w pity, bo i tak US nie dojdzie kto tod'oh! . Sądzę, że takie głupoty nie piszą na SW. Nigdy nie próbowałem nie zapłacić haraczu US za sprzedane akcje, sadzę, że prędzej czy później i tak cię dojdą jeżeli będziesz próbował ominąć obowiązek podatnika, US ma twoje dane podane na tacy ponieważ DM ma obowiązek przesłać jedną kopię US a drugą tobie, więc sam sobie odpowiedz czy warto ryzykować dla jak to określiłeś "śmiesznego zysku".

olshinho nie jesteś w błędzie PIT 37 , 38 to dwa niezależne PITY, za pit 38 należy się rozliczyć w 100% bez pomniejszania o zwrot z 37.

gratuluję zwrotu z 11bitthumbright

niestety Frog ma w 100% racji, nigdy nie będziesz miał straty z tych akcji ponieważ ich nie posiadasz. Nawet gdy prokuratura zakończy postępowanie załóżmy że na twoją korzyść i będą po drodze jakieś wyroki korzystne to i tak nijak będzie to do wykazania owej straty dontknow

My swoje a prezes swoje który wciąż twierdzi że auto powstanie w II kwartale 2011r.
VenoCar zadebiutuje w II kwartale 2011 r. ??????thefinger
Ponadto Kuich twierdzi że Veno rusza na zakupy. W minionym roku notowana na NewConnect spółka sprzedała większość aktywów inwestycyjnych, w tym wszystkie posiadane akcje notowanego na NC Carbonu Invest i prawie cały pakiet akcji Motoricus.com. Teraz chce zarobione na tych transakcjach środki przeznaczyć na zakup akcji kilku spółek zmierzających na NewConnect.
www.parkiet.com/artykul/102826...
a to pozdrowienia od prezesa pottytrain1

Rating CEDC ma poziom "śmieciowy????????"

Standard & Poor's obniżył długoterminowy rating kredytowy Central European Distribution Corp. z B+ do B. CEDC to spółka-matka polskiego CEDC International sp.zo.o. Jednym z powodów obniżki ratingu są słabe wyniki spółki w 2010 roku.
Perspektywa ratingu CEDC jest stabilna. Wartość notowanego na Nasdaq CEDC spadła w okresie
ostatnich 12 miesięcy o 63 proc., a od początku 2011 roku o 43 proc

www.pb.pl/2/a/2011/03/09/Ratin...

Marcin Osiecki napisał(a):
Ja dostałem wczoraj PIT-8C z e-Maklera (mBanku). Prawie zdążyli w terminie. Angel

chyba wczoraj większość dostała z Mbanku, ja również wczoraj dostałem propozycję zapłaty haraczud'oh! w wysokości 19%.

patrząc pod względem AT to wsparcie na 16 zł zarówno na interwale dziennym jak i tygodniowym wydaje się silne.

Zastanawiający był duży wzrost wolumenu ostatnimi czasy. Było pewne że coś wisi w powietrzu tylko nie wiadomo czy ktoś skupuje czy pozbywa się tzw. papierka ( czytaj śmiecia). Po rozczarowującym raporcie wszystko się wyjaśniło ktoś chciał zdążyć przed publikacja wyrzucając swój cenny walor w rynek.

Normalka!!! czyli kolejne odroczenie terminu rozprawy na dzień 13 kwiecień. O dziwo ze dzisiaj nikt nie zginął lub nie uległ wypadkowi w drodze na rozprawęblackeye . No nic należy czekać do 13 IV. Wtedy najprawdopodobniej nastąpi zakończenie postępowania dowodowego , zamknięcia rozprawy oraz w konsekwencji wydania wyrokuPray .

link

CIA wchodzi swoją grą na PlayStation3 zasięg dystrybucji będzie obejmować terytorium Europy, Australii, Nowej Zelandii oraz na pozostałych terytoriach używających systemu PAL.

Dzisiejszy dzień może być decydujący o kierunku kursu na najbliższe sesje powodem tego jest dzisiejsza rozprawa Mostostalu Zabrze w Sądzie Apelacyjnym z powództwa spółki przeciwko firmie Reliz (wartość przedmiotu sporu to ok. 46 mln zł). Należy oczekiwać konkretnych informacji dotyczących tej rozprawy no chyba że znowu komuś dziwnym trafem przytrafi się wypadek w drodze na rozprawę ??????

Mimo pozytywnych inf dotyczących spółki kurs stoi w miejscu, czy to jest brak wiary obecnych akcjonariuszy i tych przyszłych? Nie sadze to „wina” czarnych mocyblackeye , które wykorzystując info o umowie z PISF zbierają wszystko co leży po 10 gr. było tego grubo ponad 2 mln i wywalają taką samą ilość po 11 gr. zadawalając się 10% zyskiem. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości będą kolejne pozytywne informacje płynące z spółki a kurs pozostanie w miejscu powodem tego będzie jak zwykle zabawa spekuły która szybko zbierze z prawej strony i o 1, 2 gr wyżej puści w rynek.
Strach się brać za tą spółkę aby nie zostać < Sam się cenzuruje >Whistle

Jeżeli PISF wieżyPray w powodzenie VISION dobrze to rokuje na przyszłość od tak nie dali by 2mln zł bez uprzedniego sprawdzenia tego przedsięwzięcia, zresztą widać po wolumenie jak 10 gr. zostało połknięte.

To są linki video znalezione na konkurencyjnym forum odnoszące się do sytuacji Stoczni przede wszystkim sytuacji pracowników stoczni.

Pracownicy stoczni Tczew domagają się zaległych pensji.
www.rmf24.pl/fakty/polska/news...
Oraz:
www.tcz.pl/index.php?p=1,69,0,...

Dziwnym trafem w dniu dzisiejszym ( dzień rozprawy) pełnomocnik procesowy Relizupuke_l uległ wypadkowi w drodze na dworzec kolejowy dzięki temu dziwnemu zbiegu okolicznościLiar Not talking kolejny raz rozprawa została przełożona na inny termin.

wzrost pod rozprawe???Think może wkońcu będzię to ostateczny wyrok na korzyść MSZ.

Witam mam pytanie odnośnie statusu zleceń w emaklerze i ich realizacji a mianowicie dzisiaj wystawiłem spółkę x na sprzedaż ale jak to często bywa anulowałem to zlecenie zaraz przed otwarciem notowań wszystko byłoby ok. gdyby to zlecenie nie zostało zrealizowane, no i właśnie niestety zostało ono zrealizowane ( nie mała suma ) chociaż w historii zleceń widnieje jako „ Zlecenie odrzucone przez system giełdowy WARSET ” i tu moje pytanie na jakiej podstawie zlecenie zostało zrealizowane w 100% przy jednoczesnym odrzuceniu tegoż zlecenia. Z mlini nie uzyskam żadnej informacji ponieważ odpowiedzialni za emakler są zajęciangryfire próbowałem kilkanaście razy i NIK nie odbierze chociaż sympatyczne panie z mlini zapewniają że do 21 h ktoś na pewno odbierzebandhead .
OK. stracić nie straciłem na tej transakcji ale czy mam prawo żądać zwrotu tych papierów jeżeli zlecenie zostało odrzucone ( pierwotnie tak miało by) przy jednoczesnej realizacji. Z góry dziękuje za POMOC.

Przecież to była tylko „oczywista omyłka pisarska”Liar Liar Liar manipulacja na całegoShame on you szkoda tylko tych co sprzedawali za 0,09 Whistle

Do siego roku koledzy i koleżanki headbang headbang headbang
Życzę wszystkiego czego wam trzebanotworthy
a teraz czas na szampańską ZABAWEoccasion7 occasion7 occasion7 occasion5

kolejny kontrakthello1
Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. informuje, że w dniu 06 grudnia 2010 roku zawarł umowę na dostawę kontenerów offshorowych, na rynek irlandzki, na łączną wartość 1.161.856,30 ( słownie: jeden milion sto sześćdziesiąt jeden tysięcy osiemset pięćdziesiąt sześć 30/100 ).
Okres realizacji ustalono sukcesywnie od miesiąca stycznia 2011 roku do końca miesiąca lutego 2011 roku.
Umowa nie przewiduje dochodzenia kar umownych.
Łączna wartość zawartych z kontrahentem umów od początku roku, po uwzględnieniu umowy o której Emitent informuje niniejszym raportem, wynosi 2.148.219,22 złotych

powoli do przoduwave

dzisiaj kamilu nie miałem ani jednej sekundy aby spogladać na notowania a tym bardziej na tvn cnbc w czasie sesji, białe szaleństwo mnie dopadłohello1 ( narty ) nadrobiłem zaległości już wszystko wiemNot talking niepokojące jest to co się dzieje z tym Mbank ostatnio mieli problem z przelewami tzn mylnymi danymi wstawianymi w polu adresat, adres, sumy się zgadzały???, dzięki i pozdrawiam salute

pop wiem że dzisiejsze dwa komunikaty o zawarciu znaczących umów nie poprawią diametralnie wyników finansowych zrembu ale pozwalają zauważyć światełko w tunelu które być może jest początkiem lepszych czasów tej spółkiThink , ja tej spółki jeszcze nie przekreślam może przez to że jestem jej akcjonariuszemdontknow .

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. ( Emitent ) informuje, że w dniu 06 grudnia 2010r. zawarł umowę na dostawę kontenerów offshorowych na rynek norweski, na łączną wartość 1.287.760,00 Okres realizacji ustalono sukcesywnie od miesiąca stycznia 2011 roku do końca miesiąca lutego 2011 roku.
Łączna wartość zawartych z kontrahentem umów od początku roku, po uwzględnieniu umowy o której Emitent informuje niniejszym raportem, wynosi 6.699.860,00 złotych

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. ( Emitent ) informuje, że w dniu 06 grudnia 2010r. zawarł umowę na dostawę kontenerów offshorowych na rynek norweski, na łączną wartość 1.363.424,39 złotych ( słownie: jeden milion trzysta sześćdziesiąt trzy tysiące czterysta dwadzieścia cztery 39/100 ).
Okres realizacji ustalono sukcesywnie od miesiąca stycznia 2011 roku do końca miesiąca marca 2011 roku.
Umowa nie przewiduje dochodzenia kar umownych.
Łączna wartość zawartych z kontrahentem umów od początku roku, po uwzględnieniu umowy o której Emitent informuje niniejszym raportem, wynosi 7.568.860,69 złotych
Pozdrawiamsalute

Witam mam pytanie do posiadaczy emaklera, mianowicie czy dzisiaj mieliście problemy z prawidłowym funkcjonowanie tej usługiEh? ja od rana widzę tylko ceny z godziny 8 nic więcejpuke_l , być może pominąłem jakąś informację uzasadniającą dzisiejsze problemyThink

idąc śladami zielarza pozwolę sobie przedstawić humorystyczną frustracje bohatera tegoż opowiadania ( dużo wulgaryzmów za co przepraszam )

[*** cenzura: wpis usunięty z powodu przekleństw. co najwyżej wklej linka. SW nie jest miejscem na którym używamy wulgaryzmów ***] Think
Jedni mogą używać wulgaryzmów drudzy nie Not talking
Ok. przychylę się do wytycznych

www.teksty.jeja.pl/424,na-popr...

podzielę się moimi wrażeniami z szkolenia „Jeśli Forex, to GO4X”. w skrócie jedna wielka klapacrybaby . Jak pisałem wcześniej było ono darmowe i być może tu jest przyczyna słabego poziomu tegoż szkoleniasleepy2 sleepy2 sleepy2 sleepy2 , trwało ono 3,5 h, pisałem również że „ warto przypominać postawy bo przecież od nich się wszystko zaczyna” ok niby racja tylko prowadzący zapomniał że nie wszyscy wiedzą o co chodzi z tym forex, co niektórzy przecież przyszli się tego właśnie dowiedzieć, dowiedzieli się że należy zająć pozycję wynikającą z np. świec japońskichtard a co to jest opór, wsparcie świeca japońska, itd. . Należy przeczytać kilka pozycji książkowych o tematyce tych zagadnień wtedy wszystko będzie jasne d'oh! ( dał propozycje kilku książekread2 ) przez kolejne 2 h nawija a 80% ludzi siedzących na szkoleniu zastanawiając się, o czym on mówiThink , oczywiście otwarł pozycję na demie, która w czasie trwania szkolenia ( niestety) przynosiła zysk ( kilkaset dolarów) piszę niestety, ponieważ kilka osób ( dawców) nie mająca pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi napaliła się na to, aby założyć u nich rachunek real co pozwoli stać się im bogatymi. To są moje spostrzeżenia dotyczące tego szkolenia, następnym razem, jeżeli będę chciał się wybrać na jakieś szkolenie to zdecydowanie wybiorę te płatne gdzie podstawy będą pominięte.

Zremb-Chojnice: Córka idzie do Niemiec
Navimor-Invest, spółka zależna Zrembu-Chojnice, nawiązała współpracę z firmą Metalcoop Handelsgesellschaft. – Pozwoli to jej mocniej wejść na rynek niemiecki – mówi Krzysztof Kosiorek-Sobolewski, prezes Zrembu.
www.parkiet.com/artykul/7,9918... salute

Auto podobno jest w ostaniej fazie przygotowania, najświeższy artykuł z parkietu.
"VenoCar naprawdę istnieje. Ma zadebiutować wiosną" <-- zapomnieli dopisać którą wiosnąblackeye
www.parkiet.com/artykul/7,9910...
no czyli kolejne przesunięcie terminu prezentacji VenoCarblackeye

ew128 napisał(a):
A jest jakaś opcja żeby DM mi wysłał aktualny wynik zysku??
Coś tam sobie prowadzę w excelu ale może to lekko odbiegać od rzeczywistości.
A może ktoś sie orientuje czy w BZWBK jest coś takiego jak podgląd aktualnego zysku za 2010??

Przydatnym prgramem okaże się http://www.powertrader.pl/ w którym to po wprowadzeniu wszystkich transakcji od początku roku oczywiście z cenami kupna/sprzedaży oraz prowizji np. DT będzęiesz miał wszystko na tacy zysk/strata przed po opodatkowaniu, wartość portfela itd. oczywiście muszisz na bieżąco modyfikować portfel czyli wprowadzać kupione, sprzedane akcje a reszą wyliczanek zajmuje się program, często zaokrągla procenty ale różnica jest znikoma. Polecam salute

znalezione w parkiecie.
w artykule wytłumaczone jest dlaczego akurat chinczycy miałyby produkować autko VENO.

"Po opublikowaniu informacji dotyczącej zainteresowania Chińczyków produkcją VenoCara firmy Veno Automotive, padają pytania o to, dlaczego właściwie toczymy rozmowy z firmą z Chin. Dlatego postanowiliśmy przedstawić kilka faktów na temat tamtejszego rynku motoryzacyjnego. Akcjonariusze VENO powinni bowiem mieć świadomość, że to największy rynek świata, na którym od wielu lat obserwowalny jest bardzo duży i dynamiczny rozwój.
Chiny, o czym dość często rozpisują się od kilku lat media, na naszych oczach stają się potentatem w zakresie motoryzacji.....
veno-sa.blogspot.com/2010/10/w...
hmmThink takie to wszystko ładne,piękne poukładane może się okazać że to inwestycja życia dla obecnych i przyszłych akcjonariuszy ( chociażby po przeczytaniu artykułu),ale znając życie infa płynące z veno okażą się zwykłym mydleniem oczu, laniem wody które uświadomi obecnym i przyszłym akcjonariuszom że znowu dali się wydoić poprzez kilka propagandowych arykułówpuke_l obym był w błędzieWhistle
Pozdrawiamsalute

Vox napisał(a):
to kto ma rację zweryfikuje rynek.
Angel

Przyznaje mialeś racjethumbright Wszczeliłeś się idealnie w kupnoblackeye
Pozdrawiamsalute

salute Dziękuje Kamilu i Dapi za odpowiedźthumbright
rozumiem że jeżeli za darmo to nie wyłożą całego kompendium wiedzy o forex tylko jak Kamil napisał podstawy, warto przypominać postawy bo przecież od nich się wszystko zaczyna a chodzący na takie szkolenia myślę że co nieco już wiedzą o forex, z tym założeniem rachunku to bym własnie nie chciał u nich tylko po to aby dostać się na szkolenie ( konto mam u innego )znajomy założył u nich konto, dostał jakiegoś opiekuna wszysto ładnie pięknie tylko za często dzwonipuke_l do niego z " niby radą " a wiadomo o co chodzi o KASE.
Jeszcze raz dziękiApplause za odp. zabieram się za wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Pozdrawiamsalute

witam mam pytanie odnośnie szkoleń „Jeśli Forex, to GO4X”organizowanych przez GO4X deklarują że takie szkolenie jest darmowe Think ( a wiem że za darmo to i ciężko w mordę na ulicy dostać Whistle ) organizują je w wielu miastach w Polsce oferują materiały edukacyjne itd. Oferta ciekawa bo jeżeli to prawda co piszą to warto posłuchać co mają do powiedzenia chociażby w celu przypomnienia bądź też w celu zadawania niewygodnych a czasami trudnych d'oh! zagadnień z dziedziny FOREX, i tu mam pytanie czy ktoś już brał w nich udział, czy warto ich słuchać , czy naprawdę są one darmowe itd.. Dziękuje za ewentualne szybkie odpowiedziPray Pray ponieważ za kilka tygodni takie szkolenie będzie w Miom mieście. www.go4x.pl/szkolenia/szkoleni...
Pozdrawiam.salute

właśnie vox miałem wczoraj pisać że teraz jest czas na kupowanie/dobieranie papierka a nie jak poprzedik wywalanie ze stratąSilenced ( być może ma racjeWhistle )ja bym jeszcze chwilkę poczekał z zakupem gdzieś tak do 42 , 40 zł bo tam widzę silne wsparcie od którego może być odbicie a jak na wykresie widać grawitacja ciągnie kurs ku tym poziomomblackeye , oczywiscie nie mówię że zrobiłeś błądbinky
Pozdrawiam salute

Jeżeli wykresik był prawie identyczny to nie wiem jak ktoś mógł widzeć wzrosty bo z tego co się orientuje to ten trójkąt może oznaczać tyklko spadki, a jeżeli takie kiedyś były to oznacza że formacja się zrealizowała, chyba że jestem w błędzieWhistle to wybaczking
Pozdrawiam

hmm możesz rowinąć swoją myślEh? Think ja tylko przedstawiłem swoją AT odnosnie spółkiWhistle

kliknij, aby powiększyć

zakres 6m z interwałem 1D. AT formacja trójkąta zniżkującego powinna się zrealizować na najbliższych sesjach świadczyć o tym może sam fakt trwania tworzenia tej formacji ( 1-3 miesiące) oraz to że cena za akcje zbliżyła się do odległości 3/4 od początku tworzenia tegoż trójkąta, potwierdzeniem jest malejący wolumen w tej formacji, aby uznać daną formacje za zrealizowaną na najbliższych sesjach musi zwiększyć się wolumen z jednoczesnym wybiciem dołem. Zasięg ok. 0,79 gr.
Pozdraiamsalute

A ja Kamilu przedstawię swoją AT

kliknij, aby powiększyć

kurs porusza się w długim kanale wzrostowym zapoczątkowanym w marcu 2009roku . najbliższa linia wsparcia usytuowana na 1,59 bez większych problemów radziła sobie z próbą jej sforsowania potwierdzeniem tak silnego wsparcia może być również zniesienie fibo 38,2 z ceną praktycznie odpowiadająca linii wsparcia, kupno w granicach dolnej linii kanału, stop poniżej wsparcia

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 15 czerwca 2019 07:34:59
Liczba wpisów: 250
[0,07% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,680 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +155,99% +31 197,07 zł 51 197,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d