Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

krewa

krewa

Ostatnie 10 wpisów
Pora na aktualizację. Opór, na który zwracałem uwagę w poprzedniej analizie, zadziałał podręcznikowo. Notowania odeszły na niższe poziomy cenowe i na chwile obecną przełamały pierwsze wsparcie. Z długoterminowej perspektywy ruch niby mizerny i bez znaczenia, ale kupujący ostatni lokalny szczyt są już w plecy przeszło 30%.


kliknij, aby powiększyć

WIELTON - analiza techniczna na życzenie

[Treść ukryta]

URSUS - analiza techniczna

Przebieg wskaźnika AD nie pozostawia najmniejszych wątpliwości co do sentymentu, jakim gracze darzą walory Ursusa. Właśnie z tego powodu scenariusz kontynuacji wzrostów w obrębie kanału jest najmniej prawdopodobny. Zwyżka była doskonałą okazją do pozbycia się akcji i spekulanci nie omieszkali z niej skorzystać. Luka hossy jest prawie domknięta, najbliższe wsparcie plasuje się na poziomie 1,41 zł. Jego utrata otworzy drogę do kolejnych poziomów wsparć na 1,21 i 1,04 zł.


kliknij, aby powiększyć


Gdy GPW w końcu wyzionie ducha i będziecie zmuszeni przejść na FX to umiejętniść szybkiego czytania 4 cyfr po przecinku będzie jak znalazł blackeye

Niecały rok temu wygłosiłem tezę, że kolejna faza rynkowa na walorach 11B powinna potrwać 34 tygodnie. Zabrakło 2.

Linkakliknij, aby powiększyć

JSW - analiza techniczna

Odreagowanie spadków na walorach JSW rozpoczęło się w miejscu nieprzypadkowym - po domknięciu luki hossy z października 2016 roku (patrz poprzednią analizę). W ostatnich tygodniach kapitał zaczął powracać na walor, ale do przełomu jeszcze daleko. Na razie notowania mają problem z wyjściem powyżej średnioterminowej MA a na wyższych poziomach cenowych również nie brakuje oporów. Warto jednak przyglądać się uważnie rozwojowi wydarzeń, gdyż trend spadkowy wytraca swój impet i możliwa jest rozbudowa odreagowania. Pierwszym sygnałem do tego byłoby zamknięcie powyżej chmury Ichimoku a potwierdzeniem zamknięcie powyżej poziomu 64,40 zł, czyli naruszenie sekwencji opadających szczytów.


kliknij, aby powiększyćZastanawiam się czym kierują się polskie media pisząc o sytuacji przed drugą turą wyborów, bo z pewnością nie rzetelnością dziennikarską. Kilka dni temu wszystkie środki masowego przekazu jak jeden mąż informowały, że:
tvn24 napisał(a):
Poroszenko się nie doczekał. Zełenski nie przybył na debatę

Rzepa napisał(a):
Debata na Ukrainie. Rywal Poroszenki nie przyszedł


Panie/Panowie pismaki, a gdyby tak poświęcić chwilę na lekturę Ustawy o wyborze Prezydenta Ukrainy zamiast przepisywać treść ulotek propagandowych? Artykuł 62 określa termin debaty - ostatni piątek przed drugą turą, w godzinach 19-22, nie krócej niż 60 minut. A więc nie miała ona prawa odbyć się w terminie zaproponowanym przez naczelnego cukiernika i jego świtę, tylko w terminie, przy którym od początku obstawał jego przeciwnik - w dniu 19 kwietnia.

Jak powiedział Zelenskyj - klaun może zostać prezydentem, gorzej, gdy prezydent staje się klaunem. Parafrazując powyższe - prostytutka też może zostać dziennikarzem, gorzej, gdy dziennikarze stają się prostytutkami.

INFOSCAN - analiza techniczna na życzenie

[Treść ukryta]

AUTO PARTNER - analiza techniczna na życzenie

[Treść ukryta]

Informacje
Stopień: Opętany
Dołączył: 1 maja 2009
Ostatnia wizyta: 24 kwietnia 2019 23:09:43
Liczba wpisów: 5 224
[1,61% wszystkich postów / 1,43 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,306 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d