pixelg
VISION - Spółki od A do Z - NewConnect - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3 4 5 6 7

VISION [VIV]

AKTUALNY KURS: 0,0165 zł (-2,94%) 20-03-2020 15:29
daniel23651
Wpisów: 250
Wysłane: 19 marca 2010 20:50:56 przy kursie: 0,07 zł
Spółka fenomenalna pod względem zachowania kursu a mianowicie, gdy pojawia się jakieś dobre info to w przeciwieństwie do pozostałych spółek gdzie pewnie byłyby wzrosty Vision spada i coraz więcej ustawia się na sprzedaż wiadomo ze sporą stratą, nie rozumiem, co lub kto tym kursem steruje, miałem tą spółkę na obserwacji już od paru miesięcy, jak na razie rezygnuje z chęci posiadania ich akcji za duże ryzyko lub co niektórych pewnie ten zaszczyt spotkał zamrożenia kapitału na długi okres.

Pozdrawiamsalute

Arlemen
Wpisów: 228
Wysłane: 11 maja 2010 15:32:48 przy kursie: 0,06 zł
Alex napisał(a):
Dobieram od dawna, dochodze do 800.000.
Wczesniej czy później spółka odbije. 0,08zł to mocna moim zdaniem promocja.
To new connect, wszystko możliwe, wiec może i spadnie jeszcze, ale mnie wydaje się raczej, że w perspektywie 6 miesiecy nie raz będzie 17-20 groszy.

Są lepsi od Ciebie Think
mojeinwestycje.interia.pl/gie/...
na 18 groszach wisi ponad 2 miliony Whistle
Myślę że technologia 3D w niedalekim czasie przedstawi swoje prawdziwe oblicze,zanim wszyscy to zrozumieją kurs w okolicach debiutu pewnie już będzie thumbright

szooler
Wpisów: 2 112
Wysłane: 11 maja 2010 15:53:50 przy kursie: 0,06 zł
daniel23651 napisał(a):
co niektórych pewnie ten zaszczyt spotkał zamrożenia kapitału na długi okres.

Pozdrawiamsalute

angry3 Wątpliwy zaszczyt,panie...angry9
Na szczęscie niedużo...
"Fortuna favet fortibus"

Arlemen
Wysłane: 11 maja 2010 17:40:43 przy kursie: 0,06 zł
szooler napisał(a):
daniel23651 napisał(a):
co niektórych pewnie ten zaszczyt spotkał zamrożenia kapitału na długi okres.

Pozdrawiamsalute

angry3 Wątpliwy zaszczyt,panie...angry9
Na szczęscie niedużo...

Wolałbyś swarzedz po 6 groszy brać czy Visiona po 7 Angel

maxboast
Wpisów: 223
Wysłane: 11 maja 2010 18:35:25 przy kursie: 0,06 zł
Korzystając że się trochę na forum tej spółki dzisiaj rozruszało zwracam uwagę na fakt zdawałoby się PEWNYCH i to kilkumilionowych zysków jakie spółka ma zamiar wygenerować po okresie jesiennym 2011 roku (tzn po ostatecznym terminie oddania kopii roboczej filmu "BUG MULDON"). Biorąc pod uwagę znaczny udział w dystrybucji światowej poprzez kooperacje z Magma Films nie jest to wcale plan na wyrost. Przykładem jest "Renifer Niko ratuje święta" w którego produkcji bezpośrednio brała udział Magma, a na którego projekcji zarobiła parę baniek. Można go porównać do Shreka i wielu innych filmów dla dzieci które ściągnęły do kin miliony. Biorąc pod uwagę powyższe to całą obecną sytuację odbieram tak: jest to przedsięwzięcie na skalę ogólnoświatową z nastawieniem na czysty komercyjny zysk a Virtual Vision poprzez podpisanie umowy w marcu na ten konkretny projekt pokazało, że ma potencjał by w przyszłości stać się jednym z jaśniejszych punktów na mapie New Connect (bo jaka spółka na tym rynku może pochwalić się takim zyskiem w tak krótkim czasie?). Jeśli chodzi o mnie to podpisanie umowy w marcu br stało się wyraźnym sygnałem by dobierać jak tylko będą wolne środki i tak też będę czynił bez względu na to czy będzie to poziom 8 czy 5 groszy oraz na zamrożenie środków na dłuższy czas. Przełom roku 2011-2012 powinien to wynagrodzić każdemu obecnemu akcjonariuszowi :-)

Dadir
Wpisów: 3
Wysłane: 11 maja 2010 19:11:36 przy kursie: 0,06 zł
W przypadku WIG-20 najbliższy opór wytycza linia przyspieszonego trendu spadkowego, która znajduje się na 2388 pkt.

Arlemen
Wysłane: 11 maja 2010 19:28:40 przy kursie: 0,06 zł
maxboast napisał(a):
Korzystając że się trochę na forum tej spółki dzisiaj rozruszało zwracam uwagę na fakt zdawałoby się PEWNYCH i to kilkumilionowych zysków jakie spółka ma zamiar wygenerować po okresie jesiennym 2011 roku (tzn po ostatecznym terminie oddania kopii roboczej filmu "BUG MULDON"). Biorąc pod uwagę znaczny udział w dystrybucji światowej poprzez kooperacje z Magma Films nie jest to wcale plan na wyrost. Przykładem jest "Renifer Niko ratuje święta" w którego produkcji bezpośrednio brała udział Magma, a na którego projekcji zarobiła parę baniek. Można go porównać do Shreka i wielu innych filmów dla dzieci które ściągnęły do kin miliony. Biorąc pod uwagę powyższe to całą obecną sytuację odbieram tak: jest to przedsięwzięcie na skalę ogólnoświatową z nastawieniem na czysty komercyjny zysk a Virtual Vision poprzez podpisanie umowy w marcu na ten konkretny projekt pokazało, że ma potencjał by w przyszłości stać się jednym z jaśniejszych punktów na mapie New Connect (bo jaka spółka na tym rynku może pochwalić się takim zyskiem w tak krótkim czasie?). Jeśli chodzi o mnie to podpisanie umowy w marcu br stało się wyraźnym sygnałem by dobierać jak tylko będą wolne środki i tak też będę czynił bez względu na to czy będzie to poziom 8 czy 5 groszy oraz na zamrożenie środków na dłuższy czas. Przełom roku 2011-2012 powinien to wynagrodzić każdemu obecnemu akcjonariuszowi :-)

Ok panowie,film animowany jest w trakcie produkcji,ale spółka Virtual Vision SA zajmuje się również tworzeniem cyfrowych animacji form życia. Firma realizuje seriale TV, gry i filmy 3D. Tworzy również programy komputerowe, pozwalające na produkcję programów telewizyjnych i filmów fabularnych oraz gier całkowicie realizowanych przy użyciu technik komputerowych.
Dla mnie wydaje się ważniejsza technologia 3D - obraz trójwymiarowy, tu widzę potencjał na niedaleką przyszłość,jak już wiemy to producenci sprzętu RTV już oferują PLAZME , LCD i LED TV przystosowane do odbioru 3D,a co za tym idzie,to oferta telewizji również będzie dążyła do emisji na początku imprez sportowych,jak już zapowiedział canal+
www.canalplus.pl/aktualnosci-c... na początek,pamiętam jak pierwszy kanał HD kilka lat temu również zaczynał się od canal+sport ,by w dniu dzisiejszym kanałów w jakości HD na tej platformie obecnie mamy 11szt.Więc należy się spodziewać że technologia 3D również wkroczy i to szybciej niż HD do ofert programowych.
Zakładając że powstaną również kanały filmowe ,przyrodnicze itp.to potrzebny będzie materiał po obróbce komputerowej na obraz 3D ,tak jak kilkanaście lat temu filmy czarno - białe które się koloryzowało również metodą komputerową,a ta usługa do tanich nie należała.
I jeśli Virtual Vision z taką koncepcją się liczy w przyszłości,to przychody z tego typu usług mogą przejść najśmielsze oczekiwania w niedalekim czasie thumbright

daniel23651
Wysłane: 11 maja 2010 19:57:31 przy kursie: 0,06 zł
Dadir napisał(a):
W przypadku WIG-20 najbliższy opór wytycza linia przyspieszonego trendu spadkowego, która znajduje się na 2388 pkt.

A co to ma wspólnego z VisionAnxious

Alex
Wpisów: 8
Wysłane: 5 sierpnia 2010 20:24:58 przy kursie: 0,07 zł
Czy ktoś jeszcze wierzy w to, że tu może być kilkanaście groszy na akcji?

maxboast
Wysłane: 5 sierpnia 2010 20:41:07 przy kursie: 0,07 zł
Oczywiście, ale to melodia na conajmniej 1,5 roku. Myślę że warto sobie odkładać już teraz (tylko żeby za dużo tych emisji nie mieli...), zawsze jest jakieś ryzyko ;) Ja tu jestem i z cierpliwością trwać będę dokupując przy nadwyżkach kapitału

maxboast
Wysłane: 23 sierpnia 2010 06:04:02 przy kursie: 0,08 zł
Patrząc na ruch jaki się zaczął niedawno na VV można przypuszczać że -naście groszy może być już całkiem niedługo, a skłaniają do stawiania takich prognoz następujące fakty:

1. Po mocnym wybiciu sprzed paru dni kurs nie powrócił na swoje poprzednie tory w przedziale 6-7 groszy lecz po korekcie osiągnął szybko 8 gr przy większych niż przez ostatni bardzo długi czas obrotach.

2. Podczas wspomnianego wybicia na poziomie 8 gr cała podaż została zgarnięta dwoma dużymi zleceniami.

3. Po osiągnięciu 9 gr kurs został sprowadzony na niższy poziom dużym zleceniem sprzedaży co wyjaśniło się trochę później:

www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...

- transakcję tą można odbierać wg uznania chociaż ruch na papierach spółki raczej nie wskazuje na przygotowywanie się do ogólnej wyprzedaży (w świetle obowiązującego z początku tygodnia sygnału zakupu).

4. I ostatnia przesłanka niemniej ważna gdyż sygnały techniczne bardzo często współgrają z konkretnymi informacjami płynącymi ze spółek, a mianowicie wiadomość o toczących się w miesiącu lipcu i sierpniu negocjacjach, które mają na celu podpisanie w najbliższym czasie dalszych umów koprodukcyjnych dot. filmu BUG MULDOON co szczegółowo opisuje raport miesięczny za miesiąc lipiec 2010:

www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...

W świetle tych wydarzeń uważam, że po groszówkach typu Viaguara czy Nicogames krótkoterminowo przyszedł teraz czas na Vision (swoje zdanie o inwestycji długoterminowej w spółkę przedstawiałem we wcześniejszych postach gdyż analizując działania czynione przez zarząd pomysł stworzenia polskiego PIXAR-a wydaje się być nie taki "z kosmosu" Angel ) salute
Edytowany: 23 sierpnia 2010 06:23

daniel23651
Wysłane: 20 września 2010 11:19:56 przy kursie: 0,08 zł
Ostatnio groszówki są w modzie (często czytaj śmiecie ) może tego klocka w końcu ruszą czysto spekulacyjnie bo fundamentalnie niema pod coThink Think hmm Mile widziane były by tu jazdy jak na nikosiuWhistle Whistle .

bzastawa
Wpisów: 13
Wysłane: 21 września 2010 21:30:47 przy kursie: 0,08 zł
daniel23651 napisał(a):
Ostatnio groszówki są w modzie (często czytaj śmiecie ) może tego klocka w końcu ruszą czysto spekulacyjnie bo fundamentalnie niema pod coThink Think hmm Mile widziane były by tu jazdy jak na nikosiuWhistle Whistle .

mowisz i masz danielu...thumbright
cos m i sie zdaje ze sam troche pomogles hello1
tera jestesmy powyzej 200sesyjnej i jeszcze tylko zamkniemy tydzien na 9tce (lub wyzej) i dalsze wzrosty nieuniknione Angel

daniel23651
Wysłane: 22 września 2010 08:12:44 przy kursie: 0,08 zł
bzastawa napisał(a):
daniel23651 napisał(a):

mowisz i masz danielu...thumbright
cos m i sie zdaje ze sam troche pomogles hello1
tera jestesmy powyzej 200sesyjnej i jeszcze tylko zamkniemy tydzien na 9tce (lub wyzej) i dalsze wzrosty nieuniknione Angel

Szczerze mówiąc to nie jestem jeszcze akcjonariuszem tej spółki, chociaż faktem jest że się nią kiedyś interesowałem, chęć powtórnej obserwacji tej spółki spowodowany jest dziwnymi zjawiskami zachodzącymi na newconnect czyli dziwne często nieuzasadnione wzrosty po kilkaset procent, wysokie obroty niespotykane na tym rynku, oraz jak już wcześniej pisałem moda na groszówki, takie zachowanie o czym raczej wszyscy wiemy może być spowodowane zbliżającą się korektą na główny chociażby wystarczy cofnąć się w niedaleką przeszłość np. 2 lata. Wtedy podobne zjawisko miało miejsce na newconnect. Kolejnym bodźcem do obserwacji tego rynku jak i tej spółki jest artykuł z parkietu który ma nazwę:
Fundusze interesują się firmami z NewConnect
www.parkiet.com/artykul/970509...
więc cuda mogą się dziać gdy na tak mało płynnym ryku fundusz zainwestuje swój kapitał, ważne aby trafić na ten tzw. Właściwy pociąg.
Pozdrawiamsalute

Legionista1978
Wysłane: 23 września 2010 08:32:37 przy kursie: 0,08 zł
newconnect.pl/?page=1045&p...

Tomasz Bagiński i wszystko jasneWhistle

daniel23651
Wysłane: 23 września 2010 08:41:44 przy kursie: 0,08 zł
Legionista1978 napisał(a):
http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=10987&ncc_index=VIV&id_tr=1

Tomasz Bagiński i wszystko jasneWhistle

opisz w kilu słowach linkWhistle .
ok to ja za ciebie to robiebinky
Kluczowa umowa koprodukcyjna.
Zarząd VIRTUAL VISION S.A. informuje, iż Spółka wraz z LTV Live Television GmbH, (podmiotem, w którym 100% udziałów należy do Spółki) w dniu 22 września 2010 zawarły kluczową umowę koprodukcyjną z renomowaną firmą PLATIGE IMAGE Sp. z o.o. w Warszawie, która wykona całość prac animacyjnych do pełnometrażowego, stereoskopowego filmu animowanego, w technologii 3D, pt: BUG MULDOON (MayDay).
cdn link.
www.newconnect.pl/?page=1045&a...

Legionista1978
Wysłane: 23 września 2010 08:50:49 przy kursie: 0,08 zł
człowiek jest nowy na forum, wiec prosba o wyrozumiałość:)

najważniejsze jest to, że taki podmiot jak Platige Image, w postaci Tomka Bagińskiego wyłozy cash na realizację inwestycji, czyli jakość filmu gwarantowana, rozgłos gwarantowany a to powinno przełozyć sie na pokaźne zyski z produkcjiWhistle

daniel23651
Wysłane: 23 września 2010 10:13:40 przy kursie: 0,12 zł
tak jak myślałem groszówki w modzieThink

mrk
Wpisów: 1 880
Wysłane: 23 września 2010 10:15:38 przy kursie: 0,12 zł
takiego szału to się tutaj nie spodziewałem, film faktycznie nabiera kształtów chociaż jeszcze jakiś czas temu traktowałem go jak bardzo odległą przyszłość typu veno car. Chyba trzeba będzie się wybrać do kinathumbright

ksurow
Wpisów: 9
Wysłane: 23 września 2010 10:23:46 przy kursie: 0,12 zł
Wystarczy popatrzyć na rankingi w sieciach kinowych jak się sprzedają bilety na filmy 3D.
W top 10 są 3 bajki w tym jedna w 3D.
Jak dla mnie może być sukces. Warto potrzymać tą spółkę do premiery.
www.cinema-city.pl/index.php?m...
Edytowany: 23 września 2010 10:25

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3 4 5 6 7