pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ksurow

ksurow

Ostatnie 10 wpisów
artbeco napisał(a):
12.10.10 swoją premierę zaliczyła czwarta odsłona gothica ArkaniA sprzedaż zawiodła już w pierwszym tygodniu detaliści obniżają cenę pudełka nawet o 20%

Mógłbyś podać linka do źródła tych informacji?

Jak dla mnie to, że film powstanie jest już pewne. hello1
Robi go studio Bagińskiego, które wyłożyło na ten film kupę kasy więc nie zapowiada się żeby była klapa Whistle
Nie pozostało nic innego jak tylko czekać na kolejne infa z trailerami zapowiedziami etc.
Zaparkowałem tu raczej długoterminowo.binky

Dziwne... Mogliby to już puścić trzymają już na 13 groszach prawie godzinę, a chętni do sprzedaży są.

Co do premiery jestem optymistą. Gra zapowiedziana została na PS3 oraz Xbox - ma już swoich dystrybutorów. Wnioskuję, że musieli zaprezentować im próbkę możliwości gry aby zgodzili się na jej wydawnictwo, dlatego też musi mieć w sobie potencjał.
Tematyka gry - after apocaliptic & horror - jest teraz bardzo na czasie vide nowy Resident Evil (już zapowiadają jego kolejną część). Jest to pozatym standardowy FPS, a one zawsze się dobrze sprzedają.

Wystarczy popatrzyć na rankingi w sieciach kinowych jak się sprzedają bilety na filmy 3D.
W top 10 są 3 bajki w tym jedna w 3D.
Jak dla mnie może być sukces. Warto potrzymać tą spółkę do premiery.
www.cinema-city.pl/index.php?m...

pacpaw napisał(a):
Przegapiles chyba drugie info o wprowadzeniu 2.469.129 akcji serii V po cenie emisyjnej jednej akcji równej 11,8918. puke_l

OK już rozumiem Angel. "dodrukował" 2,5mln akcji które podzielił między Prokom i Osiedle Wilanowskie sp. zoo.
Później od rana do południa sypał tymi akcjami pod dobre info przez co zyskał około 10mln zł na spłate zadłużenia Eh?
Myślicie, że zrobił tak jak napisałem czy trzyma te akcje żeby sprzedać je później?
Wtedy niewiadomą by był poranny spadek (może ktoś z zarządu sprzedawał etc?)

Dziwne...
Takie świetne info (trąbili o tym wszędzie), 25 milionów obrotów, a spółka wzrosła tylko o 0,5%.
Ktoś ma jakiś pomysł co mroczny Rysio mógł tym razem wymyślić?

Jakubas według mnie mocno manipuluje teraz kursem.
Spółka mi trochę przypomina Petrola: Emisje, kredyty itp.

kneczaj napisał(a):
Ja wam powiem tak. W cenie 3zł za akcje wliczony jest dużo większy niż za Wiedźmina 1 dochód ze sprzedaży gry. W takim razie pytanie na czym tu zarobić? Osoba kupująca akcje optimusa za 3zł musi liczyć na jeszcze większy dochód ze sprzedaży gry, a to już jest chyba zbytni optymizm i ogromne ryzyko.

Przecież jak dojdzie 20 mln akcji na rynek to c/wk spadnie więc wskaźniki będą fundamentalnie korzystniejsze.
Da to miejsce na dalsze wzrosty do czasu wyjścia Wieśka drugiego.

To, że TFI wchodzą w Optyka jak dla mnie jest dobrą wiadomością.

W ostatnich dniach również AED OIL rośnie:
finance.yahoo.com/echarts?s=AE...:symbol=aed.ax;range=5d;indicator=volume;charttype=line;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=on;source=undefined

Dla zainteresowanych postęp prac:
www.kulczykoilventures.com/upl...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 13 sierpnia 2013 18:35:05
Liczba wpisów: 9
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,363 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło