Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

czarne10

czarne10

Ostatnie 10 wpisów
Z tego co wiem to krótka sprzedaż istniej na spółki z WIG-u20 i na parę innych firm,a po waszych wypowiedziach można wywnioskować jakby w Polsce krótka w ogóle nie istniała.To jak to w końcu jest?
Kupowaliście tak,grał ktoś w ogólne na krótko?

Pozdrawiam

Witam,

Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytania?
Chyba znajdzie się ktoś na forum inwestorów kto pomoże mniej doświadczonemu koledze.

Pozdrawiam

Witam,

Czy w BOŚ-u dostępna jest krótka sprzedaż w pakiecie najbardziej podstawowym?
Czy kupując akcje na krótko pracownik biuro kontaktuje się ze mną?
W praktyce wygląda to tak samo jak kupno,tylko z ta różnicą że podczas wybierania zamiast "K" wybieram "S" ?
Następnie przy sprzedaży(kupnie)wybieram "K"?

Będę wdzięczny za odpowiedź
Pozdrawiam

Odnośnie WIG20 myślicie że za np. rok może dojść do poziomów z przed krachu,czyli pod 4 000
z 2007 roku?

A propos TVN CNBC czy starsi stażem inwestorzy korzystają z tego medium?
Jest to w jakiś sposób miarodajny,prawdziwy i mogący wpływać channel na to co się dzieje na rynku?

Czekam z niecierpliwością na tą chwilę kiedy , uwaga "znudzi mi się zarabianie" hello1
,ale co do pierwszej części twojej wypowiedzi to właśnie doszedłem do tego żeby zacząć na WIG20 ,a jak dobrze pójdzie to wtedy już będę się martwił(a raczej cieszył).

Pozdrawiam

Witam ponownie,

Niech mi ktoś wytłumaczy jeśli źle rozumiem ten ETF,kurs procentowy jednej jednostki funduszu zmienia się tak samo jak sam WIG20?
WIG20 urósł 1.5% moje fundusze w ETF też urosły 1,5%?
Nie sądzicie że w okresie roku może to być całkiem zyskowna część portfela?

Pozdrawiam

Co wy o tym sądzicie,dla przeciętnego inwestora to dobrze?Może on coś na tym zarobić?
Tutaj Grzegorz Zalewski całkiem dobrze się o tym wypowiada
zalewski.blogbank.pl/2010/09/1...

Witam ja od początku siedzę na tauronie,ostatnio było zielono a teraz kurs jest jaki jest.
Waszym zdaniem będzie teraz systematycznie spadał na południe,czy to tylko jakaś mała ryska w drodze ku górze?
Jeszcze jedno pytanie czy rekomendacje BRE Banku ma jakieś znaczenie dla rynku które mogłoby wpływać na kurs?

Pozdrawiam

Czyli wszyscy jednogłośnie wypowiadają się za GPW,mi także wydaje się giełda bardziej bezpieczna jednak głównym argumentem zwolenników forexu jest " na giełdzie nie zarobie tyle jednego dnia co na forexie",ale to wszystko zależy przede wszystkim od umiejętności i od kapitału.

GPW rulez !

Pozdrawiam

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 21 lipca 2015 09:22:57
Liczba wpisów: 17
[0,01% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,376 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d