pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

dudekius

dudekius

Ostatnie 10 wpisów
Czy trafią do obrotu raczej nie w najbliższym czasie kto by wykupywał po ok 0,6X $ a sprzedawał po 0,27 $ w prospekcie jest termin ilość i cena (str.224 i dalsze )i robił niedźwiedzią przysługę głównemu akcjonariuszowi jest napisane opcje musiały być wykupione do 15.09.2011 lub przepadały jest też cena, dalsze przemyślenia zostawiam..

witam może ktoś przybliżyć na jaka kwotę ginorossi wycenia znaki towarowe simple i ginorossi?
33 867tys. czy to ta kwota w raporcie

17% 50,30pln

cytat ze strony OTM :"Wartość całej oferty publicznej ZPC Otmuchów , rozumianej, jako iloczyn liczby papierów wartościowych objętych ofertą i ceny emisyjnej, wyniosła 75 465 000 zł brutto. Do spółki ZPC Otmuchów bezpośrednio z emisji wpłynie 57 mln zł brutto.
Środki finansowe pozyskane z emisji akcji zostaną przeznaczone na rozwój organiczny - rozbudowę i zakup nowych linii produkcyjnych. Spółka planuje przeznaczyć na wyżej wymieniony cel do 39,5 mln zł. Pozostałe środki z emisji zostaną przeznaczone na akwizycje"

czyli pozostałe 13,93mln środki zostały właśnie wykorzystane a linie są budowane pod sektor farmaceutyczny, witaminy i leki w żelkach i tu będzie skokowy wzrost marży i przychodów i najważniejsze dywersyfikacja odbiorców.

pokazało się info o nabyciu spółki przez OTM

www.tvncnbc.pl/projekt-braster...

dla przypomnienia wywiad z prezesem z lutego dla zainteresowanych Shhh

Witam nafciarzy heh,

Kilka chaotycznych przemyśleń może komuś pomogą.
Ropa z reguły występuje w towarzystwie gazu ziemnego i wody tak wody, a propos wcześniejszych informacji KOV chyba inny odwiert. Gaz tworzy nad złożem ropy tzw. "czapkę" złe trafienie od góry powoduje wystrzał gazu umiejętne dowiercenie się do złoża powoduje ograniczenie kosztów wydobycia, cześć ropy można wydobyć korzystając z ciśnienia "czapki", dla zainteresowanych polecam test z coca-colą 2l, 1/3 wypić wstrząsnąć walnąć gwoździem na wysokości 1,3 od spodu butelki. Dygresja przestali wiercić dalej do osiągnięcia celu wyznaczonego po analizie 3D,bo osiągnęli cel hello1 .
Duże ciśnienie gazu dobrze wróży więcej materii organicznej przereagowało (teoria organicznego pochodzenia ropy, są jeszcze inne np. że z kosmosu sic!) AED się podnieciło,poszła informacja (lata praktyki w wierceniach telefony do rodziny itd.,heh ciężko coś takiego utrzymać w tajemnicy oczywiście), lub gorzej mała komora dużo gazu w małej przestrzeni mało ropy ŹLE.Nie jestem fachowcem w tej kwestii jakie jest prawdopodobieństwo trafienia złoża technologicznie opłacalnego po takich wynikach ale na pewno większe niż po samej analizie 3D.

Witam, jedna sprawa mnie zastanawia na spółce obrót minimalny wręcz żaden a w transakcjach pakietowych od 25 sierpnia do 21 września przemieliło się ok. 4,50 % akcji http://stooq.pl/t/bt/?s=vin najciekawsze wolumeny (takie same) 20 i 21 wrzesień ale ceny zupełnie inne, ma ktoś jakieś przemyślenia.

Raczej na wynikach reakcji nie będzie Fasing jest raczej monopolistą, pakiet zamówień MA co jest w informacjach, umowy z firmą rosyjską itd., zdywersyfikowany globalnie rynek odbiorców takie umowy nie realizują się z dnia na dzień, kupuje materiały do produkcji na stałych poziomach itd, brak PR i inne nie znane powody powodują to co dzieje z kursem nie ze spółką
niestety, a górnictwo to górnictwo wiekszośc spraw załatwia się na "barbórce" ;) ja od dziś po za drobnym akcjonariatem,
ps. nie znałem info o Panu K. może bym został salute

Witam, jest inna spółka co uczy jeszcze wiekszej pokory ta sama branża sic! po dobrych wynikach jest niżej niż przed wynikami Fasing puke_l

www.fasing.com.pl/userfiles/fi...

tempo zawówień stali utrzymane
od 13.04 do 30.06 5.755,7tys.
od 30.06 do 13.09 5.378,0tys.,
poziom produkcji utrzymany 3Q.

Jest raport wyniki OK jak na moje oko, dobrze że nie poszadł fasing śladami kopex'u mam nadzieje że nie ma jakiś kwiatków czekamy na analize ekipy SW.

www.fasing.com.pl/userfiles/fi...

jest powód do jutrzejszych spadków Liar

Dziś też "piękny" był ruch w dół wystarczyło 1k papierków aby kurs poleciał na -8,5%, mam nadzieje że czym bliżej dywidendy i wyników obroty i kurs do góry.thumbright

6,06

Sugerując sie info z gpwinfostrefa dziś z 15:54
umieszczonym w prasówce SW
cytat:
FASING SA akcjonariusze - 5% głosów na ZWZ

25.06. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 25/2010
Zarząd Spółki Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. podaje wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na Zwyczajnym Walnych Zgromadzeniu Spółki w dniu 25 czerwca 2010 roku.
1. KARBON 2 Sp. z o.o.,- 1.728.056 głosów, co daje 55,61% ogólnej liczby głosów oraz dawało 76,03% głosów na tym Zgromadzeniu.
2. Bank Gospodarstwa Krajowego - 522.700 głosów, co daje 16,82% ogólnej liczby głosów oraz dawało 22,30% głosów na tym Zgromadzeniu.
kom espi zdz/mln/

Depesza pochodzi z Serwisu Ekonomicznego PAP z 25.06.2010 15:54

pytam grzecznie bardziej doświadczonych, zorientowanych
pozdrawiam

gdzie sie podziały akcje od kopexu? Stan akcji karbon2 nie zmnienił sie chyba?

Ja narazie wyskoczyłem ze stratą kupowałem od ok 16,10 do 12,86 średnia 15,24
narazie czekam na rozwój sytuacji może jeszcze wejde w przyszłości narazie - kilkanaście procent straty, błąd że nie założyłem stopa np. - 10%, poźniej była już tylko błedna psychologia a może jutro odbije, nastepnym razem napewno ze stopem określonym sztywno przy zakupie. Think
pozdr.

Duże problemy ma ta firma np. w Wałbrzychu z otoczeniem "około biznesowym"
polecam wpisac w wyszukiwarce mobruk wałbrzych forum itp.
branża ok ale ...
W innym kraju pewnikiem nie wychodziła by z sądu.

Troche martwią dane GUS o produkcji sprzedanej maszyn i urządzeń, można to tłumaczyc zakupami przed końcem roku obrachunkowego z reguły jest to marzec, kwiecień pierwszy miesiąc nowego roku wiec dopiero sa tworzone/zawierane umowy na nowy rok obrachunkowy.

To to tak jak porównywanie lotu awionetką, odrzutowcem i promem kosmicznym, cena odwiertu pewnie rośnie wykładniczo w zależności od głebokości plus kilka innych czynników nam nie znanych, pozdrawiam taka mała prywatna opinia

bernie napisał(a):
przebicie 19,80 na wysokim obrocie dawało by nadzieje na przyszłosć Think cos sie dzieje myśle że jesteśmy bliżej niż dalejblackeye

chciałem dziś zredukowc syntka ale niestety za wysoko sie ustawiłem i przeskoczyc na fasing jutro to zrobie wykres mi sie podoba poprostu.Jak bedzie FSG na zielono na otwarciu.

Obrót dziś mizerny mam nadzieje że jutro 17,80 pęknie

zbieracz napisał(a):
Już od dwóch tygodni mamy niezłe obroty na spółce.

Może coś ruszy dziś obroty 5-6 wyższe niż na poprzednich paru sesjach. Zobaczymy jutro, mam nadzieje że nie bedzie transakcji "regulującej" kurs sprzedaż/kupno jedna akcja.

Miałem podobne przemyślenia dobra spólka do "regulacji" fw20 nie powiazana z surowcami, i duża. Mam nadzieje że jeszcze troche zdrożeje 360 tylko w okienku.

Anaconda napisał(a):
A ja jestem pazerna 360 zl tam sie ustawilam :) binky

Ja też sie ustawiłem na 360 ale sie nie sprzedało.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 24 sierpnia 2012 19:24:06
Liczba wpisów: 28
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,363 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +158,21% +31 642,98 zł 51 642,98 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d