pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

herve

herve

Ostatnie 10 wpisów
Kulinaria i napoje całe szczęście nie ciążą spółce w znacznym stopniu, prezes zapowiadał, że właśnie napoje wyjdą na prostą w tym roku.
Z mojego punktu widzenia dla spółki najlepsze byłoby opchnięcie tych działów i skoncentrowanie się na słodyczach (nie zdziwiłbym się gdyby kurs wybiłby się na północ po raz kolejny po takich nowinach). Ale raczej jest to myślenie życzeniowe, mam wrażenie, że ambicje głównego akcjonariusza na to nie pozwolą Whistle

Cytat:
skoro inwestycja ma niby byc gotowa za okolo 5 lat, to jaki jest sens kalkulacji oplacalnosc przy obecnych cenach energii? w zalozeniach na najblizsze 5-10 lat cena enegrii ma niby byc stala?

Przerosłeś w tym momencie zastęp analityków, wyzbywając się krótkowzrocznego myślenia o jutrze w kategoriach dzisiejszych. salute

Do raportu jeszcze 12 dni, biorąc pod uwagę ostatnią zmienność, przez ten czas równie dobrze mozemy zaliczyc 5 jak i 4,20, choć to info o ewentualnym finansowaniu inwestycji ze strony PIR może być punktem przełomowym Whistle

www.rp.pl/artykul/793876,81008...

ja bym się wstrzymał.....Whistle

na te 1,7 nie zapowiada sie zbyt szybko

kliknij, aby powiększyć

[moderator: może jakieś uzasadnienie, kreski itp., bo sam rysunek nie uzasadnia tezy]

A ja widzę silny sygnał kupna na forum- wszyscy teraz sprzedają, a odkupią po komuniacie od spółki, kiedy to pójdzie w góry 7-10%king

WatchDog napisał(a):

www.rp.pl/artykul/516074_Santa...

Pan prezio coś ostatnio rzadko dementuje, a przecież prasa gotuje się od nie sprawdzonych plotek i spekulacji Liar

Wytłumaczcie mi proszę, o co chodzi ze sprzedazą 66% akcji żeby inwestor nie musiał ogłaszac wezwania dark1

Dzień debiutu z pewnością nie był wybierany przypadkowo- wiedzieli kiedy circa zakończą odwiert. Jak myślicie, co będzie w piątek? Obstawiam, że otworzy się w połowie dziś wypracowanej strzały na północ, a później w górę, w końcu nie wszyscy się załapali na ten pociąg. Zacznie się szum medialny, przynajmniej porównywalny do tego po otrzymaniu linii kredytowej dla Petrola i inwestorzy będą się nakręcac się nawzajem. Obyevil4

kliknij, aby powiększyć

W miarę moich możliwości przeanalizowałem sytuację techniczną: po trwającym od połowy 2009 roku trendzie horyzontalnym cena po raz kolejny próbuje wybic się z kanału, jednak na przeszkodzie od 12 Maja stoi jej poziom 24,99. Od tamtego czasu zdążyła się zarysowac wyraźna formacja klina, w której białe świece są podparte wysokim wolumenem (ostatni spadek formy odczytuję jako "świąteczne rozleniwienie" inwestorów). Najbliższe kilka dni będzie decydujące- jeżeli cena przebije ww. opór, napotka go na poziomie 27,30, a następnie 30,11 które stanowi jednocześnie 61,8% zniesienie ruchu spadkowego zapoczątkowanego 14.05.2008 r. Bardzo prawdopodobne, że byki nie będą wystarczająco silne do poradzenia sobie z tym oporem. Jeżeli ten przyjemny dla akcjonariuszy scenariusz się nie spełni, powrócimy do konsolidacjibandhead , której dolna granica to 20,04.

Wiem, że wykres jest fatalny- następnym razem skorzystam już z narzędzia DM.

Zapraszam do komentowania/krytykowania/poprawiania.

Pozdrawiamsalute

www.money.pl/gielda/wiadomosci...

Może byc naprawdę ciekawie, chyba warte zaryzykowania wejścia przy 23,51Think

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 29 października 2014 16:24:00
Liczba wpisów: 13
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,362 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d