pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

exter123

exter123

Ostatnie 10 wpisów
baks napisał(a):
Przed chwilą wpadłem na ten sam pomysł (ale byłeś szybszy) , że pewnie w najbliższych dniach Tymiński nie omieszka odtrąbić sukcesu. Bo jak na razie ma się czym pochwalić. Zobaczymy co będzie dalej. Jego wystąpienie na pewno tym razem obudzi inwestorów i zwiększy ilość chcących wejść i zagrać na spółce. Pytanie tylko o ile to może podnieść kurs, bo nie ma wątpliwości, że zmieni się postrzeganie spółki przynajmniej w krótkiej perspektywie. Myślałem oczywiście o 4-5 krotnym zwiększeniu zysku z pre-raportu za 1 kwartał...

wklejam ciekawy post z bankiera, ciekawostka apropo kosztów Snajpera2:

"wczoraj były spotkania funduszy z CIA, a że mój koleżka się z nimi frienduje, to mi powiedział, że odbiór był całkiem dobry. Z ciekawostek to w tych szacunkowych wynikach kwartalnych ujęli i rozliczyli już 6,5 mln zł kosztów gry Snajpera2. To niby o tyle ważne, że planowali to rozliczać 1,5 roku, a tu w 3 miechy już solidnie pyknęli trzecią część wszystkich kosztów. To niby też ma świadczyć, że kwartalne szacunki nie są napompowane w żaden artystyczno-księgowy sposób. CIA chce się otwierać transparentnie na rynek i podkreślali, że te 23 mln zł zysku za 1Q to mega konserwatywne. No to zobaczymy w oficjalny raport, ale brzmi to co najmniej nie najgorzej".

Mam pytanie o interpretacje wyników kalkulatora. Mam nadzieję, że kumatych inwestorów tutaj nie brakuje.....

Chodzi o inwestycje z rynku wtórnego:

www.stockwatch.pl/obligacje/em...

Kupując dziś te obligi po 100.20 zł jaki zysk osiąga inwestor 14 czerwca w dniu wykupu? Rentowność YTM netto (%) 4,20 to pokazuje kalkulator (konkurencyjne inne liczby wskazały), ale co to oznacza to mój zysk z inwestycji czy roczny zysk, który muszę jeszcze jakoś dzielić. Jaki więc jest ostateczny zarobek... na dzień wykupu???

baks napisał(a):
Jeśli to się potwierdzi w oficjalnym raporcie to chyba nie wszystkim będzie to w smak. A to jeszcze nie koniec sprzedaży w tym roku. Do końca roku wynik powinien być co najmniej kilkukrotnie wyższy przecież to jeszcze 9 miesięcy. Stawiam na 4-5 krotne zwiększenie zysku na koniec roku.

liczby robią wrażenie i znów zasadne jest pytanie ile CIA może pokazać zysku w całym roku i jak to się przełoży na notowania w kolejnych miesiącach. Widzimy tez jak na dłoni, że recenzje to jedno, a kwoty w oficjalnych komunikatach ESPi drugieDancing No to czekamy na komentarze prezesa....

Wklejam bo nie wszyscy giełdowi producenci gier znaleźli się na liście kwietniowych typów jednego z brokerów:

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...

mały bo mały, ale sukces

Świeże powielkanocne słowa od prezesa, co ważne dla akcjonariuszy/obligatoriuszy optymistyczne:

www.parkiet.com/artykul/26,131...

"Kierowana przez niego firma nie przedstawiła jeszcze żadnych danych dotyczących sprzedaży. Według serwisu VGChartz w pierwszych dwóch tygodniach po premierze fani kupili łącznie (w wersjach na konsole Xvox360 i PS3 oraz komputery PC) około 240 tys. kopii „Snipera 2". – VGChartz nie dysponuje pełnymi danymi o sprzedaży, więc jego informacje uznawane są za mało wiarygodne, tym bardziej że serwis nie wyjaśnia, jak je pozyskuje – twierdzi Tymiński. Deklaruje, że „Sniper 2" sprzedaje się lepiej niż „Sniper". – Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników – oznajmia. Sygnalizuje, że na niektórych z rynków nakład gier powoli się wyczerpuje (na premierę giełdowa spółka przygotowała nieco ponad 1 mln kopii), co zmusiło firmę do wysłania do sprzedawców (sieci handlowych) dodatkowych egzemplarzy.Żeby podtrzymać zainteresowanie tytułem, City Interactive wypuścił już również dwa dodatki do gry zawierające m.in. nowe plansze".

Lukasz_Mach_City napisał(a):
Drodzy Państwo,

W odpowiedzi na Państwa rozważania dotyczące sprzedaży i tego jak Sniper 2 radzi sobie na światowych rynkach... w tej chwili 100% potwierdzone dane(z niemal wszystkich rynków) mamy dopiero z kilku dni sprzedaży. Raporty z całego świata i od różnych dystrybutorów spływają dość wolno i w róznych odstępach. W związku z tym informacja, którą możemy Państwu już podać, ogranicza się na razie do tych pierwszych kilku dni.

Informacja z wczoraj na temat pierwszych POTWIERDZONYCH wyników Snipera 2 jest następująca:

WARSZAWA, POLSKA – 25. marca 2013 - Gra Sniper: Ghost Warrior 2 wykazuje się doskonałą dynamiką sprzedaży na najważniejszych rynkach na świecie. Najnowsza odsłona snajperskiej serii autorstwa CI Games już w ciągu dwóch pierwszych dni po premierze wykazywała znacznie wyższą sprzedaż niż pierwsza część gry w okresie siedmiu dni! Dynamika sprzedaży wzrosła o 159% we Francji, o 178% w Australii, o 36% w USA, o 44% w Wielkiej Brytanii oraz o 34% w Niemczech w stosunku do Sniper: Ghost Warrior.

Sniper: Ghost Warrior 2 jest obecnie drugą najchętniej kupowaną grą na Xbox 360 w Niemczech. Polska produkcja zajmuje też 2. miejsce wśród bestsellerów na tę platformę w Wielkiej Brytanii
i w Skandynawii oraz 3. miejsce we Francji.

Najnowsza gra CI Games jest także bardzo popularna wśród posiadaczy PlayStation 3. Wersja Snipera 2 przeznaczona na tę platformę jest 3. najchętniej kupowaną grą w Wielkiej Brytanii, w Niemczech
i Skandynawii. We Francji Sniper: Ghost Warrior 2 na PS3 zajmuje 5. miejsce.

Najnowsze dane sprzedażowe będą prezentowane po dostarczeniu kolejnych zweryfikowanych raportów z poszczególnych rynków.

pozdrawiam,

Łukasz
CI GAMES

Go Snajper go! Czyli czekamy na oficjalne wyniki bo księgowa ma co liczyćthumbright

Oj chyba za bardzo CIA spadło bo już nawet analityk zaleca rozsądek....

pulsinwestora.pb.pl/3047549,95...

www.parkiet.com/artykul/7,1311...

ciekawe są zwłaszcza szacunki analityka DM BZ WBK, który szacuje wpływ operacji na 1,9 zł dodatkowej wartości na każdą akcje

do premiery coraz bliżej, kurs znów powyzej 27 zł, a DM IDMSA daje CIA w gronie swoich faworytówDancing

pulsinwestora.pb.pl/3018430,36...

rośnie liczba sprzedanych tabletów Modecomu (ponad 100 tys w 2012 r., a teraz dochodzą nowe modele), to i obrotówka potrzebna na realizację portfela zleceńAngel

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...

Dziś widziałem sporo ich asortymentu (tablety,pokrowce,kabelki) ładnie wyeksponowane w sieci Saturn, a tam zawsze tłok klientów!

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 13 grudnia 2013 14:06:53
Liczba wpisów: 84
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,718 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d