pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ShRon

ShRon

Ostatnie 10 wpisów
@annadw: działam w branży i mogę śmiało stwierdzić, że DPD jest sporo większe niż DHL. Wystarczy porównać wielkość sortowni czy liczbę kurierów.

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że im lepsze wiadomości o grze, tym 11bit bardziej w dół?

Jak rynek skupi po 10 i poleci w górę (a moim zdaniem są na to duże szanse), to się koleś zdziwi :D No chyba, że jakiś grubas wyprzedaje pierwszy pakiet - wtedy ja się zdziwię ;)

Każdy ma nadzieje, że korekta nie dotknie jego "perełek". Ja dzisiaj dostałem ostro po tyłku :(

ShRon
EGB - 2000
EUI - 8000

ShRon - HWE 7 OPT 3

ShRon(DOWN) – MON

HWE - wreszcie przebiło 4zł i zaczyna się coś dziać. Niezłe obroty na ostatnich sesjach - liczę na dalsze wzrosty.
OPT - Magia Wiedźmina jeszcze działa. Zobaczymy jak długo.

UP:
ShRon– O20 5 HWE 5

DOWN:
ShRon- PCG 4 BEF 6

Lubię kontrowersyjne typowania :)

Wreszcie zaczęło się coś dziać. Dancing Niezły wzrost (przynajmniej na obecną chwilę) i powiększone obroty. Zobaczymy czy to chwilowy impuls, czy też wreszcie inwestorzy uwierzyli w spółkę

Ja też jestem, ale nie wiem jeszcze jak długo...

v3nom napisał(a):

Kupując w marcu 2009 faktycznie można było ładnie zarobić Angel

Ale tym razem to chyba się nie najlepiej wpakowałeś. Wracając do wcześniejszego wykresu z RGR, to jakby tych formacji nie rysować, linie szyi zostały przebite (1, 2). Dodatkowo długoterminowa linia trendu wzrostowego (3) także puściła. To jednoznaczne, silne sygnały sprzedaży.

O2O miałem trochę wcześniej - w 2007 roku. Akurat w tym przypadku wierzę bardziej w perspektywiczne możliwości rozwoju branży/spółki niż kreski. Z drugiej strony rozsądek sobie, a wskaźniki sobie, więc nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa jeżeli chodzi o kiszenie O2O.
Dzięki za wyrażoną opinię

Firma rzeczywiście jest duża i wiarygodna, więc mogłaby się starać o GPW. Może chcę przetestować NC i szybko wskoczyć na główny?

Kurcze chciałem wskoczyć parę dni temu, ale nie zdążyłem sprzedać innych akcji bandhead
Poczekam na korektę ;)

Grałem już wcześniej na O2O i byłem zadowolony. Teraz po paru latach powracam do tej spółki. Na razie w planach mam dłuższe posiedzenie, ale zobaczymy jak się będą akcje zachowywać

A ja dzisiaj dołączyłem. Zobaczymy, czy moje założenia o końcu spadków się sprawdzą Think

A możecie zdradzić w jakim typie gier zamierzacie się specjalizować? No i czy idziecie bardziej w kierunku single czy multiplayer.
PS. Bardzo mi się podoba dobry kontakt władz spółki z przyszłymi akcjonariuszami. Oby tak dalej :)

11BITSTUDIOS wydaje się ciekawe, ale moje wątpliwości wzbudza te tytułowe 12 gier w 3 lata. Moim zdaniem jak na tak młodą i małą spółkę to może być duża przesada. Stworzenie 1-2 dobrych tytułów w tym okresie to już jest wyczyn. No chyba, że mowa o grach na komórkę, które się pisze w parę miesięcy.

Ciekawy wywiad z prezesem Euroimplant. Przyszłość wydaje się pozytywna
www.tvncnbc.pl/euroimplant-z-i...

Wiadomo skąd te nagłe wzrosty?
Wyjeżdżałem na urlop i ustawiłem sprzedaż na 5,50. Wracam a tu nagle 6,80. Troszkę się zdenerwowałem ;)

Lekko spóźniony, ale również dołączyłem :)

Dla mnie Jutrzenka to długoterminowy pewniak - takie giełdowe obligacje. Stabilna pozycja na rynku z tendencją wzrostową i mądrym zarządem. Zobaczymy jak zakończy ten rok.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 5 listopada 2020 13:28:55
Liczba wpisów: 21
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,370 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło