pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Scarry

Scarry

Ostatnie 10 wpisów
pandorinium napisał(a):
Jest jasny komunikat

Creepy Jar przekroczył 10 mln USD przychodów ze sprzedaży Green Hell na platformie Steam w okresie od 1 października 2018 r. do 1 lipca br.

a ok, przeoczyłem ten 1 lipca.
* "Diversification is protection against ignorance, it makes little sense for those who know what they’re doing." W. Buffet.
* "The market can remain irrational longer than you can remain solvent"
aktualny portfel szacunkowo: 80% CRJ, 5% THD

@pandorinium
no nie wiem, pytanie czy przekroczyli dzisiaj, czy po prostu 10ty każdego miesiąca, jest datą podawania takiej informacji przez Steam kontrahentom, a przekroczyli parę czy parenaście dni temu - zdaje się że datę 10ty już widziałem przy infie o zmianie prowizji Steam na innej firmie.
* "Diversification is protection against ignorance, it makes little sense for those who know what they’re doing." W. Buffet.

@greqq

a jakie ma to znaczenie ? Fluktuacje kursu jak wszędzie. Jeśli inwestujesz z profilem tego forum: średnio/długoterminowo, analitycznie, fundamentalnie to takie ruchu kursu latają inwestorom (bo nie spekulującej leszczynie) całkowicie koło wafla.

wygląda na to że The Dust uległ chorobie niecierpliwości inwestorów (+21% w momencie pisania), którzy nie chcą poczekać na trailer/materiały przedpremierowe Inkwizytora, tylko już zajmują pozycję pod informacje z gry. ...

w sumie takie czasy że nikt nie chce przeoczyć potencjalnej następnej "rakiety" gamingowej.

DonG napisał(a):
Tak na marginesie tej dyskusji: ciekawi mnie, jak w przyszłości będzie wyglądać polityka dywidendowa CreepyJar. Po cichu liczę, że w przypadku udanej premiery Chimery i ciągle przyzwoitej monetyzacji Green Hell spółka zdecyduje się rozpocząć wypłacanie dywidendy od 2022 roku. Oczywiście na początku pewnie wypłacana byłaby niewielka część zysku, a reszta inwestowana w kolejne projekty.

Jednak to dywidenda jest głównym celem inwestowania (nie spekulacji) na giełdzie, reinwestowanie całości zysków może być ok, ale tylko do pewnego momentu. Między innymi z tego powodu wspominany 11bit nie jest dla mnie podmiotem inwestycyjnym, lecz przede wszystkim spekulacyjnym.

wg mnie pójdą drogą CDProjekt, nie żadne dywidendy tylko trzecia gra, już jako produkty Full AAA+, mega budżet na reklamę itd. i wtedy dopiero ewentualne dywidendy i rozmowa o 4tej grze.

Wcześniej nie liczyłbym na takie podejście spółki, oni są raczej nakręconymi na pisanie dobrych survivali pasjonatami a nie finansistami i niech tak pozostanie jak najdłużej ;)

o czym Ty piszesz Blaze? Przecież Chimerę robią już coś od roku... wymyśliłeś sobie z czapy terminy i odnosisz się do swoich własnych gdybań jako niby jakichś realnych terminów.

Cytat:
czy na pewno obecna relacja market capu Creepy Jar i 11bit czyli 1 do 1,5 po rozwodnieniu, jest do utrzymania?

absolutnie nie, to że market cap Creepy jest niższy niż 11bit uważam za absurdalne i pewnie niedługo to się zmieni.Anxious
Cytat:
a sam P8 aspiruje do większego hitu niż Chimera.

a dwa lata temu to już w ogóle jaki był fajny i grywalny.

poziom absurdu jak na debatach politycznych ;p

no tak ale to wszystko spekulacja, spoko jak kurs będzie 2 razy wyżej, ale inwestorów długoterminowych takie małe zyski nie interesują.

Gra jeśli będzie miała potencjał na realny światowy sukces natychmiast wyniesie spółkę na pozycję startową 150-250+ mln, czyli wtedy mamy nawet x10, na której inwestorzy bedą oczekiwać już potwierdzenia twardego realnego sukcesu lub jego braku.

bardzo dużo będzie zależało od materiałów jakie ujawnią w tym roku.

A symulatorki to taki dodatek, jak się zwrócą i bedą dawać im zysk netto, to spoko, zawsze jakaś tam kasa.

Obstawiam Avivę Investors TFI, już w kwietniu zaczęli kupować akcje CRJ.

zresztą początek... po przejściu na na GPW tu się dopiero zleci funduszy... w końcu od czasów CDR takiego ewidentnego sukcesu nie mieli jak kupić....

wg mnie po trailerze Ja Inkwizytor, jak się przyłożą, to tu będzie dosłownie skokowy wzrost pod potencjał sprzedaży gry. Czekamy cierpliwie ;)

ps.
oczywiście chyba że go schrzanią, ale tematyka takiej dark-religion-fantasy wydaje mi się że może świetnie trafić w gusty graczy.

trzeba poczekać na jakiekolwiek realne efekty pracy przy książkach Piekary albo chociaż na ten Hotel Renovator (choć te symulatorki to taki kwiatek do garnituru przy Inkwizytorze). Na obietnicach wyżej już chyba nie zajadą.

Podobno THD odgrażał się że pokaże już coś z gry "Ja Inkwizytor" w drugiej połowie tego roku. Czekamy.

Informacje
Stopień: Opętany
Ostatnia wizyta: 12 lipca 2020 21:30:51
Liczba wpisów: 4 536
[1,30% wszystkich postów / 1,32 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,733 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,30% +26 459,17 zł 46 459,17 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d