pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

travolta

travolta

Ostatnie 10 wpisów
Ja wymieniam.

Albo spółka się uratuje, akcji będzie więcej, ale długu mniej. Moim zdaniem bilansowo lepiej, mimo że fizycznych pieniędzy nie będzie. Nie będzie powodu, aby spółka zbyt potaniała (o wzroście nie marzę).

Albo jak spółka utonie, to z obligów niezabezpieczonych nie odzyskam nic. Z akcji przynajmniej będzie na kilka dobrych posiłków w restauracji.

A przy okazji, nauczony bolesnym doświadczeniem, NIGDY WIĘCEJ OBLIGACJI KORPO.

Pozdrawiam ugotowanych

Obligacje serii D zostay wykupione (przynajmniej wg info ze strony emitenta):
www.admiral-boats.com/pl/aktua...

Cieszę się bardzo, bo miałem te obligi i przy okazji miałem zaufanie do Admirala, bo to tej pory wszystko było OK. No i mam zaufanie nadal, bo widać, że spółka jest zainteresowana prowadzeniem działalności, ale nie podejrzanymi działaniami. I brawo dla polityki informacyjnej. Życzę im powodzenia, bo mam wrażenie, że mają ryzykownie ambitne plany.

Pojawił się raport. Może go skomentować ktoś w kontekście zdolności do obsługi długu?
Notowania będą odwieszone (chyba najwcześniej w poniedziałek). Cena teoretyczna obligacji np. EKA1014 jest na poziomie 95. Prawdę mówiąc waham się pomiędzy sprzedażą tego co mam a dokupieniem, bo zarobek na nich będzie rewelacyjny. Pod warunkiem, że firma je spłaci.

Z drugiej strony przy takim poziomie na miejscy udziałowców firmy, gdybym był pewny wykupu sam bym skupił niedrogo, bo po pierwsze zarobek niezły, po drugie podniosło by to wiarygodność. Choć to tylko cena TKO, więc nie wiadomo jak będzie.

Wkrótce ostatnie notowanie na Catalyst:

finanse.wp.pl/kat,1033743,titl...

Ale co z tego, skoro nie można sprzedać obligów, bo notowania są zawieszone, bez słowa informacji ze strony spółki.

Czyżby jaskółka dla obligacji Cashflow?

Otóż wróciła strona Cashflow:
www.cashflow.com.pl/aktualnosc...
w domenie która była zajęta przez komornika.

Wygląda pięknie i profesjonalnie, choć newsy kończą się na 07.2013.
Nadziei wielkiej nie mam ale zawsze coś...

No właśnie, świadectwo depozytowe...

Jak to się je? Ja mam konkretnie tylko obligacje w koncie maklerskim.
Na jakiej podstawie można podjąć konkretne działania?

A swoją drogą na akcjach CashFlow odbywa się jakiś nieprawdopodobny rajd, a cena w miesiąc poszybowała o ponad 300%, beż żadnych sensownych wiadomości. Ewidentnie coś się dzieje, jakieś spekulacje chyba, ale nie wiem, czy te działania są pozytywne dla posiadaczy obligacji.

Spółka publikuje oficjalne raporty dla GPW, ale tabel odsetkowych nie dostarczyła.

O co chodzi.....?

Obrót obligacjami Cashflow jest dalej zawieszony. Żadnej reakcji ze strony emitenta. Co ciekawe, żadnej reakcji ze strony wierzycieli też nie widzę. W systemie giełdowym są zarejestrowane transakcje.

Czy ktoś coś wie w tej sprawie?
Czy emitent ma obowiązek przekazywania tabel odsetkowych i jakie ma konsekwencje, jeśli tego nie zrobi?

Mam symboliczną liczbę obligacji i chętnie sprzedałbym te śmieci po jakiejkolwiek cenie (byle na sushi starczyło), ale się nie da, choć są zarejestrowani w systemie kupujący.

ad vocem swojej ostatniej wypowiedzi:

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...:-zawieszenie-obrotu-obligacjami-cash-flow

Obrót obligacjami CashFlow zawieszony. Można jakoś wpłynąć na emitenta?

Witam,

Kolejny problem z CashFlow.

Nie można rejestrować zleceń dla obligacji CashFlow, ze względu na to, że firma nie przekazała tabel odsetkowych. Taką odpowiedź otrzymałem z mBanku, gdy zlecenia były odrzucane.

Wysłałem 2 września zapytanie do osoby kontaktowej z Cashflow, w którym jako posiadacz obligacji prosiłem o komentarz do aktualnej sytuacji firmy i wyników raportów. Jedyny odzew to... potwierdzenie odebrania wiadomości.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 3 czerwca 2015 15:25:54
Liczba wpisów: 15
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,395 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,23% +27 646,07 zł 47 646,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d