pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

FF08

FF08

Ostatnie 10 wpisów
Dobierasz jeszcze smsk?

Nowy papier na rachunku - Smskredyt

Sprzedane ABMSolid z 13% zyskiem. Do obserwacji dodałem debiutującą dzisiaj Igorie.

Emisja na razie odwołana z powodu "zaawansowanych negocjacji z potencjalnymi inwestorami".

Źródło

Kolejna bajka, która przedłuży żywot spółki czy rzeczywiście ktoś się interesuje spółkąThink ? Portfel rzeczywiście bogaty ale co z tego, skoro z kwartału na kwartał wyniki spółki są gorsze.

Sprzedane po 1,62zł ZWG-PDA z ponad 30% zyskiem.

Kupiłem trochę akcji AMBSOLID ~ 1,85zł.

Sprawdzam notowania przed końcem sesji, a tutaj obrót powyżej 5mln zł, akcji przemieliło się ponad 4.000.000(w obrocie jest 3.600.000). Obrót z ostaniach sesji o 5-10 razy większy porównując do spółek z najwyższymi obrotami na rynku Newconnect.

KNF nie ma tutaj nic do powiedzenia? Czy oni w ogóle czymś się zajmują, mają jakieś sukcesy? Przecież na goły rzut oka coś tutaj się kręci, a każda nielegalna praktyka powinna być eliminowana dla bezpieczeństwa i równości akcjonariuszy. Sick


Cytat:
Największa i najdroższa katastrofa historii polskich gier?

Muszę przyznać, że “Afterfall” przebył długą drogę. Na początku miał być polską odpowiedzią na „Fallouta”, wielkim, skomplikowanym cRPG, osadzonym w naszych realiach, z zagładą nuklearną w tle. Okazało się jednak, że trzeba mierzyć siły na zamiary i zamiast tego zdecydowano się otworzyć uniwersum „Afterfalla” grą nieco skromniejszą, survival horrorem w stylu „Dead Space”, z podtytułem „inSanity”.

Ta gra też miała być wielka, twórcy dysponowali dużym jak na polskie warunki budżetem i buńczucznie lokowali swoją grę w segmencie AAA, czyli największych i najlepszych gier w skali globalnej, a nie tylko krajowej. I znów się okazało, że(...)

źródło


Zapraszam do przeczytania recenzji i wyciągnięcia wniosków - jako inwestor, nie graczAngel

Jak widzisz kolego ludzie po dzień dzisiejszy wierzą wróżkom(które de facto żyją sobie bardzo dobrze), to czemu nie zaufać Rysiowi? Komunikaty oil'u naprawdę działają na tłum - zawsze wywoływały wiele emocji. Spekuła też robi swoje, trzymała się Petrolinvest'u od samego początku i nie puści do samego końca blackeye

PS. Taki fenomen spółki.

Cytat:
Zarząd 11 bit studios S.A. (dalej: "Spółka") podaje do wiadomości prognozę wyników finansowych na rok 2013.

(...)

Źródło
Dynamika zysku netto:

- 2012 31,42%
- 2013 162,27%


Cytat:
ZWG SA zajmuje się produkcją wyrobów gumowych oraz gumowo – metalowych.

(...)

Wyroby ZWG SA znajdują zastosowanie w wielu branżach:
- przemyśle wydobywczym i przetwórczym minerałów,
- infrastrukturze kolejowej i drogowej (produkcja przejazdów kolejowych),
- energetyka,
- porty morskie i śródlądowe,
- elementy ciągów technologicznych w przemyśle spożywczym,
- kopalnie odkrywkowe, głębinowe,
- centra logistyczne i przeładunkowe,
- wykładziny trudnościeralne, wibroizolacyjne i dźwiękochłonne,
- branża budowlana i sanitarna.

Odbiorcami ZWG SA są m. in. KGHM (główny kontrahent), Kompania Węglowa, JSW, PGE, Kopex, Cersanit, Cement Ożarów, Mercus Sp. z o.o., Zanam-Legment Sp. z o.o.

Źródło


W drodze emisji prywatnej 3,6 mln akcji serii B spółka pozyskała 2,5 mln zł (cena emisyjna 0,70 zł). Środki te mają zostać przeznaczone zgodnie z przyjęta strategią ZWG w sposób następujący:
- ok. 1 mln zł – przejęcie firmy z branży,
- ok. 0,8 mln zł (+0,8 mln zł środków UE) – projekty innowacyjne,
- ok. 0,7 mln zł – kapitał obrotowy.

ŹródłoSpółka zadebiutowała wczoraj na rynku NC, do dziś przemieliło się 2.331.182 akcji (sporo). Aktualny kurs spółki wynosi 1.09zł. Nurtuje mnie pytanie czy debiut rzeczywiście się cieszył takim zainteresowaniem czy było to klasyczne(jak na rynku NC) przerzucanie z wora do wora? Spółka Marka Falenty, 40% całej emisji trafiło do OFE ING(źródło), ciekawy lock-up odnośnie serii A:


Cytat:

Dotychczasowi akcjonariusze, będący właścicielami 98% wszystkich akcji Spółki serii A, zobowiązali się, że w okresie 12 miesięcy (...), nie dokonają sprzedaży, przeniesienia, obciążenia lub zbycia żadnej z posiadanych przez siebie akcji, przy czym, gdy we wskazanym okresie kurs akcji Emitenta będzie się utrzymywał na poziomie nie niższym, niż 150% ceny emisyjnej, to w tym czasie z lock-upu będzie zwolnionych 50% akcji serii A, a jeśli kurs będzie utrzymywał się na poziomie wyższym, niż 200% ceny emisyjnej, to w tym czasie z lock-upu będzie zwolnione pozostałe 48% akcji serii A.

Źródło


Zastanawiam się również czy jest tu granie tylko pod akcje PDA, lock-up, a może ktoś widzi tutaj "jakiś" potencjał spółki. Akcjonariat znany inwestorom - kolejne pytanie: Warto zainwestować(i zaufać komuś) w obecnej sytuacji, która panuje dzisiaj na rynkach?

Przygląda się ktoś spółce, macie jakieś spostrzeżenia?

Z arkusza zleceń(interia:mojeinwestycje) widać, że popyt przewyższa podaż - wykres jednak tego tak dobrze nie obrazuje. Dodatkowo ukryte zlecenia, choćby przy cenie 1,09zł. Na konkurencyjnych forach oczywiście szał i euforia - zauważył ktoś zniknięcie tematu nt spółki na forum parkietu? Nie ma tam chyba ani jednego tematu bez krzykliwych postów i naganiania, ciekawe dlaczego usunęli.

PS. Witam, pierwszy post blackeye

Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 29 listopada 2011
Ostatnia wizyta: 8 stycznia 2016 22:57:41
Liczba wpisów: 11
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,418 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d