Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tiger

tiger

Ostatnie 10 wpisów
Kurs odbil sie od wsparcia 2.2 i z tego co widze zapowiada sie ciekawieShhh

Wydaje mi się, że warto teraz zainteresować się spółką. Wkrótce podadzą wyniki za 2Q i mam nadzieje że będą dobrePray

blackeye

Wczoraj była podjęta próba przebicia linii trędu spadkowego przy zwiększonych obrotach. Dziś tylko stawienie ukrytego kupna. Raport chyba ma być dobry, c/wk=0.25, więc chyba nie ma powodów martwić się tak siebie pocieszam, bo wczoraj i dziś trochę kupilem i nie jestem pewien do konca czy dobrze zrobilem.

Czy mógłby ktoś coś napisać o tej spółce?

addi napisał(a):

kliknij, aby powiększyć

Wygląda na ubijanie dna. Najbliższe wsparcie i opór są b. blisko siebie. Najbliższe dni pokażą prawdę co do dalszego kierunku.

Wlaśnie można wnioskowac, że dno spolka ma już za sobą. Teraz czas na odrabianie stratBoo hoo!

Drugi dzień z rzędu akcje tej spółki rosną przy zwiększonych obrotach.

Chyba mamy długotrwalą zmianę trendu na tym wałorku.

c/wk=0.07

JAG napisał(a):
Hygienika to jest strasznie kiepska spółka. Dziwię się ze jeszcze nie zbankrutowali. Siedzibę maja w takim blaszaku w Markach i tam produkują no name pieluchy. Kilka lat temu popisali się jak skasowali jedyny rentowny kontrakt z siecia supermarketów, jedyny na którym mieli dodatnia marżę. A teraz sprzedają na minusie i cieszą się że wogóle sprzedają.

Z tego co ja się orientuje, to dzisiejsza HGN to już nie ta sama co była 2 lata temu. Siedzibę przenieśli do Lublińca, ostatnio otrzymali kontrakt na dostawę do Indii, ma strategicznego inwestora w postaci K.M.

Chyba kolega bardzo dawno nie aktualizował informacji dotyczącej spółki. Ostatnio K.M. deklarował, ze 2009 rok będzie bardzo dobrym dla HGN i spółka pokaże na co ja stać.

Zalecałbym przyjrzeć się spółce lepiejbigsmurf

owner napisał(a):
rsi 13 laughing3

juz RSI=9 d'oh! i nic z tego nie wynika, popytu zero

Radziwil napisał(a):
Co się dzieje ?? Spada po równi pochyłej

Niestety nie tylko ta spółka spada jak napisałeś "po równi pochyłej"

Czy ktoś obserwuje ta spółkę?

Już myślalem, że będzie wybicie a tu widze, że odbicie jest, tylko że nie po myślid'oh!

Czy może ktos wytłumaczyć obecne zachowanie spółki?

siwy napisał(a):
A co to sie stało dzisiaj, czyżby to korekta ?

Mam nadzieje ze teraz bedzie odrabianie strat na walorzebigsmurf

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 20 maja 2009 20:42:49
Liczba wpisów: 17
[0,01% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,353 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d