pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Marek Butelka

Marek Butelka

Ostatnie 10 wpisów
jaskolek napisał(a):
Na rozprawie 20.11.2019 ujawniono wniosek obrońcy głównego oskarżonego o odroczenie rozprawy. Adwokat byłego prezesa oświadczył, iż nie ma wiedzy jak będzie wyglądać hospitalizacja oskarżonego, ale poinformuje o jej przebiegu, gdy tylko taką wiedzę zdobędzie. Sąd postanowił: dopuścić dowód z pisemnej opinii biegłego z zakresu medycyny sądowej na okoliczność ustalenia, czy stan zdrowia oskarżonego Romualda Ś. uniemożliwiał jego stawiennictwo na rozprawie 16 oraz 25 października 2019r. Celem wezwania świadków wnioskowanych w akcie oskarżenia przewodniczący zarządził przerwę do dnia 27 listopada 2019r.


Oskarżonego można przywieźć na szpitalnym łóżku jak "Kulawego"

www.fakt.pl/wydarzenia/polska/...

Syndyk odzyskuje rozsiane po dolnośląskich dziurach nieruchomości, które dostały nóg. Ich wyceny to ułamek tego co nam "zniknęło" z portfeli. Samorząd ze Środy szykuje się do zakupu szpitala za zaledwie 4 mln zł.

www.komunikaty.pl/komunikaty/p...

www.komunikaty.pl/komunikaty/p...

www.roland-gazeta.pl/uwaga/wsz...

Ogłoszenie o przetargu na szpital w Środzie Śląskiej:

www.komunikaty.pl/komunikaty/p...

jaskolek napisał(a):
http://biznes.newsweek.pl/romuald-j--sciborski--recepta-na-biznes,101799,1,1.html

Był sobie kiedyś taki artykuł... Ciekawe, że newsweek go usunął. Przecież niejednego mógł zainspirować do uszczęśliwienia ludzi swoimi pomysłami biznesowymi i przy okazji zarobienia fortuny king


W internecie nic nie ginie.

Anna D. adwokat Romualda skazana na 2 lata bezwględnego więzienia prawomocnym wyrokiem

www.stockwatch.pl/wiadomosci/a...

Tak jak życzyłem Wszystkiego Najgorszego w Nowym Roku przy okazji któregoś Sylwestra, tak ta "pani" skończyła. Zmarnowane wiele lat studiów, zmarnowana kariera akademicka. Brawo, ale to i tak dużo za mało. PS. Czy można już używać jej pełnego imienia i nazwiska?

Moderator:
Na żądanie kancelarii prawnej działającej w imieniu Romualda Ściborskiego usunięto sformułowanie, które zdaniem kancelarii narusza godność Romualda Ściborskiego, a więc dobro osobiste chronione prawem.Nie zabezpieczono majątku reszty członków grupy, bo jeszcze toczą się odrębne sprawy odnośnie tego. Tak to rozumiem. W ogóle dużym problemem jest to, że pokrzywdzeni nie chodzą na te rozprawy. To jest bardzo niebezpieczne, bo tego co dzieje się na sali rozpraw trzeba doglądać i wywierać presję. Bardzo nie podobają mi się te 6-milionowe grzywny. Czy tego nie da się jakoś oprotestować? Przecież to są... pardon były nasze pieniądze. Teraz nawet na tych ochłapach swoje łapy położy państwo. Niech zamieną im te grzywny na prace społeczne alboco.

Syndyk odzyskał średzki szpital, który uprzednio dostał nóg www.roland-gazeta.pl/14561-syn...

Sąd wnosi o rozwiazanie PCZ bez przeprowadzenia upadłości likwidacyjnej. Termin na odwołanie 3 miesiące.

www.imsig.pl/pozycja/2017/168/...

Cytat:
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu postępowania o rozwiązanie bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego podmiotu o nazwie: PCZ SPÓŁKA AKCYJNA W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ, zarejestrowanego pod numerem KRS 290076, ostatni adres siedziby: 53-418 Wrocław, ul. Szczęśliwa 38A/2.
Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu podmiotu bez postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia.


Kod:
Dostawiono cytat. Proszę pamiętać o cytatach do linków.


O co w tym chodzi? Czy to jakiś biurokratyczny wygłup sądu, czy coś się dzieje - jak zwykle niedobrego?

Jak informuje Prokuratura Krajowa, śledczy z Rzeszowa skierowali do Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia akt oskarżenia przeciwko Annie D. - adwokatce z listy Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu i wykładowczyni miejscowej uczelni www.tvn24.pl/wroclaw,44/akt-oskarzenia-przeciwko-adwokat-z-wroclawia,762193.html Annie D. grozi do 10 lat więzienia.

Tutaj kobiecie dali 15 lat (sumowanie wyroków) za oszustwa gospodarcze na ...100 tys. zł


Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 4 marca 2012
Ostatnia wizyta: 28 listopada 2019 20:51:44
Liczba wpisów: 170
[0,05% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,325 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +149,99% +29 998,28 zł 49 998,28 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d