Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

fleszyn

fleszyn

Ostatnie 10 wpisów
Cóż trochę tego jest.
Młodzi gracze używają automatów typu investor-online.com/imarketsli...
Bardziej zaawansowani używają półautomatów.

Chciałem zapytać, czy fundusze inwestycyjne, są chętne aby inwestować w internetowe start-up-y? Pytam, bo branża ta jest w stanie wygenerować całkiem ciekawe zyski.

Ja również bardzo rzadko poruszam się po Warszawie samochodem. Nie jest to zbyt wygodne...Szukałbym dzielnicy która jest dobrze skomunikowana. My ostatnio się rozglądaliśmy za czymś nowym. Aktualnie mieszamy w Piasecznie pod Warszawą ale nie polecam bo jest problem z transportem. Spodobał nam się Wilanów. Buduje się tam obecnie wiele nowych inwestycji ale najciekawszą jest moim zdaniem ta na Teodorowicza i prawdopodobnie właśie tam zdecydujemy sie na kupno mieszkania. Budynek już stoi, planują oddać mieszkania do użytku w przyszłym roku. Ceny również nie są wysokie jak na ten rejon.

Myślę,że lepiej będzie jak przeczytasz sobie artykuł na ten temat. Na stronie wszystko jest bardzo jasno wyjaśnione:
www.roedl.com/pl/pl/warto_wied...

Jest tam opisane jaki jest zakres informacji jakie powinien udostępnić emitent. Najważniejsze chyba znaczenie ma publikacja treści poufnych bo mają one kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji przez inwestora. Jeśli masz jeszcze jakieś problemy to proponuje zadzwonić do biura Roedl ( na stronie jest kontakt - powinni Ci wszystko wyjaśnić).

Sorry, że odgrzewam, ale czy zawód maklera nie został przypadkiem zderegulowany? Chyba już nie trzeba mieć licencji?

Opierając się na takich danych, można jedynie zainwestować w lokate lub konto oszczędnościowe.

Panowie zastanawiam się nad zakupem akcji AXA. Dosyć dokładnie przeanalizowałem strukturę tej firmy, chciałbym zainwestować trochę kapitału, bo patrząc na indeksy www.bankier.pl/fundusze/notowa... jest obecnie w dołku. Co myślicie o tej inwestycji? Będę wdzięczny za opinię osób trzecich.

Jeżeli chodzi o rynek obligacji, to w chwili obecnej mniej zarobkują niż chociażby te polskie. Im gospodarka jest silniejsza, tym obligacje mniej zarobkują.

Planuję w przyszłym tygodniu przelać większą sumę pieniędzy do Polski. W jaki sposób zrobić to najlepiej aby transfer był możliwie najtańszy i nie stracić na ryzyku kursowym ?

IKE wydaje się być niewypałem. Jedyna rzecz która jest w stanie zachęcić potencjalnego inwestora do założenia IKE to brak podatku belki, po nabyciu wieku emerytalnego. No dobra - ale czy osoba która ma dziś 27 lat będzie czekała 40 lat do możliwości wyciągnięcia kapitału bez podatku belki? Nie wydaje mi się. Są zdecydowanie lepsze sposoby na oszczędzanie - ciekawe dyskusje na ten temat link.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 15 grudnia 2017 10:21:52
Liczba wpisów: 16
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,381 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d