Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Yaroman

Yaroman

Ostatnie 10 wpisów
Na rynku jestem jeszcze chyba tylko z przyzwyczajenia. blah5
W tym miesiącu zamknąłem, akumulowany od marca Livechat, zysk około 1% wartości portfela. Zamknąłem też akumulowany od marca 11 Bit, z niewielkim zyskiem.
Ale łączny wynik lipca to -1,2%, WIG w tym czasie -3,6%
Strata spowodowana z jednej strony obniżeniem wycen obligacji a z drugiej nieudanymi, niewielkimi, niewartymi wspomnienia transakcjami na akcjach.
Obecnie w portfelu niemal wyłącznie obligacje ( w tym zapis na nowe "Kruki") i gotówka. Akcje to margines, ale może zacznę akumulować. Think
fluctuat nec mergitur

Z banków liczyłem na Aliora, ale nie wyszło, wybił dołem wsparcie 50 zł więc sprzedałem.
Pekao (jak też indeks branżowy) blisko wsparć więc pewnie coś można ugrać, no i blisko miejsce gdzie można stopa postawić.
Ja osobiście , patrząc na indeksy wstrzymuję się od zakupów. To co mam jeszcze wygląda dość dobrze (szczególnie LVC) więc nie sprzedaję. Chyba zbliża się moment przesilenia.
fluctuat nec mergitur

O Rafako zapomniałem, chyba rzeczywiście warto śledzić. Rokitę obserwuję, mówi się o rosnącej konkurencji i wzroście kosztów(energia). Obecnie w trendzie spadkowym, pewnie przyjdzie czas, że warto będzie kupić, ale jeszcze bym poczekał Think
fluctuat nec mergitur

W tym miesiącu zamknąłem , po raz kolejny i znów z zyskiem Kruka. Z innych istotnych pozycji, mam 6% portfela w 11 Bit i 5% w LVC.
Wynik lipca to +0,5%, WIG w tym czasie -1%
Wynik roczny +2,8%, przy WIG-u -0,49%
fluctuat nec mergitur

Aktualnie w portfelu:
KRUK 6%
DEBICA 4%
11BIT 4%
LIVECHAT 3%
ALIOR 2%
BENEFIT 2%
CCC 2%
CIECH 2%
DOMDEV 2%
ZEPAK 2%

ECN1022 17%
KRU1220 7%
KRU1221 6%
PCR0426 5%
PCR1223 8.5%

WOLNE ŚRODKI 24%

Zaniedbałem portfel. Byłem mało zaangażowany w akcje i miałem deficyt czasu. Od ostatniego podsumowania miesięcznego (koniec marca) wartość porfela w zasadzie się nie zmieniła.
fluctuat nec mergitur

Powinno być podsumowanie miesięczne. Ale nie znam dokładnego stanu konta. Złożyłem zapis na nową serię obligacji Rokity, nie pamiętam na jaką ilość , a nie są jeszcze widoczne na koncie.
A swoją drogą , obligacje chyba najgorsze już mają za sobą. Redukcja na Rokicie 64%, jak za starych, dobrych czasów kiedy „kruki” „chodziły” po 105% 🤓
fluctuat nec mergitur

1.Od ostatniego wpisu zamknąłem Amikę, Ambrę i Azoty, wynik w okolicach "0".
2.Dziś dobieram Budimex. "Kupuj kiedy leje się krew". Wyniki zgodne z oczekiwaniami.
fluctuat nec mergitur

Nie wiem na 100%, bo reaguję na bieżąco, ale tym razem chyba potrzymam dłużej, ze stop losem w okolicy 150, na świeczkach tygodniowych. Chyba czas na jakieś rozstrzygnięcie. Mam nadzieję na przełamanie linii trendu (spadkowego) i jakieś większe odbicie. Wtedy bym dobierał Think
fluctuat nec mergitur

1.Oponeo obserwuję, na razie zmagania z przejściem przez opór 28/29 zł. Trzeba poczekać.
2.Vistula dobrana do 3% portfela
fluctuat nec mergitur

1.Złożyłem dziś, przed otwarciem sesji, kilka zleceń kupna.
- LVC, chciałem zwiększyć, ale dałem za niską cenę, nie weszło blackeye ale 2% portfela już mam , a dziś ładny wyskok o 10 %
- zwiększyłem Dino do 5% portfela , podstawa to fundamenty, technicznie wybijanie kolejnych szczytów,
- zwiększyłem do 3%, z założeniem wsparcia na 150 zł Kruka (który to już raz Think
2. Wczoraj ładny wzrost na CLN, trzeba dobierać, ale na razie opór do sforsowania
3.Na SCP pociąg odjechał, szkoda , że bez mnie angry3
4.Ciekawie wygląda Vistula, zobaczę jak się dziś zamknie, ale chyba trzeba dobierać.
fluctuat nec mergitur

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 31 sierpnia 2019 17:01:56
Liczba wpisów: 874
[0,26% wszystkich postów / 0,35 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,570 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d