pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Yaroman

Yaroman

Ostatnie 10 wpisów
Proszę o zakup Kęt. Powód - konieczność wybrania spółki „ na szybko”. Kęty to solidny, uczciwie komunikujący się z rynkiem biznes. Trend wzrostowy, kurs nad średnią 200 sesyjną. Wybór na trudne czasy, na przeczekanie
fluctuat nec mergitur

Ja poproszę o zamknięcie PKO BP, cień podażowy, korekta wzrostowa rachityczna, bez szansy na kontynuację.
fluctuat nec mergitur

Ja poproszę o zakup PKO BP. Pod odbicie, czysta spekulacja. Papier (jak cały rynek) ekstremalnie wyprzedany, dzisiaj świeca z cieniem popytowym. Dodatkowo mówi się o dużej dywidendzie co może stymulować popyt i zmniejszać skłonność do sprzedawania.
fluctuat nec mergitur

Proszę o sprzedaż CDProject. Wygląda na to że i ten walor wszedł w bessęblackeye
fluctuat nec mergitur

Post Scruptum
Zamykając Kronikę, nie spodziewałem się co czeka zaraz za progiem. Budowałem kolejne pozycje, zakładając wzrosty na MiSiach, miałem też trochę z NC. a tu krach. Na szczęście jestem szybki w cięciu strat i 25.02 zamknąłem wszystkie pozycje akcyjne. Nie mam już też obligacji Kruka. Strata w portfelu 5% całości, wróciłem do stanu z przed kilku miesięcy. Portfel wypełniony gotówką, czekam na zakończenie bessy, uklepanie dołków. Pewnie będzie okazja do tanich zakupów, ale chyba nie szybko Think
fluctuat nec mergitur

Utrata zapału i systematyczności i deficyt wolnego czasu Think
Ale było warto, polecam wszystkim, szczególnie początkującym 3some
fluctuat nec mergitur

Witam
Równo 6 lat od rozpoczęcia zamykam Kronikę. Portfel jest rzeczywisty i nadal będzie prowadzony , ale już niejawnie. Naturalnie pozostaję w gronie forumowiczów Stockwatch. Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy tu zaglądali wave
fluctuat nec mergitur

Podsumowanie roku 2019
Relatywnie nie było źle. Wynik portfela to +6,5%, w czasie gdy na WIG -0,78%. Hossa kolejny rok omijała nasz rynek (np. na BUX +16% angry3 Portfel w tym roku był pasywny, z małym zaangażowaniem w akcje (20 - 35%), mało transakcji. Trochę zmieniło się to w tym miesiącu. Obecnie zaangażowanie to 50% obligacje/ 50% akcje. Liczę na odbicie i zmniejszenie dystansu do innych rynków. Nie prezentuję składu portfela i nie podaję wyników jednostkowych, portfel akcyjny świeżo utworzony, za wcześnie na podsumowania. Jak to u mnie mocno zdywersyfikowany.
fluctuat nec mergitur

Uzasadnienie CD Project

Fundamentalnie:
- cieszący się zainteresowaniem inwestorów sektor gamingowy
- zbliżająca się premiera Cyberpunka i związane z tym utrzymywanie zainteresowania spółką
- stała monetyzacja marki Wiedzmin i szansa na ogłoszenie planów nowej produkcji z uniwersum Wiedzmina (Wiedzmin4?)

Technicznie
- od 10 lat trend wzrostowy
- niedawne wybicie nowego szczytu,
- utrzymujący się wysoko wskaźnik akumulacja/dystrybucja
fluctuat nec mergitur

Poproszę o zapisanie w konkursie 2020r. Poproszę o zakup CD Project.
fluctuat nec mergitur

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 30 marca 2020 07:40:53
Liczba wpisów: 894
[0,26% wszystkich postów / 0,34 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,704 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d