Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Aus Bres

Aus Bres

Ostatnie 10 wpisów
A wykazałeś minimum rzetelności i obiektywizmu, żeby sprawdzić daty tych sprzedaży, czy już góry wszystko wiesz po co i w jakim celu się odbyło?

krewa napisał(a):
Członek RN sprzedał pod koniec ubiegłego tygodnia 24.252 akcji spółki.
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
Komentarz jest zbędny.

1. Członek RN kupił akcje spółki
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...
Komentarz (Krewy) jest zbędny

2. Osoba blisko związana z członkiem RN kupiła akcje spółki
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
Komentarz (Krewy) jest zbędny

Formacja w interwale dziennym budowana przez ponad rok. Teraz potrzebujemy potwierdzenia czyli kilku sesji bez powrotu, a potem wychodzi, że wybicie jest prawdziwym sygnałem... Co myślicie?

kliknij, aby powiększyć

Prognoza wyników finansowych MBF Group S.A. na 2018 rok

- Przychody ze sprzedaży: 5.200.000 zł
- Zysk netto: 2.900.000 zł

Monetyzacja umów, Vabun na giełdzie, wykorzystanie kasy z emisji serii H - tak wyliczyli.

Cały Komunikat

Wybicie z krótkoterminowego oporu?

kliknij, aby powiększyć

Silne sygnały na wskaźnikach:

kliknij, aby powiększyć

Spółka wylezie w końcu z czeluści NCAP<5MPLN? Zrobiło się głośno (Vabun idzie na NC). Pójdzie za tym jakiś konkretny pieniądz? Nawet na Pudlu coś napisali :) ;)

krewa napisał(a):
Spojrzałem czym jest Vabun SA. Spółka założona w 2015, w której niepodzielne rządy sprawuje R. Majdan.
Czym się zajmuje spółka? "Produkuje" perfumy. Cudzysłów jest jak najbardziej na miejscu, bo w rzeczywistości produkcja wygląda w następujący sposób:
(............)
Tego typu produkt mógłby sprzedawać się w sektach, zwanych dla niepoznaki MLM, ale nie w drogeriach. Ach, zapomniałem o placówkach Poczty Polskiej. Cóż, Vabun nie będzie pionierem - na półkach PP kurzą się już perfumy innego polskiego Diora.

Najbardziej rozbawiła mnie zachęta do współpracy w zakresie eksportu - bo niby z czym do ludzi?

Dla mnie osobiście spółka może sprzedawać najgorszej jakości papier toaletowy do podcierania tego i owego, ale jak będzie na tym zarabiała, to i ja na tym pośrednio zarobię :) Nie za bardzo rozumiem o co kaman, poza tym, że akurat ten rodzaj biznesu jest dosyć drobny, bo rządzą na nim wielcy gracze.

Jeśli chodzi o osoby związane ze spółką, no to sorry, ale tutaj sprawa jest jasna. Można nie być czyimś fanem, można być wręcz anty_fanem Radzia albo innej Teresy, ale niezależnie ile "śmiesznych żartów" się napisze o kimś, to ten ktoś regularnie zagląda do nas co tydzień z okładek paru gazet i internetu.

W takim interesie o to chodzi. Mam podejrzenie, że wyroby jednak mogą się sprzedawać nieco lepiej jeśli będzie je reklamował pan R.Majdan od tych reklamowanych przez pana Krewa ;-) Z całym szacunkiem, ale rozpoznawalność jest "nieco" większa ;)

Może właśnie dlatego produkt wszedł parę miesięcy temu do Hebe, czyli zrobili deal z Jeronimo Martins. Jak będzie jeszcze kolejny duży gracz, to nie dlatego, że kupiec miał kaprys, tylko dlatego, że towar się rotuje. Bo inaczej kupiec by taki chłam wypie...lił.

A że może nam to nie pasować, to jakie ideały dzisiaj lubi młodzież i starsze Panie, to co mi do tego. Ze strony fejsbukowej Vabuna dowiaduje się, że było do tej pory jakieś 40 recenzji i większość jest pozytywna, tak jak i komentarze. No chyba, że wszystko kupione (oprócz forum Stockwatcha of koz love4 ).

O gustach się nie dyskutuje. Dlatego jak wejdą dodatkowo w papier toaletowy i zaczną kosić kasę - nie mam nic przeciwko :)

Pixel (Blue Ocean Media), to jedno, ale to co w portfelu od dawna to drugie. Kiedy debiut VABUNa? Pora wycenić MBF GROUP SA w końcu rzetelnymi pieniążkami. Czuję, że wycena powinna być 2-3x wyższa jeśli uwzględnić rynkową wartość VABUNka. Jeden tydzień i seria pozytywnych recenzji produktów ze spółki portfelowej. A rynek nie jest łatwy.

Recenzja 1 | Recenzja 2 | Recenzja 3 | Recenzja 4

Sporo się dzieje... Trzeba jeszcze tylko dziewczyny zachwycone perfumami zachęcić do inwestowania. Albo chłopaków/mężów tychże pań love4

A tak na poważnie... Wydaje się, że kolejna fala wzrostowa po tym spadku spowodowanym wprowadzeniem akcji serii E powinna nastąpić po jakimś solidnym infie. W końcu są jakieś negocjacje - Poczta Polska, Rossmann. Duży deal jakby został przypieczętowany byłoby to cuś pięknego :)

Na ile to zdrowy rozsądek drobnych, a na ile zdrowy rozsądek tych grubszych (część transzy była skierowana do instytucjonalnych), to już tajemnica zarządzających Erne/Arrinera. Na pewno troszeczkę się pewnie sparzyli. Po wizycie w MR na pewno ostrzyli sobie zęby na lepszy odzew i zapełnienie konta w zamian za akcje...

StolicaKrajuWarszawa napisał(a):
Forman napisał(a):
Ważne, że powoli pnie się w górę plus rozwój ograniczny nowe firmy i Vabun debiut
Zastanawia mnie kiedy zejdą z fixów

Raz w górę, raz w dół. Przebicie 1,8-2,0 dałoby sygnał, że już raczej niżej nie wrócimy. A tak generalnie bujanko od 1,00 do 1,50.

Już nie bujanko między 1,0-1,5. Zaczynamy walkę na średnioterminowym oporze. Z punktu widzenia analizy technicznej wybicie się powyżej kanału 1,8-2,0 dałoby nam dobre wsparcie w krótszym terminie. Potem zapowiadają się pozytywne infa ze spółki (Vabun, poczta, biedronka) - więc byłaby szansa na wsparcie nie tylko w średnim ale i długim terminie.

Na marginesie: AT to jedno, AF to drugie, a realia NC to trzecie. Pray

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 18 lipca 2018 08:28:29
Liczba wpisów: 102
[0,03% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,329 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d