pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

wiktorwiktor

wiktorwiktor

Ostatnie 10 wpisów
Witam użytkowników tego forum,

Nie wiem, czy to odpowiedni dział, ale jestem ciekaw waszych opinii o Equimaxxie. Amerykańska firma zrealizowała nie jedno odwrotne przejęcia z małych spółek, które zmieniły branże na medyczne lub technologiczne np. Perma. Nie mam wyrobionego zdania o nich, ale jeśli Amerykanie planują wchodzić na polską giełdę w ten sposób, muszą to robić w jednym celu - zysk. W tym tygodniu podpisali kolejną umowę z Magnifico. Spółka z małym kursem, ale kolejny krok, aby mogli wejść na nasz rynek.

Co myślicie o sposobie ich działania, zrealizowanych odwrotnych przejęciach itp?

Prolog przyspiesza publikację raportu kwartalnego! Nowa data: jutro, tj. 24 października, czyli blisko miesiąc szybciej, niż planowano.

gielda.onet.pl/korekta-raportu...

Ponadto wybrano biegłego rewidenta do badania sprawozdania finansowego za rok 2014.

Zarząd PRO-LOG S.A. z siedzibą w Pruszkowie (zwana dalej: "Emitentem", "Spółką") przekazuje informację, że zgodnie ze Statutem Spółki podmiot uprawniony, tj. Rada Nadzorcza Emitenta w dniu 10 października 2014 roku podjęła uchwałę w sprawie wyboru biegłego rewidenta do badania sprawozdania finansowego Spółki za rok 2014.

gielda.onet.pl/wybor-bieglego-...

Hej, Panowie. Cholernie dawno mnie nie było w Polsce i na tym forum. Coś nowego w Prologu przez ten czas się wydarzyło? Widzę kurs na poziomie 7 złotych. Czy to promocja? Są jakieś przesłanki płynące ze spółki, że będzie lepiej?

Bonzai napisał(a):
Czy my mamy aż tyle pytań aby prosić aż samego reprezentanta spółki?

Ja chciałbym dowiedzieć się czegoś o usłudze publicznego składu podatkowego. Z jakim zainteresowaniem spotkała się ta usługa w oczach potencjalnych klientów oraz jaki jest dotychczasowy bilans wprowadzenia tej usługi na rynek. Bo w to, że w długiej perspektywie spółka zarobi na tej usłudze wciąż nie przestaję wątpić. Ale z ciekawości chciałbym dowiedzieć się, jak ta sytuacja się rozwija.

GRAF78 napisał(a):
nie trzeba zrywać umowy żeby zaszkodzić Spółce, wystarczy znaczna podwyżka czynszu która pochłonie zysk Prologa

Zgoda, istnieje zawsze takie ryzyko, ale po pierwsze umowy nie są zawierane na rok, dwa, tylko na kilkanaście, więc nie można tak po prostu podnieść czynszu. To nie jest wynajem kawalerki. Wszystkie zmiany wysokości czynszu na pewno są bardzo konkretnie spisane.

Poza tym Prolog miał tyle zysku, że zjeść go wyższym kosztem wynajmu byłoby bardzo trudno :)

Bonzai, wiesz jak wysokie są kary umowne za zerwanie tego typu umów? Na jak długi okres są zawierane. Już pomijam brak sensu ze strony wynajmującego zrywania umów, czyli pozbawienia siebie stałego dochodu.

Walne zgromadzenie zatwierdziło wcześniejsze uchwały Zarządu w kwestii wypłaty oraz wysokości dywidendy , ustalając jednocześnie 27 maja dniem ustalenia listy akcjonariuszy uprawnionych do otrzymania dywidendy.

gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/com...

Gdyby ktoś tak jak ja zastanawiał się co z nowym serwisem Langloo.com to dziś dostał od spółki odpowiedź: pracujemy!

"Zarząd Langloo.com S.A. (dalej Emitent) przekazuje informację o dacie uruchomienia nowego serwisu langloo.com.

24 kwietnia 2014 nastąpi testowe uruchomienie serwisu dla wszystkich użytkowników. Do 10 maja 2014 wszyscy użytkownicy otrzymają bezpłatny dostęp do całej zawartości serwisu (kursów, korepetycji, materiałów pomocniczych do nauki). Po tym okresie dostęp do części zawierającej kursy e-learningowe będzie płatny. Po uruchomieniu serwisu do nauki langloo.com Emitent planuje udostępnić również nową (spójną z koncepcją nowego www.langloo.com) stronę relacji inwestorskich.

Opóźnienie uruchomienia serwisu spowodowane jest koniecznością zapewnienia prawidłowego działania serwisu i platformy e-learningowej wraz z kursami na wszystkich przeglądarkach oraz koniecznością zaimplementowania pełnego kontentu zapewniającego ponad 4000 godzin nauki. Obecnie trwają ostatnie prace testowe."

źródło: newconnect.pl/?page=1045&p...

Langloo na fali! Ledwie wczoraj informowałem w tym wątku o dofinansowaniu projektu jakie załatwiło sobie Langloo, a dziś pojawiła się kolejna bardzo dobra informacja ze spółki: zakończono I etap prac dla spółki Gromar, co owocuje pojawieniem się na koncie bankowym Langloo kwoty blisko 400.000 złotych.

newconnect.pl/?page=1045&p...

"Zarząd PRO-LOG S.A. ("Spółka") niniejszym informuje o zwołaniu na dzień 05 maja 2014 roku Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, które rozpocznie się o godzinie 14.00 w lokalu Kancelarii Notarialnej Maciej Biwejnis & Paweł Orłowski Kancelaria Notarialna s.c. przy ul. Chłodnej 15 w Warszawie."

newconnect.pl/?page=1045&p...

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 15 marca 2017 10:04:10
Liczba wpisów: 34
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,404 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,22% +26 443,67 zł 46 443,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d