pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tmsglc

tmsglc

Ostatnie 10 wpisów
A to przepraszam :-) Teraz zauważyłem, że to z 22.10...
Fejsowy profil Bloomberg'a pokazał dzisiaj z rana tę grafikę, i uważam, że to bardzo interesujące że CDR został wyróżniony nawet w grupie tych 50-ciu (trafił na "zajawkę").

Widzieli?

kliknij, aby powiększyć

"50 companies to watch in 2020" wg Bloomberg'a. Wśród nich CD Projekt!

Tutaj będzie się działo, bo otoczenie jest bardzo niekorzystne (spadek cen, presja związków na płace, wybory, potrzeby inwestycyjne). Osobiście ciekawi mnie sytuacja z Prairie, bo uważam, że nie czy tylko kiedy nastąpi informacja o przejęciu ich polskich projektów.

Dołączam się do prośby o aktualizację analizy technicznej. Dziękuję.

Co sie tutaj dzieje zupelnie nie rozumiem. Czyzby zmiany w zarzadze byly powodem az takiego zdolowania kursu? Raport jest sensowny i nie sadzilem ze bedzie powodem takiej reakcji na walorze...

Czyżby obawy o niepowodzenie potencjalnego dealu z JSW?

Zgadza się. Myślę, że jeżeli odwołają Ozona to ten potencjalny "deal" z Prairie upadnie.

Koleś rzeczywiście chyba czuł się jak młody bóg i do końca próbował zaklinać rzeczywistość... Rysuje się obraz lekkiego psychopaty. Wilk z Wall Street to to nie jest, ale biorąc pod uwagę aparycję, Pączek z Książęcej?

Kąkolewski idzie w zaparte - przy kradzieży jak złapią cię za rękę mów, że to nie twoja ręka. Liar

Jeżeli nawet złożą wniosek o sanację przed ogłoszeniem raportów, to sąd i tak może zwlekać z rozpatrzeniem i jej ogłoszeniem (pomimo ustawowych terminów)... casus Almy tak dla przypomnienia.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 2 grudnia 2019 13:38:27
Liczba wpisów: 167
[0,05% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,426 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d