Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Vegetta

Vegetta

Ostatnie 10 wpisów
Zacytowałem istotne dwa zdania z podsumowania walnego, które jawnie pokazują wejście ELQ na giełdę :)

A nie było potencjału? Swego czasu głośno było o IPO. Potencjał niewykorzystany, akcje staniały. Szansa dla nowego gracza na giełdzie

Na NewConnect zadebiutował nowy gracz. Mowa o EL-Q, który wszedł na giełdę poprzez dotychczasowe IPO (MSI). Dotychczas firma zajmowała się rozwiązaniami elektroenergetycznymi. Jestem ciekaw jak wykorzystają dotychczasowy potencjał IPO, który, jak wiemy, nie został wykorzystany.

Cytat:
1.Spółka działa pod firmą: ELQ Spólka Akcyjna
2. Spółka może używać skrótu ELQ S.A, a także wyróżniającego ją znaku graficznego (logo).

Cytat:
http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=98689&ncc_index=ISA&id_tr=1

W tym tygodniu zakończyła się subksrypcja akcji serii H, której cena emisyjna wyniosła 4.25zł. Dobry wynik biorąc pod uwagę cenę nominalną - 1zł. A realizacji dalszych planów na razie wiemy mało. Po podpisanej umowie z Fabryką Zysków, spółka nastawia się albo na kolejną umowę, albo na uzyskanie licencji KNF, o którą się starają. Ile czasu mogą zająć ubiegania się o nią?

Spółka w dniu wczorajszym podała kolejną porcję pozytywnych wyników następnych testów patentu Tc-99m. Z nigo możemy pozyskać sporo informacji odnośnie sprawdzalności patentu w praktyce min. efektywności, braku zagrożenia dla zdrowia i środowiska. Widać, że prace dobiegają już końca

www.bankier.pl/wiadomosc/Perma...

Pewnie dlatego dokonali zmiany nazwy. Mimo że projekt zapowiada się interesująco to każdy od razu widzi, że to "WDM". Może dzięki zmianie nazwy zażegnają tą opinię jeśli działalność będzie dla nich korzystna

Właśnie widzę, więc już jest wszystko ok :) Teraz wystarczy zaczekać aż dokończą stronę i zobaczymy co tam ciekawego jeszcze znajdziemy

Jeśli strona jest w budowie bo widać, że strona została dopiero nie dawno postawiona to spokojnie można daćim czasu na uzupełnienie jej treściami.

Nazwa oficjalnie jest zmieniona i spółka notowana jest pod nazwą Everest, chyba nie śledziłeś uważnie komunikatów ;)

Cytat:
http://finanse.wp.pl/kat,1040359,title,Akcje-WDM-Capital-beda-notowane-pod-nazwa-Everest-od-wtorku,wid,17262145,wiadomosc.html

W wyniku odwrotnego przejęcia w które z WDM Capital SA mamy teraz Everesta jest więcej zmian poza samą nazwą co widać w informacjach na ich stronie. Swoją drogą, nikogo nie naganiam na spółkę tylko informuję o niej co myślę, że jest to normalne skoro nie było wcześniej takiego tematu ;) Polecam jeszcze adminą na zmianę tematu od od dzisiejszego dnia spółka oficjalnie jest notowana jako Everest

Chyba mówimy o dwóch innych rzeczach ;) Dotychczas mieliśmy WDM Capital SA, które w ostatnim czasie miało mało aktywność i stąd wyszły mniejsze wyniki finansowe za 2014 niż za 2013. Parę dni temu nastąpiła zmiana z WDM Capital SA na Everest gdzie mamy potwierdzenie w zamieszczonym przeze mnie komunikacie. Na stronie widać, że Everest ma trochę rozszerzoną działalność niż pod wcześniejsza nazwą. O to rozszerzenie mi chodziło :)

Naturalne jest to iż rozszerzenie działalności :)

Nastąpiła zmiana nazwy spółki

Cytat:
http://finanse.wp.pl/kat,1037219,title,WDM-CAPITAL-SA-Rejestracja-w-KRS-zmian-Statutu-Spolki-w-tym-zmiany-nazwy-oraz-siedziby-Emite-,wid,17246034,wiadomosc.html

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 18 października 2016 12:43:44
Liczba wpisów: 35
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,344 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d