pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ninia

ninia

Ostatnie 10 wpisów
Proszę stowarzyszenie OSOG o wskazanie (rekomendację) kancelarii z którą warto dochodzić swoich utraconych środków od Skarbu Państwa. Czy jest lub będzie pozew OSOG do którego będzie można dołączyć. Czy może już grupa jest zamknięta, pozew złożony i takiej możliwości nie ma i nie będzie.
Myślę że jest to bardzo ważna informacja dla wielu obligatariuszy aby wskazać tok postępowania, podmiot do którego warto dołączyć.
Wielu z nas nie przystępuje do innych grup tylko czeka na to co wskaże OSOG.
Proszę o informację gdyż ta pozwoli nam podjąć dalsze działania.

Mheavydrumm napisał(a):
Proszę o kontakt osoby, które kupiły obligacje Getback na rynku Catalyst. Treść raportu NIK daje silne podstawy do wystąpienia z pozwem zbiorowym przeciwko Skarbowi Państwa i jego niewydolnym instytucjom.


Czy tylko kupione na Catalyst czy wszystkie z emisji publicznej tj.kupione na Catalyst i na rynku pierwotnym ?

Czyli co, jak masz 100 000 zł w obligacjach GBK to dostaniesz 400 zł.
Ja "odzyskaną" kasę zainwestuję w 0,7 i napiję się ze "szczęścia".

Ostateczna wartość transakcji z Kruk na rynku Rumuńskim zamknęła się kwotą 37,4 mln zł.
Kwotę w wysokości 10 mln zł stanowiącą nadwyżkę ponad kwotę pierwotnie zakładanych wpływów dla emitenta z tej transakcji, emitent planuje, po prawomocnym zatwierdzeniu układu, przeznaczyć na przyspieszone spłaty rat układowych – podał GetBack w komunikacie bieżącym.

To jakieś 0,4% wartości niezabezpieczonych.

GBK to postaw czerwonego sukna, za które ciągną banki,zabezpieczeni, obligatariusze, akcjonariusze i kto żyw naokoło. A ja z Abraisem powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi mi Ra..... tyle zostać w ręku, aby na kołdrę wystarczyło; dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy.

CBA zatrzymało pięć osób w związku z nieprawidłowościami w GetBack

businessinsider.com.pl/wiadomo...

kokospl napisał(a):
Jakby sie dalo rozliczac straty z inwestycji z dochodow poza inwestycyjnych to by stworzylo gigantyczna luke do roznego rodzaju przekretow - to jest nierealne


Dlatego dotyczyło by to tylko piramid finansowych

Jesteśmy podzieleni na różne frakcje. Trudno nam zebrać znaczącą grupę na proteście. Tutaj wszystkie grupy mogłyby zadziałać razem (inicjatywa nie szkodzi żadnej z nich), moglibyśmy zabrać naprawdę dużo podpisów (obligatariusz + rodziny+ znajomi), a grupa 200 obligatariuszy składająca nowelizacje z tysiącami podpisów poparcia w sejmie była by dostrzeżona przez media i robiłaby wrażenie dużej (tych samych 200 osób na proteście to lipa).
Żeby nie było, że każdy podatnik rozlicza sobie straty to nowelizacja, mogłaby ona obejmować tylko piramidy finansowe. Ktoś ważny (np. KNF) określałby jaka afera to piramida.

Z wygenerowanej straty podatkowej przy obecnych przepisach skorzysta tylko garstka z nas. W większości nie jesteśmy inwestorami a i część z tych co są po aferze GBK zrezygnuje. Dlatego abyśmy rozliczyli stratę konieczna jest możliwość rozliczenia jej z innymi źródłami np. pracą, działalnością gospodarczą. Aktualnie takiej możliwości nie ma, konieczna byłaby nowelizacja przepisów podatkowych. Oglądając komisję finansów publicznych i widząc jak politycy chcą nam pomóc, być może wystarczy obywatelski projekt zmiany ustawy i sprawa będzie załatwiona.
Jak nie teraz (przed jesiennymi wyborami) to kiedy? A jeżeli się nie uda to przynajmniej będziemy wiedzieli ile warte są ich obietnice i słowa o wsparciu i empatii. Dlatego proszę aby zarząd nowo powstałego stowarzyszenie rozważyło możliwość takich działań.

wniosek wysłany, mam nadzieje że nie za późno (niestety wcześniej nie mogłem)

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 27 lutego 2015
Ostatnia wizyta: 10 marca 2020 11:58:08
Liczba wpisów: 60
[0,02% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,571 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +131,81% +26 362,62 zł 46 362,62 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d