Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ninia

ninia

Ostatnie 10 wpisów
GBK to postaw czerwonego sukna, za które ciągną banki,zabezpieczeni, obligatariusze, akcjonariusze i kto żyw naokoło. A ja z Abraisem powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi mi Ra..... tyle zostać w ręku, aby na kołdrę wystarczyło; dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy.

CBA zatrzymało pięć osób w związku z nieprawidłowościami w GetBack

businessinsider.com.pl/wiadomo...

kokospl napisał(a):
Jakby sie dalo rozliczac straty z inwestycji z dochodow poza inwestycyjnych to by stworzylo gigantyczna luke do roznego rodzaju przekretow - to jest nierealne


Dlatego dotyczyło by to tylko piramid finansowych

Jesteśmy podzieleni na różne frakcje. Trudno nam zebrać znaczącą grupę na proteście. Tutaj wszystkie grupy mogłyby zadziałać razem (inicjatywa nie szkodzi żadnej z nich), moglibyśmy zabrać naprawdę dużo podpisów (obligatariusz + rodziny+ znajomi), a grupa 200 obligatariuszy składająca nowelizacje z tysiącami podpisów poparcia w sejmie była by dostrzeżona przez media i robiłaby wrażenie dużej (tych samych 200 osób na proteście to lipa).
Żeby nie było, że każdy podatnik rozlicza sobie straty to nowelizacja, mogłaby ona obejmować tylko piramidy finansowe. Ktoś ważny (np. KNF) określałby jaka afera to piramida.

Z wygenerowanej straty podatkowej przy obecnych przepisach skorzysta tylko garstka z nas. W większości nie jesteśmy inwestorami a i część z tych co są po aferze GBK zrezygnuje. Dlatego abyśmy rozliczyli stratę konieczna jest możliwość rozliczenia jej z innymi źródłami np. pracą, działalnością gospodarczą. Aktualnie takiej możliwości nie ma, konieczna byłaby nowelizacja przepisów podatkowych. Oglądając komisję finansów publicznych i widząc jak politycy chcą nam pomóc, być może wystarczy obywatelski projekt zmiany ustawy i sprawa będzie załatwiona.
Jak nie teraz (przed jesiennymi wyborami) to kiedy? A jeżeli się nie uda to przynajmniej będziemy wiedzieli ile warte są ich obietnice i słowa o wsparciu i empatii. Dlatego proszę aby zarząd nowo powstałego stowarzyszenie rozważyło możliwość takich działań.

wniosek wysłany, mam nadzieje że nie za późno (niestety wcześniej nie mogłem)

Wkrótce pierwsze akty oskarżenia

businessinsider.com.pl/wiadomo...

Czy sprzedaż obligacji na umowę cywilnoprawną można ująć w rozliczeniu rocznym i czy wygenerowana strata nie jest kwestionowana przez us. Czy od umowy cywilnoprawnej należy zapłacić PCC.

Gratulacje bukos4

Może jakaś informacja o Stowarzyszeniu OSOG

Jerzy Świrski, przedstawiciel funduszu Abris Capital Partners, zrezygnował z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 27 lutego 2015
Ostatnia wizyta: 5 sierpnia 2019 14:49:00
Liczba wpisów: 56
[0,02% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,622 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d