Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pikupiku

pikupiku

Ostatnie 10 wpisów
Do ekipy 11 bit z początkiem maja dołączył kolejny brodacz - Peter Gelencser, który ostatnio pracował jako Level Design Coordinator przy Cyberpunk 2077, a wcześniej m.in.
WatchDogs 2, Far Cry 5 i Wiedźmin 3.

Tu jego profil na Linkedin: www.linkedin.com/in/peter-gele...

Na YouTube jest sporo wywiadów z nim dot. Wiedźmina 3 i Cyberpunka.

Robi się coraz ciekawiej:)

Moonlighter na piątym miejscu w rankingu tygodniowym japońskiego e-sklepu Switcha: gonintendo.com/stories/332484-... - najwyżej wśród niejapońskich producentów. thumbright

Po sesji 15 czerwca witamy się z mWIG40hello1

Cytat:
W indeksach mWIG40 oraz mWIG40TR będą miały miejsce następujące zmiany:

- nowa spółka: 11BIT;
- spółka opuszczająca indeks: URSUS.

www.gpw.pl/komunikaty-i-uchwal...

Sprawdziłem właśnie pozycje w rankingu Steama w poszczególnych krajach i oto zajmowane obecnie miejsca:

Niemcy - 2
Francja - 1
UK - 1
US - 1
Rosja - 5
Hong Kong - 6 (ciekawostka - Agony dopiero na 30-tym)
Korea Południa - 1
Japonia - 1
Tajwan - 2
Singapur - 2

Niestety żaden znany mi VPN nie pozwala połączyć się z Chinami, żeby sprawdzić jak tam radzi sobie Moonlighter, a Hong Kong najprawdopodobniej klasyfikowany jest na Steamie osobno.

Mnie w szczególności cieszy wysoka pozycja w krajach azjatyckich, bo pokazuje jak dużym zainteresowaniem może się tam cieszyć dystrybucja na Tencencie, wersja na Switcha, a w dalszej przyszłości - wersja mobilna. Sprawdzę jeszcze jutro po południu, bo teraz Azja śpi, więc dane mogą być nieco zaburzone.

Tutaj świeży artykuł pokazujący ogromny potencjał sprzedażowy drzemiący w Switchu: gadgets.ndtv.com/games/news/wu...

Cytat:
Fully Illustrated, the creator Wulverblade took to Twitter to present how big the difference is between the game's sales on the Nintendo Switch versus other platforms such as PS4, Xbox One, and Steam. Along with it was a graph that indicated that the Nintendo Switch's Wulverblade sales have surpassed all three consoles combined

kliknij, aby powiększyć

8.5 od PlayStation Universe:

Cytat:
There’s nothing quite like Moonlighter on PS4 right now. A deeply entertaining, long-lasting and handsomely constructed dungeon crawler with charm to spare that also boasts an equally well crafted shop keeping mechanic, folks looking for a wonderfuly fresh take on the dungeon crawling formula would do well to ring Moonlighter’s bell and enter its premises of considerable delights.

www.psu.com/reviews/moonlighte...

Obejrzałem jeszcze raz ostatnią konferencję i spisałem wszystkie nowości produktowe, które mogą nas czekać w 2018. Te niezapowiedziane przez spółkę wprost, ale wysoce prawdopodobne oznaczyłem znakiem zapytania. Będzie się działo!

1) This War of Mine

- 2nd story
- 3rd story
- niespodzianka

2) Beat Cop

- niespodzianka

3) Frostpunk

- roadmapa (najpóźniej do końca maja)
- wersja na konsole (?)
- bezpłatne aktualizacje (?)
- płatne DLC (?)
- sandbox mode (?)
- start dystrybucji w Chinach (?)

4) Tower 57

- wersja konsolowa
- start sprzedaży w Chinach

5) Moonlighter

- premiera 29 maja (PC/PS4/XONE), w tym sprzedaż pudełkowa
- nintendo switch (z konferencji można wywnioskować, źe również 29 maja, ale wątpię)

6) Children of Morta

- premiera 2H 2018 (PC/PS4/XONE), w tym sprzedaż pudełkowa

7) inne

- ogłoszenie nowej premiery z wydawnictwa na rok 2019 (?)

Cytat:
Najświeższy raport pochodzi z Pekao IB, w którym cena docelowa akcji spółki została ustalona na 586,1 zł.

www.pb.pl/kurs-11bit-studios-n...

Zaczynają wreszcie sensownie wyceniać:)

17 maja rozpoczyna się sprzedaż pudełek Frostpunka w Niemczech: www.eurogamer.de/articles/2018...

BOŚ udostępnił klientom nową rekomendację. Buy z ceną docelową 480 PLN, szacowaną sprzedaż Frostpunka na PC w 2018 podwyższyli z 0.96 mln sztuk do 1.5 mln.

Tylko dwie osoby z sali zadały pytania? Serio? Nic dziwnego, że mamy takie rekomendacje jak ostatnia BOŚ...

Mnie bardzo interesuje stan prac nad sprzedażą Moonlightera w Chinach. Wspomnieli na prezentacji, że jest podpisana umowa z dużym partnerem chińskim (na 99% to Tencent), ale czy to oznacza, że gra już przeszła certyfikację ichniejszego Ministerstwa Kultury i 29 maja lub niedługo potem gra zadebiutuje również w Chinach?

Ogromne podziękowania dla Bartka Brzostka za wzruszające pożegnanie i ogrom pracy, którą włożył w rozwój tej firmy. Trzymam mocno kciuki za szybkie uporanie się z prywatnymi sprawami i powrót na pokład 11 bit!

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 30 maja 2019 13:18:24
Liczba wpisów: 22
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,365 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d