pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bronex16

bronex16

Ostatnie 10 wpisów
Leszekmr napisał(a):
Z całym szacunkiem, ale czuję jakbym czytał forum bankiera...
Wszystko sprowadza się do tego, że jak C/Z CRJ spadnie do poziomu 10 to będzie to zgodne z oczekiwaniami rynkowymi, Come On d'oh!

Na grubasa widzę jedziemy. Myślę, że gaming to może C/Z = 5 haha

To niedowiarki niech sobie spojrzą na C/Z polskich spółek giełodowych, albo jak już się tak odnoszą do "świata" to proponuję sprawdzić średnią C/Z dla gamingu w USA :)

Rif napisał(a):
bronex16 napisał(a):
po pozycjonowaniu możemy stwierdzić, że kupuje głównie Europa od czasu coop'a :)
W QI pozycjonowanie zdecydowanie było lepsze podczas życia w Chinach - u nich lockdown.
U nas to się zaczęło dopiero na koniec Q1, więc właściwie cała premiera COOP'a.

Bazując tylko na obserwacjach po udostępnieniu CO-OPa, jasno wynika, że to nie Chiny generują największe przychody, bo w godzinach ich szału zakupowego gra spada znacznie w rankingach, a dopiero godziny europejskie ciągną wynik. Ponieważ nie śledziłem rankingów wcześniej, to zostałem zaskoczony "chińskim" wynikiem za egzemplarz gry z raportu wczorajszego. Jak widać kooperacja zmieniła wiele, ale jak to jest naprawdę dowiemy się dopiero w sierpniu.

W temacie konwersji na "pstryczka", to mam nadzieję, że Forever nie strzeli sobie w stopę i od początku udostępni wersję zawierającą kooperację. Widać po jego przyjęciu, że nie ma sensu wypuszczać produktu wybrakowanego, pozbawionego jego największego atutu, zwłaszcza na tak kooperacyjną zabawkę.

Szkoda, że CRJ szuka wydawcy na kolejne konsole, bo to jednak dzielenie się kasą, a że można spokojnie wydać grę samemu pokazało Beam Team od "Stanged Deep"/

na 99% GH nie będzie od początku z COOP na NS

po pozycjonowaniu możemy stwierdzić, że kupuje głównie Europa od czasu coop'a :)
W QI pozycjonowanie zdecydowanie było lepsze podczas życia w Chinach - u nich lockdown.
U nas to się zaczęło dopiero na koniec Q1, więc właściwie cała premiera COOP'a.

Dla mnie poziom 25 PLN to jakaś abstrakcja. Liczę średnio na min. 40 PLN

piękne wyniki CLC.

Jestem pewien, że już niedługo jakaś część torcika zacznie trafiać do GTS :)

czyli rozumiem, że zakładamy C/Z = 1 ?

GLIWICE wygrane - 5.5 mln w konsorcjum na 12 miesięcy.

Zapraszamy do podpisania umowy:

platformazakupowa.pl/transakcj...

ładnie, ładnie, pewnie mała, ale na 6 miechów

chris_martin napisał(a):
ustawa daje możliwość przyjęcia oferty:

"Stwierdzić jednakże należy, iż kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie musi być tożsama z kwotą, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W toku postępowania może okazać się bowiem, że zamawiający będzie w stanie przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę wyższą od podanej przed otwarciem ofert. W konsekwencji, gdy cena najkorzystniejszej oferty jest wyższa od kwoty jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowania zamówienia, zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę wyższą od podanej przed otwarciem ofert i udzielić zamówienia. Wówczas kwota jaką zamawiający przeznacza na udzielenie zamówienia będzie przekraczała kwotę określoną w art. 86 ust. 3 ustawy."

www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/int...

:

i będzie tak:

www.lublin112.pl/urzednicy-chc...

tak przychód netto, mniej więcej się pokrywa z zyskiem. Mniejsze umowy to ~70%
Czyli mamy podział ~ 30% duże + 70% małe

tu masz wszystko co zebrałem i o czym mi wiadomo

kliknij, aby powiększyć

https://imgur.com/a/X9SN0jr

pamiętaj, że maja w cholerę mniejszych tematów, a do tego projekty rekultywacji.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 17 czerwca 2020 16:33:09
Liczba wpisów: 35
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,585 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +133,83% +26 766,77 zł 46 766,77 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d