pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

dynamics

dynamics

Ostatnie 10 wpisów
Ja to raczej jestem artystą grafikiem i designerem, ale w lutym widziałem to tak, że dzisiaj staję się inwestorem, i 3 dni ślęczałem co należy kupić. Wyszło mi Groclin, Prosper i Ambra. Ją wybrałem, bo w całym okresie życia spółki na GPW była tylko jedna świeca w górę na 19 zł, reszta czasu to tak na prawdę 8-9 (a więc wg mnie właściwa wartość) - dlatego też kupiłem ją średnio po 1,38. Gdybym kupił Groclin zarobiłbym nieco więcej, ale Ambrę znam osobiście. W sumie wszystkie spółki poszły od 200-300% w górę. To niezła analiza jak na początek. Teraz sprzedałem tyle, aby wyciągnąć co włożyłem, a że zostało dużo, to będzie taka emeryturka... Tyle od serca dla Was i pamiętajcie cena to 9 zł !!!
dynamic since 1989

Będzie dobrze - możesz to nazwać przeczuciem, ale w istocie to nie ważne. IV kwartał roku to dla nich połowa roku księgowego, bo liczą się od czerwca do czerwca ... Spokojna głowa, do WK możecie kupować.
dynamic since 1989

rośnie i rosnąć będzie gdyż wyniki rekordowo dobre będą w tym roku ... binky
dynamic since 1989

rynek wina rośnie ... zobaczcie na metody wyceny choćby w tym portalu. 6 zł to absolutne minimum, 9 optimum. Za 10 oddam wszystkie akcje ;-)
dynamic since 1989

SlawekW napisał(a):
Naprawde dobry artykul money.cnn.com/2009/05/29/marke...

Cytat:
If you sold in May and went away, you'd have missed out on more decent gains for stocks. It just goes to show that trying to time the market is a silly idea.

Klasyczny "obalacz mitów". Jeślie będzie powszechne zapotrzebowanie i nie naruszę praw autorskich, to chętnie stworzę polska wersję....

przetłumacz proszę, to pewnie moja ostatnia wola na tym portalu ... przed egzekucją WaDog-a
dynamic since 1989

witam wszystkich na tym wątku (zwolenników i tych, co na mnie krzyczą), życzę uzyskania WK na AMBRZE, a ponieważ WatchDog zaraz mnie ****** - chciałem się tylko pożegnać z Wami. Niech żyje socjalistyczny portal StockWatch, którego lubiłem ze względu na zakładki "wycena spółki", a nie lubiłem za to, że miałem "Wilekiego Brata" nad sobą, czułęm się skrępowany, spętany - i nie miałem paru innych fajnych funkcji jak w innych miejscach. Będzie mi ciężko bez Was Towarzysze, ale trudno. Tak więc Sztoby Pała Stajała i Diengi Byli. Nara.
dynamic since 1989

Ups... Czy mają jakiekolwiek szanse na wyjście z impasu ? Ja chętnie bym w tym pomógł, bo znam od 20 lat animatora spółki i jego ludzi. Kiedyś mocno handlowaliśmy komputerami, a gdy nadszedł czas mojej plajty, mocno mi pomogli i warto się teraz zrewanżować ! Niech się ktoś odezwie !
dynamic since 1989

1. Zbierzmy się do kupy, Ci co mają o tym pojęcie, Ci co stracili, Ci co czekają od 1,2 oraz Ci co są wierni fundamentom, a te są tutaj ZŁOTE !!!
2. Spółka jest pewna, jest liderem, niemiecka matka ma się dobrze, nikt nie planuje zwałki, wyniki i codzienność potwierdzają to
3. Zbierzmy z wszystkich portali, wortali i forum ludzi, co mają AMBRĘ (***adres gg skasowany-moderator***), a ja na szybko sypnę stronkę z tym gremium - każdy będzie widział każdego)
4. Ustalmy, że nie sprzedajemy, albo że sprzedajemy, albo cokolwiek ...
5. Patrzmy co będzie się działo - a będzie się działo... Znam ludzi co montują spory szmal na zakupy tego waloru (może dlatego kurs nam leci w dół, bo już zaczęli ?)
dynamic since 1989

wracając do merituuuuuum, czyli kiedy koniec bessy, INFORMUJĘ ŻE: KONIEC BESSY był w okolicach połowy lutego, obecnie idziemy w hossę, czego sobie i Państwu (i WatchDogowi) życzę, bo papieru mam tyle, że żadna d... tego nie zużyje. A kasa by się przydała. Stąd też prośba: KUPUJCIE PAŃSTWO KUPUJCIE, w szczególności AMBRĘ bo to najlepsza wisienka na torcie nowej hossy. Tak piszą ...
dynamic since 1989

lecimy do wartości księgowej Panowie, a wszystkim niedowiarkom pokażmy to

www.stockwatch.pl/gpw/ambra,wy...
dynamic since 1989

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 10 września 2009 14:17:44
Liczba wpisów: 12
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,995 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +81,21% +16 242,69 zł 36 242,69 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d