pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

trudno100

trudno100

Ostatnie 10 wpisów
A tu przecież, tak mi się wydaję, istnieje bardzo łatwa droga "wyprostowania" całej sytuacji, jeśli szefostwo ma rzeczywiście dobre intencje i chciałoby budować wiarygodność firmy.
W tym momencie prezes powinien wydać jakiś komunikat albo udzielić wywiadu i powiedzieć: tak, zrobiliśmy błąd z covidem, niepotrzebnie się rozproszyliśmy i połasiliśmy na łatwy zarobek. Teraz przerzucamy wszystkie siły na prace nad Dark Moon. Potem powinien w miarę precyzyjnie podać najważniejsze informacje co do projektu: długość rozgrywki, liczbę scenariuszy itd. Następnie zapowiedzieć DEMO gry na konkretny termin: to byłby świetny ruch zarówno od strony marketingowej (co pokazał ostatnio OML z Ghostrunnerem), jak i budujący wiarygodność firmy. Jeśli gra ma być dobra, to takie demo miałoby same zalety.
Powyższe rozumowanie wynika z tego, że dla mnie jedynym punktem zaczepienia, jedyną jaskółką w tej całej mizerii, jest tych kilkanaście sekund z trailera DM, które rzeczywiście wyglądają zachęcająco. Ale biorąc pod uwagę wszystkie pozostałe okoliczności (dotychczasowe produkty, ruch z covid, struktura akcjonariatu itd.), to dla mnie zdecydowanie za mało, żeby zaufać spółce i wejść tu z jakimś kapitałem. Droga, którą zarysowałem powyżej, mogłaby jednak zmienić moje zdanie i gdyby firma nią poszła, z chęcią bym tu zainwestował nawet przy dużo większym capie.

Czyli niewielkie obsuwy terminów, zgodnie z przypuszczeniami, stają się faktem. Ale to nie ma większego znaczenia.
Do tego, co wymienił Rif, z ważnych rzeczy będzie lada moment projekt PM.

@resor

ja też nie nadążam, ale to pewnie dlatego, że jestem amatorem, a to wywód doświadczonego inwestora dla doświadczonych inwestorów.

Zwykle wishlisty to kilkukrotność liczby w grupie społeczności. Obecnie to 132, więc zainteresowanie jest praktycznie zerowe.

Prezes Forka: "Aktualnie premiera gry [GH] jest zaplanowana na II kwartał 2020, ale ze względów wydawniczych może to ulec zmianie".

Po takim sygnale obstawiałbym raczej obsuwę.

strefainwestorow.pl/artykuly/w...

Piszę o 2018 roku, w reakcji na post wyżej, w którym zostało zasugerowane, że kapitalizacja 1,2 mld była związana z wynikami za tamten rok.

Chciałem zauważyć, że 11 bit miał w 2018 r. kapitalizację również na poziomie < 600 mln, i to po debiucie FP. Powtarzana wciąż liczba 1,2 mld jest mało miarodajna, bo to było osiągnięte na popremierowej euforii. Przyszła refleksja, a przede wszystkim wyniki, i wycena się urealniła.

Komp mam normalny, wszystkie inne filmy z dobrym dźwiękiem, ale ok, może to kwestia indywidualnego odbioru / wrażeń.

Rzuciłem okiem na trailer tej gry - dla mnie to jest jakiś krzyk rozpaczy. Takiej amatorszczyzny ze świecą szukać: jeden wielki misz masz, głos lektora kompletnie niesłyszalny, technicznie po prostu klapa. Jeśli to jest zapowiedź odrobionych lekcji z Kurska, to szykuje się kolejny powrót do szkoły.

Warto również podkreślić dobrą komunikację z rynkiem - fajnie, że podali drugi raport sprzedażowy, nie ma żadnych niedopowiedzeń, wiadomo, na czym stoimy.
Szacunki Scarryego jak dla mnie trochę zbyt optymistyczne, nie wydaje mi się, żeby przy dodawaniu kolejnych trybów dało się wykręcić zbliżone liczby do obecnych, ale póki co gra zaskakiwała wyłącznie pozytywnie, więc może będzie tak i w kolejnych razach.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 5 czerwca 2020 10:49:45
Liczba wpisów: 47
[0,01% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,340 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +106,64% +21 328,00 zł 41 328,00 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d