pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

trudno100

trudno100

Ostatnie 10 wpisów
Nie rozumiem tylko, dlaczego marketingowcy nie zadbali, aby Green Hell wisiał już na stronie Nintendo w zakładce coming soon. Subnautica, która jest zaplanowana na 2021, już tam jest.

Wiesz, w każdym gatunku znajdziesz już jakieś tytuły, ale to jednak nie jest FPS. Poza tym zainteresowanie graczy jednak na ten moment jest - i raczej wiedzą, czego się spodziewać, bo mieli demo. Ale tak jak mówiłem - wielkich pieniędzy dla OML z tego nie wróżę.

Moim zdaniem pomysł komercyjnie mieli akurat dobry - nie kombinowali z jakimś rpg, tylko dali prostą, "salonową" siekaninę, stawiając na dynamikę, tempo i zręczność. Gry to wciąż rozrywka przede wszystkim dla mas i takie rzeczy znajdują grono swoich odbiorców.
Ale gra jest krótka (ponoć 8h), tak naprawdę nie wiadomo, czy chwyci, wątpię, żeby miała długi ogon sprzedażowy, pięć podmiotów do podziału itd. I ta wycena....

Nie zmienia to faktu, że wycena jest absurdalnie wysoka i po premierze gry przyjdzie czas na surowa weryfikację.

Przecież masz na dedykowanym wątku (optymistyczną) projekcję zysków OML z ghostrunnera (17 mln per year) i spójrz teraz na kapitalizację spółki, porównaj z zyskami CRJ i jego kapitalizacją - i odpowiedź gotowa.

Rif napisał(a):

Tak w przypadku Starward, tak i i tutaj kupowanie kota w worku. Tylko tutaj o dużo tańszy.


Problem w tym, że większość, jak widać, woli koty w worku - przykładowo OML zrównuje się właśnie kapitalizacją z CRJ. Gdzie tu jakakolwiek racjonalność...

Ciekawe, jak tu się skończy ten rollercoaster na kursie. Na niekorzyść spółki działają z pewnością dwie rzeczy: 1) wishlisty w przypadku produktów ze stajni PLW są słabym prognostykiem przyszłej sprzedaży (w niektórych przypadkach to chyba nawet dodanie do wishlisty było warunkiem otrzymania darmowych kluczy starszych gier w hurtowych ilościach), 2) z przychodu OM i FH idzie do inwestora prywatnego odpowiednio 31 i 40% (tak dla przypomnienia). Ale życzę oczywiście zysków z inwestycji.

Ruszyli, plus 300% na otwarcie.

Nie no, gra w dlc wielu ludziom crashuje, co widać w dodanych na stronie gry osobnych wątkach. Dodatek, jak się wydaje, zrobiony trochę "na odwal". Poza tym nie do końca koniec przygody FP 1, bo jeszcze będą konwertować dodatki na konsole, ma chyba też w końcu wyjść wersja apple'owska, więc trochę ludzi to w firmie zaabsorbuje.

anty_teresa napisał(a):
[quote=davidrocco][quote=1ketjoW][quote]

Jeśli chodzi o gry typy Occupy Mars to potencjał jest znany, pytanie czy zostanie wykorzystany. Dwa tygodnie temu wyszła Empyrion Galactic Surival - oceny ok. 80 proc. i 21 tys. recenzji, co przy przeliczniku 50 daje sprzedaż na poziomie 1 mln kopii - respect.

Jednocześnie była przecież Surviving Mars, która miała 12 tys. komentarzy, ale.... ale nie w 2 tygodnie, tylko 2,5 roku. .


Sugerujesz, że Empyrion sprzedał się w dwa tyg. w liczbie miliona egzemplarzy? Przecież ta gra jest na steamie od 2016 roku. Teraz to wyszła z EA.

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 7 lipca 2018
Ostatnia wizyta: 1 października 2020 18:45:50
Liczba wpisów: 65
[0,02% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,555 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +134,19% +26 838,18 zł 46 838,18 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d