pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

FlyingRat

FlyingRat

Ostatnie 10 wpisów
Wczoraj na FB Green Hella pojawiła się następująca informacja
Cytat:
As we head towards the next stops on our roadmap, we thought it would be fun to highlight some of the streamers and content-creators (big and small) who have showcased Green Hell.

Zaczynamy zatem wspominać o tak wyczekiwanym trybiewave . Myślę że tydzień lub dwa i będzie dostępny dla graczy.

Z Asassins Creeda i Squada spadły promocje, w ciągu kilku godzin powinny znaleźć się za GH. 7 maja obniżkę stracą Borderlandsy i Gwiezdne Wojny, które są przed nami w 3 różnych wersjach(sama gra, wersja deluxe, kolekcja gier SW). Czyżby szykował się powrót do TOP10 po miesiącu od premiery Think king ?

No i oczywiście nie zapominajmy o bardzo wysokich kursach walut, one też znacząco wpłyną na wynik. W samym q2 mamy duże szanse na przebicie zysku 20mln netto zależnie oczywiście ile sprzedamy ostatecznie kopii. Wycena mimo duże wzrostu jest "dostateczna" jak to kiedyś powiedział prezes Kostowski przy cenie 71,6zł za akcję PLW king
Link do tego wywiadu tutaj: www.youtube.com/watch?v=faxArG...

Miło posłuchać co było nie tak dawno temu i popatrzyć na to co jest teraz... CRJ też czeka urealnienie wyceny...

Peak również na bardzo fajnym poziomie cały czas, na stałe w ciągu dnia jesteśmy przed Doomem a RDR2 które również nie mają promocji - doborowe towarzystwo thumbright. Sprzedaż zatem wygląda na podobną jak wcześniej, 120k zostało zaraportowane po 14 dniach od sprzedanych 180k w ciągu 6 dni. Jeśli nawet sprzedaż jest trochę gorsza niż te 8,5k na dzień to bezpiecznym wynikiem na pewno jest założenie 5k. Do końca kwartału jeśli GH by się tak utrzymał byłoby dodatkowe 300k(coś bardzo niechętnie spada)... A wejdzie przecież kilka patchy z czego najważniejszym będzie na pewno story mode do coopa i promocja summer sale które znaczą zwiększą sprzedaż. Dodatkowo bardzo nam blisko do obniżki prowizji Steam do 25%.

Na chwilę obecną 6 miejsce na Steamie, świetny wynik jak na równe 2 tygodnie po premierze. Szacował ktoś może liczbę kopii którą sprzedają w ciągu jednego dnia? W wywiadzie prezes powiedział że podczas doby sprzedają więcej niż sprzedawali w miesiąc, wnioskuję zatem że sprzedaż dobowa może przekraczać 10k kopii dziennie co by się przekładało na około 450 tysięcy zysku netto dziennie.

Warto dodać iż posiadamy dzisiaj peak taki jak miał Raft - ponad 18k grających w 1 momencie. Wróży to dobrze stabilizacji sprzedaży w przyszłości. Green Hell będzie longsellerem tak jak inne gry survivalowe z trybem multi.

Premiera trybu o 19 naszego czasu. Obecnie topka 3 strony, zapowiada się naprawdę dobrze, szczególnie że wszystko co zarobimy będzie już na czysto(GH został rozliczony). Gdy odpalimy promocję -25% uważam że mamy szansę na top5 king

Mamy 3 dni do premiery coopa i rekordową ilość użytkowników online na Steamie, może to wpłynąć tylko pozytywnie na ilość sprzedanych kopii. Drogie waluty są na ten moment sojusznikiem spółek z sektora gmedev. Producenci gier korzystają na kwarantannie, data na premierę idealnie złożyła się ze zwiększoną ilością zachorowań w USA. Będzie to z pewnością dobry kwartał dla Crj, pytanie tylko kiedy wyjdzie GH na Switcha.

Survivale mają bardzo płaski wykres sprzedaży, trochę jak symulatory PLW. Gra powinna się długo monetyzować, a największy boost do sprzedaży czyli coop o którego każdy pyta dopiero przed nami. Póki co czołówka na steamie jest mocna, bardzo dużo preorderów. GH obecnie znajduje się przed CoM który miał szczytowy peak 3k(jeszcze przed weekendem), gry PLW w około miesiąc z takim peakiem sprzedawały +100k sztuk. Liczę że yt trochę odpali marketing i GH do końca tygodnia utrzyma się na 1 stronie.

Premierę uważam za dobrą, w steamie teraz mocna czołówka i 15 miejsce można uznać za całkiem przyjemne. Weekend powinien dać rekordowy peak i liczę że gra utrzyma okolice obecnego miejsca na steam(top 10 to marzenie). Sądzę jednak że najlepsze dopiero przed nami, najważniejszą rzeczą jest teraz wydać dobrego coopa, moim zdaniem to będzie właśnie właściwa premiera i niesamowite wsparcie długowieczności GH. Potem dojdą jeszcze konsole. Patrząc na sytuację spółki wycena wydaje się być atrakcyjna. Do rozliczenia zostało im tyle co nic, gra zarabiała już przed wyjściem z ea, to co wpływa to czysty zysk.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 8 września 2018
Ostatnia wizyta: 31 maja 2020 14:33:33
Liczba wpisów: 11
[0,00% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,680 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,31% +25 062,65 zł 45 062,65 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d