pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Dzwiedz

Dzwiedz

Ostatnie 10 wpisów
Dowiem się w raporcie za 2 q

Mam czas żeby poczekać na konkretne informację, nie inwestuje wszystkich środków w 1 spółkę ...
jedno jest pewne że nie puszczą żadnych informacji cenotwórczych dopóki mniejszościowi nie zgodzą się na emisje nowych akcji dla zarządu , dlatego na tym WZA ma być pospolite ruszenie ze wsparciem SII tak żeby wprowadzić zmiany w uchwałach z korzyścią dla wszystkich .

Radzę prześwietlić spółkę i zobaczyć z kim podpisali umowę (my.games)
To że obie gry są w EA to już nie mam sił tłumaczyć, jak skończą je w 100% wtedy zobaczymy jak grywalne są naprawdę.

My. games gwarantuje pomoc w dokończeniu WW3 i infrastrukturę serwerową... Grę czeka totalny restart + efekt WOW po wprowadzeniu nowych animacji ...

Nie dziwie się że nie zarabiają skoro od kilku lat mają dwie poważne gry w produkcji, na to przyjdzie czas po wydaniu pełnych wersji ;)

Jeżeli ktoś liczy na szybki zarobek to na tą chwilę spółka nie jest dla niego , ale na longterm jak najrbardziej.

Co do ilości akcji które posiada zarząd... Po to zwołane jest WZA, kwestia wypracowania wspólnie porozumienia tak żeby żadna ze stron nie była pokrzywdzona.

Wypadało by już w końcu zakończyć tą całą gów..burzę z zarządem i dojść do porozumienia .
Myślę ze oni też nie maja juz za dużo czasu na przepychanki z akcjonariatem bo my.games jest gotowy na kampanię marketingową ...
Trochę wkurza fakt ze spółka z ciekawszymi projektami na gamedevie wystartuje jako ostatnia ale jak to się mówi na każdego przyjdzie pora ;)

Witam, dlaczego nikt się nie interesuje spółką skoro jest tak niedowartościowana ?
Przecież tutaj już dawno powinno być 2-3 zł

Coraz większe zainteresowanie gra i wysokie miejsce na wishlist na steam

Nie sądzę żeby któraś że stron mogła się wycofać w tym momencie, wszystkie portale branżowe trąbią o tym od wczoraj... Obie strony ogłosiły już że negocjacje zakończone sukcesem. Pozostaje tylko czekać na szczegóły umowy 💪👍

Idą na wschód i to jest wg bardzo dobry kierunek 👍 w Rosji Cod zakazany a W Chinach dostali nagrodę.
Baza graczy do zdobycia jest ogromna i na pewno
zarabia nap tym krocie 💪💪

Cierpliwość =sukces
Pozdrawiam

Witam wszystkich , jestem nowy na portalu i GPW... Rzadko się udzielałem jak do tej pory.
Moderator:
usunięto treść niezgodną z regulaminem forum

Przeżyłem już nie jeden horror na tej spółce i zastanawiam się czy ostatnie info to już nie przesada...
Jeżeli możecie coś doradzić bo napewno więcej w życiu widzieliście na giełdzie...
Osobiście wierzę w tą grę i wydaje i się że na takim etapie to by był strzał w kolano żeby wypóścić lipne info...
Chyba takim czymś może się zainteresować KNF?

Cytat:
mnie zastanawia ta gra strzelanka w któresj sie nie strzela , hym ? co to moze być z tego ma ktoś jakiś pomysłgra ktos ma opinie ???

Wg mnie gra ma duży potencjał , i zgadzam się w pełni z youtub-erem Mestre:
www.youtube.com/watch?v=ObSt5W...

Myślicie ze będzie pompowanie do premiery czy po wynikach trochę się schłodzi?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 21 października 2020 11:18:11
Liczba wpisów: 10
[0,00% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,365 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d