pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

adamura

adamura

Ostatnie 10 wpisów
Joker napisał(a):
Moderatorze wybacz off topic. Ale zastanawia mnie nagly przyrost nowych nickow na forum. Jezeli to efekt marcowych spadkow i dostrzezenia przez inwestorow-amatorow potencjalu GPW to mamy jasny sygnal, ze bedziemy testowac ponownie marcowe dolki na calej gieldzie. A jezeli to efekt Twojej pracy i banow to bede spokojniekszy. ;) Wiec jak z tym jest? :)

Moderator:
moderator jest człowiekiem o gołębim sercu i nie rozdaje banów na prawo i lewo, a więc obowiązuje scenariusz re-testu marcowych dołków

Pytanie, czy nowe nicki, to nowi inwestorzy?
A drugie pytanie, to czy ta relacja zainteresowanie nowych -> ostatnia faza ruchu wzrostowego/przewartościowanie ma zastosowanie na takich poziomach? Bo, że ma zastosowanie na wysokich poziomach to wiadomo.

Zapewne chodzi o to, czy Ci nowi wytrzymaja psychicznie jak walor spadnie o kolejne np. 30% od ich ceny kupna. Jeżeli nie, to poniosa straty.

Moderator:
usunięto treść sprzeczną z regulaminem

Hmm, skoro ma XXX mln gotówki, to CCC nie jest wszystkim co ma, natomiast jak utopi tę kasę w CCC, a ono jednak padnie, to wtedy może stracić wszystko.

To trochę pytanie, czy uśredniać w dół i ratować pozycję czy ucinać stratę?
Wydaje się, że Miłek MM powinien jednak kojarzyć. Nie zmienia to faktu, że oczywiście, jak każdy, może się pomylić. Zobaczymy.

Kwestia renegocjacji czynszów i 'cięcia kosztów siekiera' + rozwój e-commerce.

mackopl napisał(a):
Faktycznie, kogo obchodzi rentowność? Co najwyżej spółka zbankrutuje, no ale cena akcji jest "tania".

Pytanie czy Miłek chce utopić kolejne XXX mln swojej kasy, czy nie. A może wie więcej?

Vox napisał(a):
raczej buy gamedev - tu wieczna hossa trwa i u nas. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie bessy w tej branży. Im większy kryzys - tym więcej ludzie grają bo to tania rozrywka.

Polska to śmieciowe spółki i wyjątek - blue-chipy growe. Nie zdziwi mnie gdy CDPROJEKT będzie odpowiadac za 50-70% kapitalizacji wig20

Od jakiegoś czasu jest tylko game dev, game dev, każdy o tym mówi. Pytanie, ile jeszcze może rosnąć? Czy CD projekt może zwiększyć zyski 10 krotnie? Obecnie C/Z = 200.

www.codozasady.pl/nabywanie-ak...

"Inwestor, który przekroczył próg 33% poprzez nabycie akcji pośrednio (tj. w wyniku oferty publicznej, w ramach wnoszenia ich do spółki jako wkładu niepieniężnego, połączenia lub podziału spółki, w wyniku zmiany statutu spółki, wygaśnięcia uprzywilejowania akcji, zajścia zdarzenia prawnego innego niż czynność prawna lub objęcia akcji nowej emisji) ma obowiązek w ciągu 3 miesięcy ogłosić wezwanie do zapisywania się na sprzedaż lub zamianę akcji tej spółki (wezwanie przymusowe) w liczbie powodującej osiągnięcie 66% albo zbyć akcje tak, aby zejść poniżej progu 33%.

Podobnie przekroczenie progu 66% z powyższych przyczyn powoduje obowiązek ogłoszenia wezwania na wszystkie pozostałe akcje tej spółki w ciągu 3 miesięcy od dnia przekroczenia powyższego progu, chyba że w tym czasie udział w ogólnej liczbie głosów zmniejszy się do nie więcej niż 66%."

Mam pytanie.
Czy jeżeli Orlen zrobił wezwanie na 100%, ale uzyskają tylko 70% ( przekroczony próg 66%), to czy mają obowiązek ogłosić kolejne wezwanie?
Art 74 w KSH nie dał mi jednoznacznej odpowiedzi.

Teraz pozostaje kwestia rozegrania tej końcówki.
Czy będzie drugie wezwanie?
Czy uda im się skupić na rynku do 95% poniżej ceny wezwania ( w przypadku wyższej ceny, musieli by wyrównywać) i wyciśnięcie?
Czy zostawią tak, jak jest?

Chwila, ale kto powiedział, że to ostateczna cena?
Ostatnio, 7zl miało być kwotą odpowiednią i ostateczną.

Ja kojarze 3 platformy CCC - w kolejności popularności wg mnie:
- eobuwie.pl
- ccc.pl
- modivo.pl

Kupowałem buty typu Converse, NB na dwóch pierwszych.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 11 maja 2020 23:20:25
Liczba wpisów: 13
[0,00% wszystkich postów / 0,15 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,261 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,31% +25 062,65 zł 45 062,65 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d