pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

jarek1111

jarek1111

Ostatnie 10 wpisów
Dzisiejsze spotkanie z inwestorami w punktach:


prezes tez przyznal ze wynik za 2 kwartal nie byl wynikiem jednorazowym .

i jeszcze co powiedzial prezes to cyt :
„W czasie wojny powinniśmy się przygotować na pokój” - powiedział we wtorek na wideokonferencji Zyznowski, doktor filozofii. „Pracujemy nad scenariuszami dla firmy na czas, kiedy Covid-19 zostanie ostatecznie oswojony”.

a tutaj macie artykul z blomberga

www.bloomberg.com/amp/news/art...

.

Dzisiaj o 17.30 prezes Żyznowski w Biznes24 tv

nowe umowy mercatora na espi :

dla pewnego uporzadkowania tych dzisiejszych umow wklejam :

www.gpw.pl/komunikat?geru_id=3...

Zawarcie znaczących umów MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA (PLMRCTR00015)


Zarząd spółki Mercator Medical S.A. _"Emitent"_ informuje, że powziął wiadomość o zawarciu przez Mercator Medical _Thailand_ Ltd. _"MMT"_, jednostkę zależną od Emitenta, dwóch umów, których przedmiotem są dostawy rękawic produkowanych przez MMT:
1_ Umowa z Unispace Health Pty Limited z siedzibą w Sydney, Australia na dostawy rękawic za łączną cenę, w przeliczeniu na złote, ok. 168.997 tys. zł. Umowa reguluje m.in. zasady odbioru produktów, płatności, reklamacji, rozwiązywania ewentualnych sporów oraz rozwiązania umowy.
2_ Umowa z Unispace Health Limited z siedzibą w Londynie _"Unispace UK"_ regulująca zasady odbioru produktów, płatności, reklamacji, rozwiązywania ewentualnych sporów oraz rozwiązania umowy w odniesieniu do części dostaw, o których Emitent informował w raportach bieżących nr 25/2020 z dnia 7 czerwca 2020 r. oraz 27/2020 z dnia 15 czerwca 2020 r. Łączna wartość wszystkich umów zawartych przez MMT z Unispace UK uległa przy tym obniżeniu do kwoty, w przeliczeniu na złote, ok. 159.301 tys. zł.
Dostawy objęte tymi umowami realizowane będą do stycznia 2021 r.
Jednocześnie Zarząd Emitenta informuje, że zgodnie z powziętymi informacjami łączna wartość umów dostawy rękawic zawartych przez MMT z Unispace of North America _który również jest podmiotem powiązanym z Unispace UK_ wyniosła, w przeliczeniu na złote, ok. 3.014 tys. zł.
Wartość powyższych umów przekracza 10% wartości skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży Emitenta za okres czterech ostatnich kwartałów obrotowych. Warunki, na jakich zostały zawarte te umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla umów tego typu.
www.gpw.pl/komunikat?geru_id=3...

Zawarcie i zmiana znaczących umów MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA (PLMRCTR00015)

Zarząd spółki Mercator Medical S.A. _"Emitent"_, w nawiązaniu do raportów bieżących nr 6/2020 z dnia 28 lutego 2020 r. oraz 13/2020 z dnia 3 kwietnia 2020 r. dotyczących umów zawartych przez Mercator Medical _Thailand_ Ltd. _"MMT"_, jednostkę zależną od Emitenta, z Ammex Corp. z siedzibą w Kent, Waszyngton, USA _"Ammex"_, informuje, że:
1_ łączna wartość umów zawartych przez MMT z Ammex objętych raportami nr 6/2020 i 13/2020 uległa zwiększeniu o ok. 44.421 tys. zł, co wynika w szczególności z podwyższenia cen jednostkowych realizacji niektórych dostaw oraz z wycofania oraz zawieszenia części zamówień;
2_ łączna wartość nowych umów dostawy rękawic zawartych przez MMT z Ammex po dniu 3 kwietnia 2020 r., tj. po przekazaniu raportu bieżącego nr 13/2020 wyniosła, w przeliczeniu na złote, 58.202 tys. zł,
w związku z czym łączna wartość nowych umów oraz zwiększenia wartości wcześniej zawartych umów przekroczyła 10% wartości skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży Emitenta za okres czterech ostatnich kwartałów obrotowych. Umowy są zawierane na warunkach nie odbiegających od warunków powszechnie stosowanych dla umów tego typu.


osobiscie czekalem juz jakis czas na kolejna umowe z Ammex-em i wreszcie ja podali :)

jest dobrze a nawet lepiej .teraz kolejny krok ze strony zarzadu mercatora to ewentualna rozbudowa zakladu w celu zwiekszenia mocy produkcyjnych 8)

Koronawirus sprzyja ekspansji Mercatora

cyt
- Pandemię zauważyliśmy w naszych systemach na początku lutego jako zwielokrotnienie zamówień. Wszyscy producenci tzw. sprzętu PPE (Personal Protection Equipment – środki ochrony osobistej) są znaczącymi beneficjentami tej sytuacji. Im większa firma, tym jest większym beneficjentem – powiedział Wiesław Żyznowski w trakcie sesji „Międzynarodowy handel, eksport, ekspansja” w ramach EEC Online.

www.wnp.pl/finanse/koronawirus...

tutaj link do congresu online :

www.facebook.com/EECKatowice/v...

skupili okolo 36 proc zakladanego skupu po cenie 54zl. czy bedzie kolejne zaproszenie to trudno zakladac a jesli tak to po wyzszej cenie . moga natomiast skupowac akcje z rynku i maja na to rok czasu .pozdr


.

zwiekszenie umow z Unispace Health Limited z siedzibą w Londynie :
www.bankier.pl/wiadomosc/MERCA...

cyt :
W nawiązaniu do informacji przekazanej w raporcie bieżącym nr 25/2020, Zarząd spółki Mercator Medical S.A. („Emitent”) informuje, że powziął wiadomość, że Mercator Medical (Thailand) Ltd. („MMT”), jednostka zależna od Emitenta, zawarła z Unispace Health Limited z siedzibą w Londynie kolejne kontrakty na dostawę rękawic w łącznej wartości, w przeliczeniu na złote, 86.056 tys. zł, tj. przenoszącej 10% wartości skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży Emitenta za okres czterech ostatnich kwartałów obrotowych. Umowy są zawierane na warunkach powszechnie stosowanych dla umów tego typu.

czyli 7 czerwca bylo 83,7 mln a teraz jest 86 mln

zmiana ceny skupu cyt:

Zarząd spółki Mercator Medical S.A. z siedzibą w Krakowie _"Emitent"_, w ślad za raportem bieżącym nr 23/2020 z dnia 3 czerwca 2020 r. w przedmiocie ogłoszenia Zaproszenia do składania ofert sprzedaży akcji Mercator Medical S.A. _"Zaproszenie"_ informuje o zmianie ceny zakupu z 50,00 zł na 54,00 zł za jedna akcję oraz o wydłużeniu terminu na składanie ofert sprzedaży akcji do dnia 15 czerwca 2020 r. do godz. 17:00.

biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

podali podpisanie nowej umowy :

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

cyt
Zarząd spółki Mercator Medical S.A. ( Emitent ) informuje, że powziął wiadomość, że łączna wartość umów zawartych przez Mercator Medical (Thailand) Ltd. ( MMT ), jednostkę zależną od Emitenta, z Unispace Health Limited z siedzibą w Londynie wyniosła, w przeliczeniu na złote, 83.714 tys. zł, tj. przekroczyła 10% wartości skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży Emitenta za okres czterech ostatnich kwartałów obrotowych. Przedmiotem tych umów są dostawy rękawic. Umowy są zawierane na warunkach powszechnie stosowanych dla umów tego typu.

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 28 czerwca 2009
Ostatnia wizyta: 31 lipca 2020 23:19:09
Liczba wpisów: 87
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,268 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +150,39% +30 077,07 zł 50 077,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d