pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mlody79

mlody79

Ostatnie 10 wpisów
Patrząc po samym NC, połowa spółek nie generuje zysku. ECC aktualnie generuje zyski, jeszcze przed premierą flagowego produktu. C/Z jest na dość wysokim poziomie >100, ale to nadal jest mniej niż nasz flagowe balony tj. CDR . Tak tak, wiem Cyberpunk, inna liga itd..

Nawet jeżeli Drift nie będzie milionowym hitem to i tak wpłynie na znaczne zwiększenie przychodu, a tym samym zysku.
Potencjał na sprzedaż jest duży, chociażby przez cross-selling milionowej bazy użytkowników CMS. Dzięki temu nie będą potrzebne takie nakłady na UA, jakie potrzebują takie spółki jak Boombit.

Wycena na ten moment (bez Driftu) jest niższa niż niektórych spółek z sektora.
Trochę przesadzona ta panika.

Nie oczekujcie od tej gry nowej Forzy. Ta gra ma innego odbiorcę. Bilans łapek pod filmem wskazuje, że jednak nie jest tak tragicznie.

Pozdrawiam

Dziwne, że przywołujesz stary komunikat. Komunikaty o zmianie zaangażowania również były już dawno. Także, nie wiesz kto pozbywa się akcji.
Technicznie nie jest źle, jak na razie obronione zostało zniesienie fibonacciego (61,8%).
Mimo sporego wolumenu kurs od jakiegoś czasu się trzyma.

Witam,
akcjonariat tej spółki od dłuższego czasu jest dość nerwowy i ktoś skrzętnie to wykorzystuje...
Wygląda to trochę tak jakby ktoś pomagał tym spadkom, zapewne po to by się obkupić taniej.

Tylko czy później taka opinia o spółce nie przeszkodzi w potencjalnych wzrostach...
Pozdrawiam

majama napisał(a):
Przyznam że straciłem cierpliwość i juz nie jestem akcjonariuszem, niech to pokaże że zmieniło trend to sie znowu może skuszę. Moja wiara upadła razem z kursem. Fundamentalnie to ciekawa inwestycja, ale może czegos nie wiemy, za to wiedza ci co wyprzedają.

No to się zamieniliśmy, ja zaryzykowałem...
a czy czegoś nie wiemy to wyjdzie w praniu :)
pozdrawiam

Witajcie,
spółeczka drugi raz mieli się w okolicach 3zł, nieźle przeceniona, C/WK bardzo ładny, a z tą branżą chyba nie jest w sumie tak fatalnie ?

warto dokupić czy pojawiły się jakieś nowe znaki zapytania ?

Witajcie,

a dla mnie dzisiejszy dzień był niezłą szkołą... w podejmowaniu decyzji, niestety egzamin nie zaliczony.

Średnia zakupu 2,51 (~5% portfela)

Czytałem dzisiaj forum jak TEX był w okolicach 4,10... i troszkę mi się wydało niewiarygodne, że jakaś tam kobieta z sądu podała Wam taką informację...
Druga sprawa, wierzyłem w ten układ...

Kolejną nauczką było to że dzisiejszy dzień był pierwszym kiedy to na texie nie ustawiłem SL (rano nie miałem dostępu i jakoś tak wyszło...), co gorsza nie ustawiłem go po przeczytaniu Waszych informacji...

cóż, raczej będzie strata, ale cenna lekcja to była..

Pozdrawiam

obrót zamiera, papier już się chyba oczyścił

Witam,
proponuje przyjrzeć się kolejnej spółeczce z NC.
Jest to agencja PR - jedna z największych w Polsce.

Teoretycznie ostatnio napływają z niej nie najlepsze informacje, m.in. zmniejszenie zaangażowania przez dwóch znacznych akcjonariuszy.
C/WK również mógłby być niższy. (4,94)
C/Z - 12.50
FF - oficjalnie duży...

Ale jest jedno poważne ale....na plus...

Przy tak ogromnym sypaniu jak na kapitalizację ktoś to wszystko odbiera......
Kurs w miarę się trzyma, a wymiany miały miejsce przy ustalonych wcześniej poziomach...
Niestety do tej pory ujawnili się tylko sypiący papierem w tym Capital Partners SA.

Nie jest to rekomendacja, tylko zwrócenie uwagi na spółkę i prośba o opinie.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 25 października 2019 20:51:22
Liczba wpisów: 13
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,487 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d