pixelg
Bzymbzymk czyli jak zostaniecie ogołoceni w nadciągającym kryzysie - blogbook - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Bzymbzymk czyli jak zostaniecie ogołoceni w nadciągającym kryzysie

hercules
Wpisów: 1
Wysłane: 4 czerwca 2019 15:53:02
Witam,
Jakiś czas temu byłem tutaj zarejestrowany,ale dostałem bana więc możliwe, że mało kto mnie pamięta.
Moderator:
już zakładam nowego bana, miło było Cię widzieć

Prowadzę bloga dostępnego pod tym adresem

Moderator:
link usunięto

Można powiedzieć, że od 2008 roku a nawet i przed doskonale przewiduje jakie są i będą zachowania na rynkach finansowych. Obecne lata prosperity były niczym innym aniżeli uśpieniem czujności inwestorów i osób prowadzących firmy, tak jak w latach 2007-08 walilem polskich biznesmenów na opcjach i kredytach frankowych tak w nadchodzących zamierzam ponownie ogołocić ich z wygenerowanych zysków. Zajmuje się doradztwem inwestycyjnym jestem więc na bieżąco z Januszami polskiego i europejskiego biznesu. Wiecie drodzy, że dziś z powodu regulacji MIFID2,RODO,BRRD europa zostanie całkowicie wykopana z biznesu przynajmniej jeżeli chodzi o branże finansową, nie wiadomo co się stanie z Londynem ale nawet Szwajcaria w mojej ocenie będzie spalona. Najciekawsze jest jednak wprowadzone RODO, mówi ono o tym, że nie można już legalnie wysłać oferty klientowi na emaila. Jest jeszcze wiele innych ograniczeń, które branże finansową zepchną tam gdzie dziś jest energetyka ale to jeszcze pikuś. Najzabawniejsza jest sama wiedza o finansach europejskiego biznesu. Ci ludzie nie posiadają nawet podstawowej wiedzy z zakresu finansów. Kiedy sprzedaje klientowi doradztwo inwestycyjne, mówię o możliwych zagrożeniach mam wrażenie jakbym rozmawiał z upośledzonym dzieckiem. Szybkość wywołania danych zjawisk rynkowych jest znacznie szybsza niż było to kilka lat temu cała ta cyfryzacja i fintechy spowodują, że w trakcie kryzysu szybkość zmian będzie trudna do opanowania przez nawet doświadczonych finansistów a co dopieo januszy, którzy nie posiadają absolutnie zadnej wiedzy i nie są nawet zainteresowani do poszerzania jej. Geopolityka to tylko mały pstryczek w nos przy problemach, które da się wygenerować z łatwością. Można by wiele pisać generalnie kluczem jest cognitive science i pranie ludzkiego mózgu. Większość rzeczy, które będą wprowadzane podczas kryzysu dostępne na moim blogu zachęcam więc do czytania,

Pozdrawiam
Bzymbzymk
Edytowany: 4 czerwca 2019 17:30

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość