pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

piotr21_1911

piotr21_1911

Ostatnie 10 wpisów
145,52

mam pytanie czy aby dostać dywidende to dzisiaj musiałem posiadać akcje i jutro je moge już sprzedac, czy jutro musze posiadać akcje i dopiero w piątek moge je sprzedac?

Cytat:
W ciągu miesiąca zapadnie decyzja co do sposobu sprzedaży 13 proc. papierów paliwowej grupy Lotos. Tegoroczne wpływy z prywatyzacji mają wynieść 25 – 30 mld zł
W sprzedaży akcji KGHM mogą pomóc wysokie ceny miedzi

jeśli będą sprzedawane tak jak KGHM to kurs może tak samo polecieć w dół

mam pytanie- czy było podawana jakaś informacja dokładnie jakie fundusze objęły te akcje za 5o mln zł ( jakiś miesiąc temu to było i cała masa szumu wokół tego) bo nie wiem czy przegapiłem czy po prostu do teraz się to jeszcze nie wyjaśniło.I jeszcze jedno pytanie, jak często spółka powinna aktualizować skład akcjonariatu - czy to ma miejsce od razu po przekroczeniu progu 5% czy np odbywa się to w jakimś stałym terminie

było jakies info ostatnio ze dzis tak duzo spada?

było jakieś złe info, bo sie zastanawiam skad taki duzy spadek wczoraj????

czy wczorajszy spadek był reakcją na informacje ze 10 lipca zostanie wprowadzonych do obrotu kilka milionów akcji na okaziciela?
podali info o prawie 2 razy wiekszych perspektywicznych zasobach ropy niż do tej pory przypuszczali i o chinskich spółkach które chca z nimi wspólpracowac, żeby podciągnąc kurs w góre i opchnąc po lepszych cenach te kilka milionów akcji które zostaną dopuszczone do obrotu, nie znam sie za bardzo ale pachnie to szulerstwem troche?????

Mógłby mi ktoś podać jakieś informacje na temat skupu akcji własnych który prowadzi IDM. Chodzi mi np. ile akcji już skupili, ile maja zamiar skupić, do kiedy ma trwać skup, ile mają na to kasy i skąd ta kasa pochodzi, ile mieli kasy na stworzenie banku i ile już z tego wydali na ta nieudana próbę stworzenia go? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat, i za ewentualne linki do tych informacji.
Z góry dzięki
Pozdrawiam

ja sprzedałem kilka tyg temu jak zaczal rosnac po 0,27 (kupowałem srednio po 0,22) teraz troche sie zastanawiam czy nie kupic jeszcze raz ale chyba poczekam to moze jeszcze spadnie. Jesli znowu kupie to raczej na krótko tzn do kolejnych spekulacyjnych wzrostów ale tak ogólnie to co do spółki to mam zle przeczucia- za duzo tych akcji co chwila drukuja

wie ktos o której moga byc wyniki?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 26 listopada 2012 21:24:29
Liczba wpisów: 31
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,240 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d