pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Lucass

Lucass

Ostatnie 10 wpisów
Le Rom rozwiń swoją wypowiedź: przewidujesz że przestaną wypłacać dywidendę?

Przeglądałem i nie znalazłem.

Teresa napisał(a):
Aktualizacja danych finansowych spółek:
MIRBUD
MEGARON
KOPEX
SNIEZKA
ELEKTROTI
Tak na szybko zauważyłem, że w profilu Sniezki zysk netto z 12 miesiecy wzrosl o 10%, podczas gdy w rzeczywistości spadł on z 4,2%

Ja mam pytanie ze strony formalnej: Czy udało się komuś uzyskać stawkę podatku od dywidendy u źródła w wysokości 5%? Jeśli tak, to ile zapłacił za wystawione dokumenty?

Z tytułu ostatniego komunikatu ESPI dowiadujemy się, że osoba zarządzająca nabyła akcje spółki. Z treści komunikatu wynika, że jednak sprzedała akcje. Taka drobna różnica.

Moim zdaniem KDPW jest bardziej wiarygodnym źródłem niż czeskie forum dyskusyjne ;)

W Czechach podatek od dywidendy wynosi teraz 35% - źródło. Istnieje (istniała) możliwość zapłacenia podatku po preferencyjnej stopie 5% - źródło.
Teraz ręka do góry, czyje biuro maklerskie poinformowało klientów o tym wcześniej, bo na pewno nie Alior.

Proszę o następny wpis na blogu! :)

Powyższy post jest mojego autorstwa.

Przykładem takiej spółki jest Snieżka. Nie mam dostępu do archiwów transakcji dziennych żeby wskazać konkretną datę.

Przecież takie coś na (banana?) GPW jest na porządku dziennym. Można znaleźć wiele takich spółek, gdzie w czasie sesji handluje się setkami tysięcy akcji po kursie X, a na koniec sesji jest jedna transakcja z jedną akcją (no, może kilkoma) po kursie = X + kilka%

Jestem oczarowany od pierwszego akapitu. Błagam o więcej.

Wg mnie polski trójpak energetyczny ma tutaj znikome znaczenie, a niski kurs CEZ'u jest pochodną ryzyka tego, że rosjanie mogą wygrać przetarg na budowę nowego bloku jądrowego.

Nie tylko CEZ spada, cała energetyka dołuje: wykres.

Wartość księgowa to nie wszystko, rynek dyskontuje przyszłe zyski.

Proponuję na stronie "Obserwowane spółki" w kolumnie "Obserwujesz od kursu" dać userom możliwość ręcznego wpisania wartości. Wpisując tutaj średnią cenę zakupu będzie można łatwo sprawdzić swój wynik na danym papierze.

Pozdrawiam

Mako, poczytaj tutaj: www.ingsecurities.pl/e-learnin...

Scarry, ja widzę znaczną część postów opierającą się na AT WIG'a. Ale luz, EOT i no offence z mojej strony :)salute

serpico śmiejesz się ze mnie, a sam w pocie czoła analizujesz dołki, górki, opory, daxy..

Pozdrawiam

Wg mnie nie ma co się zastanawiać czy WIG przebije X punktów, czy nie przebije. Wszystko zależy od USA. Spójrzcie na ten wykres 5 letni:

kliknij, aby powiększyć

Porównanie WIG, WIG20, NASDAQ i S&p500 jest jasne. Jak Ameryka tak i GPW. Zatem bardziej przydatna będzie analiza sytuacji w USA.

Tfu, z NWZ z 10 sierpnia 2011 (nie można edytować postów).

W raporcie z wczorajszego NZW brakuje informacji o uchwałach 8,9 i 10.

Pozwolę sobie zacytować Watchdoga:
Cytat:
c. w krótkim terminie kursy są nieprzewidywalne - naukowcy twierdzą, że ruchy są całkowicie przypadkowe - nie zgadzam się z tym, ale widzę bezradność wszelkich metod naukowych - warto zgłębiać psychologię, bo kurs mówi o tym, co robią ludzie, a robią to, co czują (nie co myślą! - to różnica)

W tak krótkim horyzoncie czasowym daruj sobie AF, zajmij się AT.
Pozdrawiam

147,00

Mam pytanie do akcjonariuszy CEZ z dłuższym stażem - czy nie ma żadnych problemów z wypłatą dywidendy na polskie rachunki?

Pozdrawiam

61,00

Kurkuma, zadajesz trywialne pytania. Zacznij może od edukacji, choćby tutaj: http://wag.gpw.com.pl/index.htm

43,2

Myślę że na otwarciu cena trochę wzrośnie, ale w kolejnych kilku dniach spadnie poniżej ceny emisyjnej.

Sołowow zamiast na dywidendy, woli przeznaczyć pieniądze na zakup akcji innych firm które posiada, bądź na sponsoring siebie (swojego teamu) w rajdach samochodowych.

Wiem że Mennica SA bije monety, ale o tym że drukuje pieniądze nie wiedziałem Eh?

Banknoty nie wiem gdzie, ale monety bije Mennica SA.

Myślę, że jest to istotna informacja dla tej spółki: ministerstwo finansów szykuje operację "zero gotówki": wyborcza.biz/biznes/1,100896,8...

Mam pytanie do Watchdoga ad. wskaźnika C/Z. Dla aktualnej ceny 131.20 Notoria podaje wartość C/Z 9,00 a tutaj mamy ten wskaźnik równy 10,88.

Pozdrawiam

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 14 sierpnia 2020 12:22:44
Liczba wpisów: 34
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,407 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,80% +30 960,94 zł 50 960,94 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d