Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

piotro1995

piotro1995

Ostatnie 10 wpisów
Przed najazdem do zwrotnicy - omówienie sprawozdania finansowego GK Newag SA po 3 kw. 2017 r.

[Treść ukryta]

Portfel: Zakup Forte

Na dzisiejszej sesji dokonaliśmy zakupu akcji Forte po 54,40 zł.

Ten tydzień był bardzo udany dla rynku akcji. Także w naszym portfelu odnotowaliśmy korzystną - choć nie tak spektakularną jak cały rynek - zmianę.
Rainbow Tours +1,49%

W poniedziałek do portfela weszły akcje Rainbow Tours, a na najbliższych sesjach zakupimy akcje producenta mebli Forte.

Witam, zgłaszam swojego bloga :
zarabiaj-na-gieldzie.blogspot....

Ja, przygodę z giełdą rozpocząłem ok. 3 lata temu. Na początku szczególnie zacząłem zwracać uwagę na właśnie analizę techniczną, ale nie mogłem zdecydować się na technikę, którą miałbym stosować w moich inwestycjach. Wreszcie całkiem przypadkowo wpadłem na artykuł odnośnie średnich kroczących. Przeczytałem z uwagą wypowiedź pewnego analityka, a dodatkowo jeszcze chciałem zobaczyć co o tej technice myślą inni, znacznie bardziej doświadczeni ode mnie. Spotkałem się z różnymi wypowiedziami, zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi. Postanowiłem więc zacząć inwestować tą techniką. Ja stosuję kombinację średnich EMA 15, EMA 30 i EMA 45 wspomagając się średnią MACD.

Witam,
chciałbym abyście podzielili się Waszymi wnioskami z inwestycjami opartymi na średnich kroczących.

kiedy zostanie uruchomiona wersja pelna i co w niej bedzie dodatkowo?

Łapiecie sie na to co oferuje Pekaes? Dla mnie to korzystne, potrzebuje gotowki, a strategia jest bez zarzucenia, tylko czy oferta jest wystarczajaca aby kazdy mogl z niej skorzystac. Jednak trudno mi sie rozstawac z ta spolka: ciekawe dane, wyniki coraz lepsze i spolka pokazuje power, ze chce rosnac:)

Miejmy nadzieje ze Pekaes pokaze na co go stac. Srednie kroczace podnosza sie, 45 idzie ku gorze razem z 30:)

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 15 lutego 2018 22:23:13
Liczba wpisów: 16
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,429 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d