pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kamien

kamien

Ostatnie 10 wpisów
nie wiem czy dobrze sobie myślę ale .... z rekomendacji zarządu do wypłaty dywidendy w wysokości 21 gr. na akcje wynika że zysk za 2011 r. powinien kształtować się na poziomie ok 1 226 mln zł :) czyli jakieś 40 % więcej w stosunku do 2010 r. , ciekawe jak to wpłynie na kurs akcji ale sądząc po nastrojach nie spodziewam się jakiś wodotrysków/

tak z ciekawości ... czy jest jeszcze ktoś na tej spółce ? bo chyba zmierza do otchłani czarnej dziury. Może ktoś ma racjonalne wytłumaczenie dla tych wahań :( Dywidendę podnieśli i to się chyba komuś nie spodobało.

..no tak pomimo dobrych wyników , bardzo dobrych perspektyw opisanych w raporcie za I kw. brak zainteresowania robi swoje... ale pewnie po stoczeniu się w odpowiednio głęboki dołek znowu wystrzeli jak z procy bo spekuła lubi takie spółki :).. pomijając fakt iż przy takim obrocie sesyjnym niewielka ilość gotówki może nieźle namieszać.

No wygląda na to że Drozapol znowu pnie się do góry.. pod wyniki za I kw. Obserwując mały wolumen i delikatne wspinanie można przypuszczać że nie jest to wzrost spekulacyjny jaki był ostatnio przed wynikami za IV kw 2010 r. No nic pożyjemy zobaczymy czy skończy się to jak zwykle czy może tym razem będzie inaczej :)

No i mamy dobre info... :)

Kino Polska TV, Eska TV, ATM Grupa i Stavka to nadawcy, którzy wygrali konkurs na programy telewizyjne na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej - poinformowała we wtorek Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

link: forsal.pl/artykuly/508370,konk...

opór przebity.. spółka została w końcu zauważona, już niedługo wyniki ..no ale zobaczymy czy to przebicie nie było fałszywe potrzeba potwierdzenia w wolumenie.

Takiego spadku kursu to normalnie w życiu bym się nie spodziewał tym bardziej że nie ma żadnych informacji leżących u podstaw takiego obsunięcia. Jedyne wytłumaczenie patrząc na niski wolumen to takie, że niektórzy po prostu nie wytrzymali i sprzedali ze stratą. Czyli zapanował mroczny pesymizm i panika na spółce - wniosek z tego taki że obecnie jest najlepszy czas na zakupy.

..przeglądnąłem chyba większość inf na temat BMAG i tak się zastanawiam czy jest coś co siało by cień na tą spółkę. Prosiłbym o wypowiedź kogoś kto bardziej pesymistycznie patrzy na takie spółki bo jakość ciężko mi coś znaleźć co by mogło jej zagrozić.. i to mnie przeraża bo zazwyczaj takie zaślepienie źle się kończy.

..moim zdaniem za małe zainteresowanie jest tą spółką ...i dlatego taka kicha..trudno

no właśnie i to mnie zastanawia.. pierwszy rok na plusie strata w IV kwartale nie taka wielka w porównaniu z IV w 2009... I kw 2011 r. zapowiada się całkiem obiecująco. Wygląda to na małą panikę. Myślę, że dzisiaj okaże się czy się ludziska opamiętali. Ale wywołanie zejścia poniżej 2,30 kusi więc pewnie nastąpi co potem to zależy od tego co ma kase.. :)

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 27 sierpnia 2013 07:15:47
Liczba wpisów: 51
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,301 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +129,70% +25 939,75 zł 45 939,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d