pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kamien

kamien

Ostatnie 10 wpisów
nie wiem czy dobrze sobie myślę ale .... z rekomendacji zarządu do wypłaty dywidendy w wysokości 21 gr. na akcje wynika że zysk za 2011 r. powinien kształtować się na poziomie ok 1 226 mln zł :) czyli jakieś 40 % więcej w stosunku do 2010 r. , ciekawe jak to wpłynie na kurs akcji ale sądząc po nastrojach nie spodziewam się jakiś wodotrysków/

tak z ciekawości ... czy jest jeszcze ktoś na tej spółce ? bo chyba zmierza do otchłani czarnej dziury. Może ktoś ma racjonalne wytłumaczenie dla tych wahań :( Dywidendę podnieśli i to się chyba komuś nie spodobało.

..no tak pomimo dobrych wyników , bardzo dobrych perspektyw opisanych w raporcie za I kw. brak zainteresowania robi swoje... ale pewnie po stoczeniu się w odpowiednio głęboki dołek znowu wystrzeli jak z procy bo spekuła lubi takie spółki :).. pomijając fakt iż przy takim obrocie sesyjnym niewielka ilość gotówki może nieźle namieszać.

No wygląda na to że Drozapol znowu pnie się do góry.. pod wyniki za I kw. Obserwując mały wolumen i delikatne wspinanie można przypuszczać że nie jest to wzrost spekulacyjny jaki był ostatnio przed wynikami za IV kw 2010 r. No nic pożyjemy zobaczymy czy skończy się to jak zwykle czy może tym razem będzie inaczej :)

No i mamy dobre info... :)

Kino Polska TV, Eska TV, ATM Grupa i Stavka to nadawcy, którzy wygrali konkurs na programy telewizyjne na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej - poinformowała we wtorek Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

link: forsal.pl/artykuly/508370,konk...

opór przebity.. spółka została w końcu zauważona, już niedługo wyniki ..no ale zobaczymy czy to przebicie nie było fałszywe potrzeba potwierdzenia w wolumenie.

Takiego spadku kursu to normalnie w życiu bym się nie spodziewał tym bardziej że nie ma żadnych informacji leżących u podstaw takiego obsunięcia. Jedyne wytłumaczenie patrząc na niski wolumen to takie, że niektórzy po prostu nie wytrzymali i sprzedali ze stratą. Czyli zapanował mroczny pesymizm i panika na spółce - wniosek z tego taki że obecnie jest najlepszy czas na zakupy.

..przeglądnąłem chyba większość inf na temat BMAG i tak się zastanawiam czy jest coś co siało by cień na tą spółkę. Prosiłbym o wypowiedź kogoś kto bardziej pesymistycznie patrzy na takie spółki bo jakość ciężko mi coś znaleźć co by mogło jej zagrozić.. i to mnie przeraża bo zazwyczaj takie zaślepienie źle się kończy.

..moim zdaniem za małe zainteresowanie jest tą spółką ...i dlatego taka kicha..trudno

no właśnie i to mnie zastanawia.. pierwszy rok na plusie strata w IV kwartale nie taka wielka w porównaniu z IV w 2009... I kw 2011 r. zapowiada się całkiem obiecująco. Wygląda to na małą panikę. Myślę, że dzisiaj okaże się czy się ludziska opamiętali. Ale wywołanie zejścia poniżej 2,30 kusi więc pewnie nastąpi co potem to zależy od tego co ma kase.. :)

jest raport na stronie Drozapolu w IV kwartale 0,5 mln straty , w porównaniu z IV kw 2009 (9,8 mln straty) wypadł całkiem nieźle... no ale pod kreską wiec pewnie koniec wzrostów na drozdku.... Oczywiście za cały 2010 r. jest zysk także będzie pewnie dywidenda o ile to nie były tylko obiecanki.

no i super końcówka jak zwykle... pojedynek dwóch gigantów PKC albo jeden z dużym poczuciem humoru parę milionów akcji a co tam w końcu się ma kasę.... Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwość że kurs jest sterowany ??? a maklerzy to naprawdę muszą mieć jaja z tytanu.

No i powołali nowy Zarząd, ciekawe czy to będzie mieć jakiś wpływ na kurs spółki. Ale to co się dzieje ostatnio z kursem to dziwna sprawa, czasem mam wrażenie że przez dzień zostawiony jest samopas a a jego finalna wartość "ustalana" jest na koniec dnia. Ot takie moje przemyślenia..:P

Czyli Boryszew dalej w grze z nie tak marnymi szansami... Chyba zaważą tutaj znajomości. Pożyjemy zobaczymy

... mnie ciekawi jak to info odbierze akcjonariat. Po dzisiejszej sesji pewnie się okaże.

no dobra ale po kursie widać że albo ktoś duży wyłazi bo wie coś albo spekulacja przed dobrym infem... Teraz pytanie czy jak Boryszew odpadnie to tak naprawdę będzie złe info czy dobre ?

no właśnie co myślicie o zachowaniu się kursu PZU ?

odbiło... tylko pytanie gdzie się zatrzyma ? :)

to co dzisiaj IDM nie zakupił pakieciku 270 000 akcji ? na to wygląda.

No dobra czyli to info jest już w cenie w Tauronie czy dopiero czeka nas jazda.. bo już wprost widać że Skarb Państwa wycenia akcje Tauronu na 10 zł a jest po 6,45 !

jak kurs się zachowuje przy braku skupu ze strony IDMu, bo wypada że 30 dni przed wynikami muszą zawiesić skup a to już w Piątek (o ile się nie mylę)

Co myślicie o dzisiejszym zachowaniu kursu? Wyglądało jakby ktoś duży wychodził z akcji.. Wszędzie zielono a tutaj taka fatalna końcówka a myślałem że IDM zielony jak WIG20 zielony a tutaj niespodzianka.. boje się pomyśleć co będzie jak na Wigu zaczną realizować zyski.. confused3

no i co powiecie o dzisiejszym mini wystrzale, czyżby pod rzekomą decyzję KNF ?

Coś przycichło o tym IDMie,niby skupuje niby czekamy na decyzje KNF, wig zielony a tu spadki. No i o co w tym wszystkim chodzi ?, już sam nie wiem :(

wy tutaj o klinach i nie klinach... przecież wiadomo że rynek czeka na decyzje KNF.. jak nie będzie to się powolutku będzie obsuwać, bez inf będzie marazm.

Czy ktoś może mi powiedzieć, a może to jest gdzieś zapisane, czym będzie się zajmować
KNF 04.10.2010 r.

może już wiedzą jaka będzie decyzja KNF..

noo.. co ja widzę tak jakby się kształtowała literak W ..hmmm nie wiem co to z punktu AT oznacza może jakiś znawca się wypowie ?

Czy ktoś może wie ile akcji zostało im do uzyskania 9,99 % w ramach skupu akcji własnych. Jakoś nie mogę się doliczyć , wychodzi mi że już skupili lekko ponad 10 % :(

a jak to przełożyć na IDMSA ?

niesły pakiet poszedł na 3,25 poziom został obroniony, tylko nie wiem czy to oznaczać będzie odbicie czy kolejny atak... a akcji w końcówce po 3,25 nieźle się przewaliło. Jak to interpretować ?

Czyli z tego wniosek że na obecnych poziomach lepiej nie wchodzić .. pewnie wszystko wyjaśni się po 1 października..

nie rozumiem tych zagrywek pakietowych na PKOBP, to jest taka zabawa między funduszami ? i to ustawianie po 100 akcji na sprzedaży co 1 gr. .. Może ktoś zna się na tych zagrywkach i potrafiłby wytłumaczyć o co biega...

Kurcze ewidentnie widać ze ktoś chce kurs zdołować za wszelką cenę, czyżby nie chciał dopuścić do objęcia warrantów przez ABC Data? ale to kurs musiałby zejść poniżej 1,8 zł. Nic z tego nie kumam ...może ktoś bardziej obeznany wyjaśni sytuacje.

no nieźle pozamiatało... aczkolwiek nie takie duże obroty.. A jak to wygląda z punktu AT ? gdzie będzie opór 2,8 2,5 ? może to ktoś przeanalizował hmm ?

No to się podziało... ciekawe jak daleko poleci.. i to przed konferencją.. czyżby ktoś znał scenariusz czy po prostu postanowił postraszyć.. hmm.

zbynio81 napisał(a):
Podobnie to widze i dodam, że mając akcje CITY było dokładnie tak samo przed mocnym wybiciem.

Podejrzewam, że przyszły tydzień będzie już znaczący wzrost.
Kurs na siłe jest trzymany na "smyczy", która niedługo specjalnie zostanie puszczona salute

Czy na CITY wybicie nastąpiło po takim kiszeniu po pozytywnej informacji czy tak poprostu ni z tego ni z owego..?

plynacyzrynkiem napisał(a):
co masz na mysli przez "trzyma w widelkach"? zazwyczaj kurs akcji jest "w widelkach"

a propos opisanego pogryzania to na tym by polegala strategia w horyzoncie, ale na optyku ciezko jeszcze o horyzoncie mowic (chyba, ze w skali intra)

Źle to określiłem, chodzi mi oczywiście o pewien zakres cenowy akcji w którym sobie kurs oscyluje raz w górę raz w dół.. przy czym jest blokowanym dużym zleceniem po stronie kupna i dużym zleceniem po stronie sprzedaży.. również wczoraj miała miejsce ta sama sytuacja. Pytanie która granica zostanie poluzowana ... Jakby właśnie specjalnie ktoś trzymał kurs.. ciekawe jak to się potoczy dalej.. przyszły tydzień przed konferencją będzie decydujący.

Panowie... jestem początkującym graczem na GPW staż około rok czasu... obserwuje sobie transakcje na Optimusie.. czy mi się wydaje czy ewidentnie, ktoś trzyma kurs w widełkach i skupuje.. poprzez wywalanie dużych porcji z jednej strony akcji a potem podgryzanie na kupnie.. Przeanalizowałem wykres w przeszłości i podobna sytuacja odbywała się przed ostatnimi dwoma wybiciami... ale może się mylę jak wy to straszenie widzicie ?

kurcze ... martwi mnie to że większość jest taka pewna Optimusa... że złego słowa na niego powiedzieć nie można. Zwykle przy takiej euforii i wielkim hurra optymizmie nie idzie po myśli większości. A co jeśli nastąpi odwrócenie trendu? może zyski przyszłościowe Optimusa są już zawarte w cenie... Skoro to taki pewnik to każdy inwestor powinien mieć go w portfelu żeby potem go frajerem nie nazywali..a nie ma. Porównanie Optimusa do Coca-Coli to trochę przesada.. Jeśli byłbym pewny jakiejś spółki to siedziałbym cicho i nie dzieliłbym się tak ochoczo z innymi... ot takie przemyślenia.

kurcze ... martwi mnie to że większość jest taka pewna Optimusa... że złego słowa na niego powiedzieć nie można. Zwykle przy takiej euforii i wielkim hurra optymizmie nie idzie po myśli większości. A co jeśli nastąpi odwrócenie trendu? może zyski przyszłościowe Optimusa są już zawarte w cenie... Skoro to taki pewnik to każdy inwestor powinien mieć go w portfelu żeby potem go frajerem nie nazywali..a nie ma. Porównanie Optimusa do Coca-Coli to trochę przesada.. Jeśli byłbym pewny jakiejś spółki to siedziałbym cicho i nie dzieliłbym się tak ochoczo z innymi... ot takie przemyślenia.

No i jak myślicie, wynika już coś po dzisiejszej sesji z analizy AT...? Wygląda na to tak jak by sytuacja miała się powtórzyć wg tego to jutro na plusie powinno się zamknąć... no cóż zobaczymy.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 27 sierpnia 2013 07:15:47
Liczba wpisów: 51
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,859 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +173,47% +34 694,69 zł 54 694,69 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło