pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tadzikus

tadzikus

Ostatnie 10 wpisów
witchercon.thewitcher.com/pl#p...

chyba to nie jest jednak premiera gry.

"Pragniemy jednak przy tym zaznaczyć, że podczas WitcherConu nie zostanie zapowiedziana żadna nowa gra z serii Wiedźmin."

Ktoś może wie co może być przyczyną zmiany terminu publikacji raportu z 14 na 26 kwietnia?

Dzisiaj wyszło ESPI dotyczące sprzedaży akcji 90000 od trzech osób. Z tego co widzę było to dokonane poprzez transakcje pakietowe

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

a w komunikacje jest:

Miejsce transakcji XNCO – NewConnect rynek akcji

Czy to ESPI jest prawidłowe?

tylko ile kto dostanie z tego tortu..... obecnie trwa telepanie i realizacja zysków....niewątpliwie warto śledzić papier i patrzeć na komunikaty..... GR jak najbardziej jako gra odniosła mega sukces....

chyba dość dobry wynik 3 dni i zwrot.

" Zarząd Forever Entertainment S.A. z siedzibą w Gdyni informuje, że w dacie publikacji niniejszego raportu gra Green Hell ( Gra ) od czasu rozpoczęcia sprzedaży na platformie Nintendo Switch zwróciła wszystkie koszty produkcji portu.
Gra miała swoją premierę na Nintendo Switch w dniu 8.10.2020 r. o godz. 15.00 (Europa) i 18.00 (USA) czasu polskiego.
W najbliższym czasie spółka planuje wydać Green Hell również na rynku japońskim.
W opinii Zarządu sprzedaż gry Green Hell na platformie Nintendo Switch będzie miała znaczący wpływ na wynik Spółki w roku 2020 jak i w kolejnych latach."

Jak by ktoś przeoczył ten wpis.
www.bankier.pl/wiadomosc/Aquat...

witam !!!

przy resetowaniu hasło do mojego konta dostaje od 5 do 6 mail z innym hasłem z którego mam skorzystać??? wydaje mi się że jedne w zupełności wystarczy.

pozdrawiam

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 23 czerwca 2021 14:40:40
Liczba wpisów: 10
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,622 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,30% +33 660,31 zł 53 660,31 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło