pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ajatallach

ajatallach

Ostatnie 10 wpisów
Komuś dzisiaj bardzo zależy, żeby tylko nie przekroczyć ceny 19.45

Cytat:
I mamy plus 8%:)

No własnie albo ja o czyms nie wiem, albo spoźniona reakcja na wcześniejsze infa ?
Czy może jednak skoro fund zakonczył zbieranie, wział sie wyniki ?

Swoją drogą ciekawe, ze akurat tuż przed wynikami Quercus zwiekszył swoje zaangażowanie, a poza tym mamy nową umowę na 2,5 kk PLN

szacunkowe wyniki finansowe za IV Q:
Cytat:
24.01. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 14/2011

Zarząd M.W. Trade SA (Emitent) podaje do publicznej wiadomości wstępne szacunki wyników finansowych Spółki za IV kwartał 2010 roku.
Szacunkowe wyniki w IVQ 2010 r.:
Suma bilansowa: 298 mln zł
Przychody ze sprzedaży: 8,8 mln zł
Zysk brutto: 3,3 mln zł
Zysk netto: 2,4 mln zł
Osiągnięte wyniki wykazują znaczny wzrost w stosunku do porównywalnego okresu roku ubiegłego, w którym przychody ze sprzedaży za IVQ'09 były na poziomie 3,03 mln zł (wzrost o 190%), zysk brutto 1,32 mln zł (wzrost o 150%), a zysk netto 1,1 mln zł (wzrost o 118%). Przyrost sumy bilansowej w ciągu kwartału wyniósł 121 mln zł (wzrost o 68% w stosunku do 3Q'10) i był o 118,7 mln zł wyższy od przyrostu sumy bilansowej w analogicznym okresie 2009 roku.
Narastająco według stanu na koniec czwartego kwartału 2010 r. przychody ze sprzedaży wyniosły 21,1 mln zł, co stanowi wzrost o 101% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego. Zysk brutto wypracowany w ciągu czterech kwartałów wyniósł 9,0 mln zł (wzrost o 132%), a zysk netto osiągnął poziom 7,03 mln zł co stanowi 229% zysku netto 2009 roku. Wartość sumy bilansowej w stosunku do ubiegłego roku zmieniła się o 373% (z 63 mln zł).

kom espi abs

Cytat:
Kolega od niedawna w spółce? I praca domowa nie odrobiona, bo Kolega nie wie, że firma zawsze podawała szacunki wyników, a potem pełny raport. ;)

przeciez napisali, ze nie napisza raportu za IV kwartał

Doszła jeszcze jedna umowa na 3374 tys. PLN, wiec niby jest kolorowo, choc standardowo nie przenosi sie to na kurs.
Cytat:
Szacunkowe wyniki za IV kwartał 2010 roku Spółka M.W. Trade przekaże do publicznej wiadomości w ostatnim tygodniu stycznia br.

Czyli co ? Nie bedzie to raport, a tylko szacunkowe wyniki ? Myślałem, ze bedzie trzeba czekac cały miesiac, a jest szansa, ze jeszcze w styczniu obijemy sie znaczacow. W koncu ile można uśredniać :)

Cytat:
Moim zdaniem dopiero raport za 2010 może ożywic kurs akcji. Ewentualnie jakieś prognozy na 2011 i kolejne raporty okresowe. Magia nazwiska jest już w cenie, teraz kolej na wyniki.

zgadzam sie z tym, tylko teraz pytanie czy wyniki za IV Q ozywi kurs akcji na dwa dni tak jak to było przy wynikach za IIIQ czy moze w koncu przetesyujemy kolejne maksima
btw nowa umowa

28.12. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 198/2010

Zarząd M.W. Trade SA (Emitent) informuje, że w okresie krótszym niż 12 miesięcy Spółka zawarła z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej umowy o łącznej wartości nominalnej 5 193 tys. PLN. W dniu 28.12.2010 roku wpłynęły do Spółki dwie podpisane umowy z w/w podmiotem o łącznej wartości 5 193 tys. PLN. Przedmiotem umów o wartości 4 515 tys. PLN i 678 tys. PLN jest ustalenie nabycia oraz zasad spłaty przez SP ZOZ wierzytelności, przysługujących Emitentowi w stosunku do SP ZOZ. Szczegółowe warunki tych umów, w tym wysokość prowizji nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w umowach tego typu. W umowach nie zostały zawarte postanowienia dotyczące kar umownych. Umowy nie zostały zawarte z zastrzeżeniem warunku. Ostateczny termin spłat ustalono na 30.11.2020 roku. Umowa o wartości 4 515 tys. PLN jest zarazem największą umową zawartą z tym podmiotem w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Kryterium uznania umowy za znaczącą jest przekroczenie wartości 10% kapitałów własnych Emitenta. Przy ustaleniu wartości przekroczenia progu 10% uwzględniono sumę umów zawartych z danym kontrahentem w okresie krótszym niż 12 miesięcy.

Cokolwiek nie napiszecie, jakiejkolwiek prezentacji oni nie zrobią - nie ruszy to kursu. Mnie osobiscie znudziło sie czytanie wypowiedzi w tym watku. Póki co trzeba cierpliwie czekać na wyniki testów (pozytywne oczywiście) lub na kolejna rekomendację :)

Widze, ze tu ludzie przestali zagladać, nuda na forum i nudana spółce. Niskie obroty i nieustanne kiszenie. A może ktoś pokusiłby się na jakas analize techniczna, albo podsumowanie dotychczasowych umów. IV kwartał dobiega konca, a to rzekomo najlepszy kwartał dla tej branży.

mam takie pytanie: czy jest mozliwośc zapisania się na akcje tej czy innej spólki z IPO, jeżeli mój dom maklerski nie posiada takiej oferty; oczywiscie w rachubę nie wchodzi zakładanie kolejnych kont

No i mamy kilka nowych umów:
30.11. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 179/2010

Zarząd M.W. Trade SA (Emitent) informuje, że w okresie krótszym niż 12 miesięcy Spółka zawarła z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej umowy o łącznej wartości nominalnej 23 453 tys. PLN. W dniu 29.11.2010 roku wpłynęła do Spółki podpisana umowa z w/w podmiotem o wartości 1 771 tys. PLN. Jej przedmiotem jest ustalenie nabycia oraz zasad spłaty przez SP ZOZ wierzytelności, przysługujących Emitentowi w stosunku do SP ZOZ. Szczegółowe warunki tej umowy, w tym wysokość prowizji nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w umowach tego typu. W umowie nie zostały zawarte postanowienia dotyczące kar umownych. Umowa nie została zawarta z zastrzeżeniem warunku. Ostateczny termin spłaty ustalono na 29.03.2012 roku.

Umową o największej wartości zawartą z tym podmiotem jest umowa pożyczki z dnia 10.11.2010 roku na kwotę 6 mln PLN. Szczegółowe warunki tej umowy, w tym wysokość prowizji nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w umowach tego typu. Wynagrodzeniem Emitenta była prowizja z tytułu udzielenia pożyczki. W umowie nie zostały zawarte postanowienia dotyczące kar umownych, a ostateczny termin spłaty to 12.10.2012 roku.
Kryterium uznania umowy za znaczącą jest przekroczenie wartości 10% kapitałów własnych Emitenta. Przy ustaleniu wartości przekroczenia progu 10% uwzględniono sumę umów zawartych z danym kontrahentem w okresie krótszym niż 12 miesięcy.

30.11. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 180/2010

Zarząd M.W. Trade SA (Emitent) informuje, że w okresie krótszym niż 12 miesięcy Spółka zawarła z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej umowy o łącznej wartości nominalnej 7 581 tys. PLN. W dniu 30.11.2010 roku wpłynęła do Spółki podpisana z w/w podmiotem umowa pożyczki o wartości 510 tys. PLN. Na ich podstawie pożyczkodawca (Emitent) przekazał pożyczkobiorcy (SP ZOZ) kwotę pożyczki, a pożyczkobiorca zobowiązał się do ich zwrotu zgodnie z harmonogramem spłat. Szczegółowe warunki zawartej umowy, w tym wysokość prowizji nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w umowach tego typu. W umowie nie zostały zawarte postanowienia dotyczące kar umownych. Wynagrodzeniem Emitenta była prowizja z tytułu udzielenia pożyczki. Ostateczny termin spłaty ustalono na 16.12.2010 roku.
Umową o największej wartości zawartą z tym podmiotem jest umowa z dnia 30.09.2010 roku. Wartość umowy wynosi 1 779 tys. PLN. Przedmiotem porozumienia jest ustalenie nabycia oraz zasad spłaty przez SP ZOZ wierzytelności, przysługujących Emitentowi w stosunku do SP ZOZ. Szczegółowe warunki tej umowy, w tym wysokość prowizji nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w umowach tego typu. W umowie nie zostały zawarte postanowienia dotyczące kar umownych. Umowa nie została zawarta z zastrzeżeniem warunku, a ostateczny termin spłaty upływa 30.09.2011 roku.
Kryterium uznania umowy za znaczącą jest przekroczenie wartości 10% kapitałów własnych Emitenta. Przy ustaleniu wartości przekroczenia progu 10% uwzględniono sumę umów zawartych z danym kontrahentem w okresie krótszym niż 12 miesięcy.

30.11. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 181/2010

Zarząd M.W. Trade SA (Emitent) informuje, że w okresie krótszym niż 12 miesięcy Spółka zawarła z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej umowy o łącznej wartości nominalnej 7 031 tys. PLN. W dniu 30.11.2010 roku wpłynęła do Spółki podpisana umowa z w/w podmiotem o wartości 388 tys. PLN. Jej przedmiotem jest ustalenie nabycia oraz zasad spłaty przez SP ZOZ wierzytelności, przysługujących Emitentowi w stosunku do SP ZOZ. Szczegółowe warunki tej umowy, w tym wysokość prowizji nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w umowach tego typu. W umowie nie zostały zawarte postanowienia dotyczące kar umownych. Umowa nie została zawarta z zastrzeżeniem warunku. Ostateczny termin spłaty ustalono na 31.12.2010 roku.
Umową o największej wartości zawartą z tym podmiotem jest umowa zawarta w dniu 20.04.2010 roku. Wartość umowy wynosi 1 852 tys. PLN. Przedmiotem porozumienia jest ustalenie nabycia oraz zasad spłaty przez SP ZOZ wierzytelności, przysługujących Emitentowi w stosunku do SP ZOZ. Szczegółowe warunki tej umowy, w tym wysokość prowizji nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w umowach tego typu. W umowie nie zostały zawarte postanowienia dotyczące kar umownych. Umowa nie została zawarta z zastrzeżeniem warunku. Ostateczny termin spłaty upływa 31.03.2012 roku.
Kryterium uznania umowy za znaczącą jest przekroczenie wartości 10% kapitałów własnych Emitenta. Przy ustaleniu wartości przekroczenia progu 10% uwzględniono sumę umów zawartych z danym kontrahentem w okresie krótszym niż 12 miesięcy.

No to jednak chyba było warto
Cytat:
Inwestycje.pl S.A. - niezależna spółka mediowa specjalizująca się w tworzeniu i zarządzaniu portalami o tematyce ekonomiczno-finansowej - zadebiutowała 24 listopada 2010 roku na rynku NewConnect. Na otwarciu kurs akcji wyniósł 1,72 zł i był wyższy od ceny emisyjnej (1,21 zł) o 42,15%.


źródlo:
www.inwestycje.pl/nowy_rynek/o...

18.11. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 15/2010

Zarząd Spółki PC GUARD SA z siedzibą w Poznaniu informuje, że w dniu 18 listopada 2010 roku zawarto umowę inwestycyjną pomiędzy:
- spółką CALATRAVA CAPITAL SA
- spółką PC GUARD SA
- akcjonariuszami PC Guard SA: Dariuszem Grześkowiakiem oraz Tomaszem Opielewiczem
umowę inwestycyjną, zgodnie z którą Spółka CALATRAVA CAPITAL S.A. obejmie 1.100.000 akcji nowej emisji spółki PC GUARD S.A. Emisja nowych akcji zostanie przeprowadzona w drodze emisji prywatnej, po uzyskaniu zgody Walnego Zgromadzenia.
Inwestycja CALATRAVA CAPITAL SA w spółkę PCGUARD SA ma charakter długoterminowy i jest pierwszym etapem wspólnego przedsięwzięcia mającego na celu stworzenie silnego podmiotu na rynku nowych technologii.
Zarówno kompetencje jak i projekty prowadzone w PC Guard SA oraz podmiotach zależnych CALATRAVA CAPITAL SA pozwalają na założenie silnego efektu synergii w przyszłości.
Umowa inwestycyjna przynosi ponadto konsolidację struktury akcjonariatu spółki PC Guard SA, co dla Zarządu Spółki było jednym z priorytetowych celów w ostatnim okresie.

kom espi abs

Jest już raport kwartalny IIIQ/2010
www.newconnect.pl/?page=1045&a...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 15 listopada 2010
Ostatnia wizyta: 21 lipca 2011 18:15:23
Liczba wpisów: 15
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,812 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło