pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tastyfriedchicken

tastyfriedchicken

Ostatnie 10 wpisów
juz nie wazne nie ma ciągłej na EM wiec mnie nie interesuje

czy zna ktos wzór na równe kwoty płatnosci spłaty kredytu przy kapitalizacji ciągłej??

ok, czyli tylko mnożniki, dziekuje za odpowiedz

a wiesz moze jakie informacje zawierają tablice albo czy sa udostępnione w internecie, chciałbym się z nimi "obyć" w trakcie nauki do egzaminu

czy orientuje sie ktos jakie tablice mozna stosowac na egzminie na maklera, szukałem ale nigdzie nie moge takiej informacji znalezc. Z góry dziekuje za odp.

Zdaje sobie sprawe ze zadania sa trywialne ale mam zacmienie. Jesli ktos by mógł pomóc byłbym wdzieczny

kliknij, aby powiększyć

juru_piotr napisał(a):
Witam, czy ktoś mógłby podać mi informację gdzie mógłbym dostać książkę Steve'a Nison'a pt. Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów - pierwsze wydanie. Wszędzie gdzie sprawdzałem jest tylko "2nd Edition".. :-(

Wysyłam Ci na maila w pdfie :) wydaje mi się że jest to wydanie 1

czy ktoś czytał poniższą ksiązke? czy jest dobrą pozycją dla kogoś kto rozpoczyna przygodę z analizą fundamentalną?? PODSTAWY ANALIZY FINANSOWEJ, W.GABRUSEWICZ

w krakowie jest za tydzien w czwartek- 23 lutego z XTB szkolenie podstawowe. Był ktos wczesniej na takim? warto sie wybrac?

tutaj znajdziesz video turtouriale w których prawdopodobnie jest odpowiedz na Twoje pytanie

wiem, masz racje ale nie znalazłem tego w manualu. Dzięki

overlay nakłada wskaznik na wykres natomiast insert pod wykres. Nie mam pojecie co to jest efekt dragowania i jak sie go usuwa jak byś mogł wyjasnic dokładne byłbym wdzięczny. Pozdrawam

próbowalem usunąć w kodzie (edit formula) ale wtedy usuwa całkowiecie wskaznik z programu...

witam, mam dość trywialny problem na amibroker, jesli nałoze (overlay) na wykres ceny jakis wskaźnik to nie da się go później usunąć, chyba ze łącznie z wykresem ceny. A to wiąze sie z utratą wszystkich rzeczy które narysowalem na swieczkach. Oczywiscie gdy wskaznik jest pod wykresem zamykam go bez problemu. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 24 marca 2011 15:24:50
Liczba wpisów: 15
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,315 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,06% +31 812,36 zł 51 812,36 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło