Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

del-17072017-3

del-17072017-3

Ostatnie 10 wpisów
A jednak redukcja 84.50%... Z zapisu posiedzenia wnioskujé ze to Tuororwie nie chcieli dopuscic akcji Total Fiz i TTL1 (i slusznie) ale jeden opuscil sale przed koncem i reszta przeglosowala. Zakladam ze to syn opuscil sale bo ojciec(Tadeusz) wszystkim kieruje. Oj papa chyba da klapsa3some

Tuorowie to klamcy jakich malo. Ale Cormay tez nie jest lepszy. Mial byc lock-up ehh..

W kazdym razie wyglada na to ze pozostali dyrektorzy sa rowniez przeciwko Tuorom takze moze ta telenowela sie w koncu skonczy i ich wyrzuca na zbity pysk to w koncu powrocimy do normalnoscihello1

Oj dzieje się dzieje...

Cormay sprzedał 15% orphee Total Fiz po 2zł:

www.parkiet.com/artykul/26,141...

A podobno mial byc lock-up

Czy myslicie ze Total Fiz weznie udzial w skupie? Redukcja pewnie bedzie znacznie wieksza jesli wezmą udział

A teraz Cormay stwierdzil ze skup moze byc nielegalny:

www.parkiet.com/artykul/26,141...

Wygląda to na lata spraw sądowych...

A wiéc znamy szczególy skupu:

www.attrader.pl/pl/akcje/ORPHE...

Forma zaproszenia jest ciekawa, chyba jest to sposob na zablokowanie Cormaya.
Czasu malutko tylko tydzien, nigdy nie bralem udzialu w czyms takim takze mysle tym razem sprobowac:)
Czy ktos ma konto maklerskie (emakler) w mbanku i wie jak uzyskac swiadectwo depozytowe jak najszybciej (mysle tutaj nie uzywac poczty a gdzies pojechac i to wziac)?

Za wszelká pomoc z góry dziékujé:)

Dzięki za super analizę:)

Btw akcjonariat ma w sumie 120%, jakaś pomyłka się wkradła:)

Mamy wiécej info nt skupu:

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...

Wiéc juz przesádzone czy ktos/cos może wrzucić jeszcze piasek między tryby?

Chcą to przeprowadzić do końca lutego, czasu malutko... Mogliby przedłużyć

Witam,

Chyba przetrząsnąłem cały internet i nie mogę nic znaleźć.. Szukam aplikacji/strony internetowej na której można robić AT (rysowac linie trendu, wskazniki etc) na tablecie na androidzie spółek GPW i NC.

Nie mogę uwierzyć że na tak wielkim rynku nie ma nic! Problem z Androidem jest taki że nie można używać java appletów i programy typu np. ISPAG nie działają. Powertrader, amibroker, fibotrader nie mają wersji na androida...w ogóle nie mają wersji mobilnych:( W Metatraderach mobilnych nie da się rysować takze lipa...

Jestem teraz w czarnej rozpaczy, po to zakupiłem tablet a tu takie rozczarowanie...

Błagam o pomoc,
P

Ponawiam prośbę o analizę, Dzięki

Czy spółka jest długo na giełdzie? Pół roku to nie jest długo:)

Jeśli patrzeć na zyski to rzeczywiście jest drogo: przy cenie 0,66 C/WK wynosi 6, C/Z wynosi astronomiczne 179.64. Jednakże w tym przypadku inwestujemy we wzrost a nie w wartość.

A spółka już podpisała sprzedaż całości produkcji biosurfaktantów na ten rok za 82,5 Mln złotych, gdzie jak Kolega @Spin pisał wyżej:

2012 roku spółka miała 18 mln zł przychodów i 54 tys. zł zysku netto, a w 2013 roku 19 mln zł przychodów i 1,34 mln zł zysku netto.

Także skok jest.

Chociaż ten młyn na akcjach..Nie wiadomo co tam się dokładnie dzieje...

Prośba o analizę, dzięki!

Czy ktoś wie o co chodzi w tych przepychankach pomiędzy prezesem a Impera Capital?

Wygląda na to że walczą o resztki tego co zostało po firmie...

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 28 kwietnia 2017 16:40:57
Liczba wpisów: 14
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,372 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d